Zooba Mod Apk

Zooba Apk Elmas Hilesi MOD 3.35.0 İndir

MOBA oyunu Zooba Mod Apk İndir versiyonunu (Sınırsız Sprint Becerileri) indirerek rüzgar kadar hızlı sörf yapın ve avantajlardan yararlanın.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • 3.5
 • 4 ratings
4 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
25% 0% 25% 0% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
4 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
25% 0% 25% 0% 50%
5
2
4
0
3
1
2
0
1
1

Zooba Apk Elmas Hilesi MOD 3.35.0 İndir

Şu anda, MOBA ve Battle Royale, Google Play ve App Store’da iki popüler türdür. Özellikle dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, çok çekici olan League of Legends’ın yeni atılımı olan LOL Mobile’ın lansmanını bekliyor. Peki bu iki kategoriyi birleştirmeyi hiç düşündünüz mü? League Of Legends Mobile’ın başlamasını beklerken, sizi eşit derecede ilginç bir oyun olan Zooba Ücretsiz Elmas MOD APK İndir.

Zooba Apk (Zoo Battle Arena’nın kısaltması) günümüz modern oyunlar için bir dönüm noktasıdır. MOBA ve hayatta kalma türünün mükemmel birleşimiyle Zooba, sizi hayvanat bahçesinin Kralının kim olduğunu bulmak için hayatta kalma savaşlarıyla heyecan verici bir hayvan dünyasına götürür.

Zooba apk indir son sürüm

Birçoğu Zooba’yı PUBG Mobile’ın hayvanat bahçesi versiyonu olarak adlandırıyor. Çünkü oyunda bir çok karakter seçebiliyorsunuz. Hayvanat bahçesinde veya hayvan dünyası dizilerinde sıklıkla gördüğünüz komik hayvanlardır. Her karakterin kendi zayıf yönleri ve güçlü yanları vardır. İlk savaşta, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 hayvandan 1’i var. https://www.hilelioyunindir.com/zooba-sinirsiz-beceri-mod-apk-son-surum/ Bu sayı artacak. Tercihlerinize ve taktiklerinize göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin Bruce, saldırgan sinsi yeteneğe sahip güçlü goril Larry bukalemun …

Zooba Sınırsız Beceri Kullanma Hilesi

Daha yüksek bir seviyeye ulaştığınızda ve daha fazla altın kazandığınızda, daha fazla karakterin kilidini açabilirsiniz. Bu yüzden, en başından itibaren yapmanız gereken tek şey, mevcut karakterlerin gücünde ustalaşmak ve savaş alanında nasıl savaşılacağını öğrenmek. Her maç için doğru oyun tarzını seçmek, savaş alanında ustalaşmanıza yardımcı olacaktır. Ormanın gerçek bir kralı olun. sitemizden daha çok hileli oyuna sahip olabilirsiniz. Bunun için Hileli Oyun İndir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zoo Battle Arena Savaşı

Zooba’daki savaşlar, PUBG veya Fornite gibi çetin arenalardır. İlk olarak, siz ve diğer 19 oyuncu silahsız PvP maçlarına giriyorsunuz. Silahları ve yeni becerileri bulmak için her yerde hızla arama yapın. Düşmanlarla yüzleşmeye hazır olmak için mevcut 1 temel beceri ile birlikte en fazla 3 silah alabilirsin. Ve MOBA oyunları gibi, bu becerilerin de soğuma süresi olacak ve esnek bir şekilde kullanmanızı gerektirecek.

Zooba MOD APK Son Sürüm İndir

Yeteneği ustaca kullanmaya ek olarak, düşmanın her yerde olabileceğini ve savunmanızı kaybederseniz sizi yenebileceğini unutmayın. Yani her maçta yüksek konsantrasyona sahip olmalısınız. Ve herhangi bir hayatta kalma oyununda bariz olan bir şey, güvenli bir bölgedir ve güvenlik bölgesine zamanında girmezseniz sizi yavaş yavaş öldürecektir. Bu nedenle, güvenli bölgede bir yer bulmak, son turlarda ve 1. sıraya doğru güvende olmanızı mümkün kılar. Aslında hayatta kalma olasılığı becerilerinize ve biraz da şansınıza bağlıdır. Çok sayıda silah ve az düşman bulunan bir bölgede olmanın avantajına sahip olabilirsiniz.

Her savaşta, savaş alanına dağılmış birçok silah ve eşya vardır. Şanslıysanız, yakında iyi ekipman bulacaksınız. Silahlar, yüz yüze bir savaşta zafere karar vermede çok önemli bir faktördür. Yani, iyi ekipmanla, zaferin% 50’sinden fazlasını elinde tutabilirsiniz.

Zooba Nasıl Oynanır?

Ekipman toplamayı zor buluyorsanız, sizin için iyi bir tavsiye şu ki, düşmanları öldürün. Çünkü, bir düşmanı her yenişinizde, onlardan bir “haraç” olarak ganimet alacaksınız. Ve daha spesifik olarak, belirli bir zamanda, en gelişmiş ekipmanı içerdiği görülen Hava Damlaları vardır. Bu, en çok oyuncuyu çeken ve istemeden onları şiddetli mücadelelere sürükleyen yerdir. Bu nedenle, beklenmedik dövüşlerde ölmek istemiyorsanız, yeterli donanıma sahip olduğunuzda eşyalara çok dikkat etmeyin.

Android için Zooba MOD APK İndir

Zooba, iki tür Battle Royale ve MOBA’nın benzersiz bir kombinasyonudur. Çekici bir oyun, hızlı tempolu ama yine de birçok taktikle oyun, sıkılmadan saatlerce oynamanızı sağlayabilir. Sevimli, eğlenceli karakter tasarımları, oyunu çocuklar dahil tüm izleyiciler için uygun hale getirir. Hayvanat bahçesinin kralını bulmak için savaşmaya hazır mısınız?

 • Zooba Apk Elmas Hilesi MOD 3.35.0 İndir Oyun Hilesi
 • +Reklam yok (Reklamları görüntülemeden ücretsiz öğeler alabilirsiniz (ana menüde, sağ üst köşede ücretsiz elmaslar)
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478