e
sv
Wheel Scale Mod APK indir ile Arabanızın boyutunu zahmetsizce değiştirebileceğiniz inanılmaz bir yarışa için oyunu indirin!
Wheel Scale Mod APK indir

Wheel Scale Mod APK 2.0.5 Son Sürüm İndir

Wheel Scale Mod APK indir ile Arabanızın boyutunu zahmetsizce değiştirebileceğiniz inanılmaz bir yarışa için oyunu indirin!
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce
 • ÜreticiSupersonic Studios LTD
 • İşletim Sistemi AndroidiOS

Wheel Scale Mod APK indir 2.0.5 Hakkında

Şimdi en eşsiz yarış oyunlarından biri Wheel Scale Mod APK indir. Supersonic Studios tarafından geliştirilen bu oyun, oyuncuların engelleri aşmak için arabalarını kolayca yukarı ve aşağı ölçeklendirmelerine olanak tanıyor! Bu, alıştıklarımıza bazı benzersiz değişiklikler ekleyen yepyeni bir oyundur. Kimin patron olduğunu gösterirken rastgele insanlarla yarış! Son olarak, yarışları kazandıkça daha fazla arabanın kilidini açın!

Yarış oyunları, bugün oyun topluluğunun tamamında gördüğümüz en önemli oyunlar arasındadır. Popülerler çünkü hızlı, zorlu ve çok eğlenceliler. Ama sıkılmış bir oyuncu Wheel Scale indir ile karşılaştığında ne olur? Elbette harika bir oyun deneyimi yaşarsınız!

Wheel Scale Apk, önce bitiş çizgisine kadar yarıştığınız tipik bir araba yarışı oyunu değildir. Elbette, yarış kısmı hala burada ama dahası var! Burada, arabanızı engelleri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz kadar küçük veya büyük ölçeklendirebilirsiniz! Örneğin, ileride büyük bir düşüş görüyorsunuz, bu yüzden üzerinden geçmek için arabanızı büyütmeniz gerekiyor. Diğer zamanlarda, yüzen bir engelle karşılaşabilirsiniz, bu durumda arabanızı küçültmeniz gerekir. Endişelenmeyin, arabanızı yukarı ve aşağı ölçeklendirmek, kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızı kaydırmak kadar kolaydır!

#DRIVE Mod APK 1.11.9 [Sınırsız Para] İndir

#DRIVE Mod APK Açıklama Pixel Perfect Dude ekibinden #DRIVE apk sınırsız para 1970’lerin aksiyon yarış filmlerinin görüntülerini hayal ürünü bir şekilde yeniden...

Wheel Scale Mod Apk Son Sürüm

Bugünün oyunları her zamankinden daha yenilikçi hale geliyor. Bunun nedeni rekabetin sertleşmesidir. Ve eğer bir yarış oyunu oyuncusuysanız, şu anda piyasada çok fazla yarış oyunu olduğunu bilirsiniz. Ancak Wheel Scale Mod APK indir farklıdır. İşte nedeni:

İlginç konsept – Şu anda bir sürü yarış oyunu var. Bu nedenle, geliştiriciler her zaman bu oyunları yenilemenin yollarını ararlar. Ve Süpersonik Stüdyoların yaptıkları ilginç bir konsept vardı. Wheel Scale hile olarak adlandırılıyor ve şu anda Google Play Store’da bir milyondan fazla indirmeyle oyun topluluğunda heyecan yaratıyor. Yolunuza çıkan tonlarca engeli aşmanız gerektiğinden, bu normal yarış oyununuz değil. Neyse ki, arabanızı kolayca küçültebilir veya büyütebilirsiniz. Ancak bu oyunu oynamak için yine de hızlı kararlar vermeniz ve hızlı tepkiler almanız gerekiyor.

Çılgın grafikler – 3D grafikler de iyi tasarlanmış. Bu, arabaları, engelleri ve oyunun genel estetiğini içerir. Yerinde olmayan hiçbir öğe yoktur ve her seviye, zevk almanız için farklı renkler sunar. Oyun 3 boyutlu, ancak görünüm yandan, rakiplerinizi ve önünüzdeki engelleri görmeyi mükemmel hale getiriyor. Genel olarak, geliştiriciler yeniden doğduğunu hissetmeyen yepyeni bir oyun yaratma konusunda iyi bir iş çıkardılar.

Kontroller – Bu oyunun kontrolleri, işlerin ilginçleştiği yerdir. Sonuçta, arabanızı büyütmek veya küçültmek için sadece ekranı yukarı ve aşağı kaydırmanız yeterli! Arabanız otomatik olarak ilerleyeceği için başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Bu oyunu tek elle oynayabiliyorsunuz, böylece engellere ve arabanıza odaklanabiliyorsunuz.Çok oyunculu – Burada, dünyanın her yerinden rastgele rakiplere karşı oynayabilirsiniz! Hızlı reflekslerinizi ve sağduyunuzu göstererek onlara kimin patron olduğunu gösterin. Değilse, botlarla da oynayabilirsiniz.

Arabaların kilidini aç – Bu oyunda kilidini açabileceğin tonlarca benzersiz araba var. İlk başta, bazı yumuşak arabalar alacaksınız. Ancak daha fazla yarış kazandıkça minibüslerin, canavar kamyonların, pikapların ve daha fazlasının kilidini açacaksınız!

Wheel Scale APK Mod Hilesi

 • Reklamsız

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AnderK.WheelScale

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478