Uboat Attack Apk

Uboat Attack Apk Mod Para Hilesi İndir 2.29.0

Uboat Attack APK indirin Sınırsız para, altın En son sürümü indirin ve otantik bir 2. Dünya Savaşı simülasyonunda bir denizaltının sorumluluğunu üstlenin.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 189 Mb
 • ÜreticiVOODOO
 • İşletim Sistemi Android

Uboat Attack APK, 2. Dünya Savaşı sırasında denizaltı kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan bir denizaltı simülasyon oyunudur. Ayrıntılı iç mekanlara, gerçekçi oynanışa ve sezgisel kontrollere sahip otantik bir 2. Dünya Savaşı denizaltısına sahiptir.

İster tarih tutkunu olun, ister İkinci Dünya Savaşı tutkunu olun. Dünya Savaşı oyun hayranı olun, Uboat Attack mutlaka oynanması gereken bir oyundur. Sizi derin denizlere götürecek ve okyanusun sırlarını keşfetmenize olanak sağlayacak. Düşman gemilerinden ve uçaklarından bıkmalı ve onlara torpidolarla saldırmalısınız.

Düşman sizi yok etmek için her şeyi yapacağından bu kolay bir iş değil. Farklı hedeflere sahip birçok seviyeye sahiptir. Görevi tamamlamak ve en iyi denizaltı kaptanı olmak için tüm becerilerinizi kullanmalısınız. Yardıma ihtiyacınız olursa her zaman oyun içi öğreticiyi kullanabilirsiniz. Sualtı navigasyonu ve savaşının temelleri konusunda size rehberlik edecektir. Savaş alanını daha iyi anlamak ve saldırıları planlamak için dürbün de kullanabilirsiniz.

Uboat Attack Apk Son Sürüm

Uboat Attack bir oyundan daha fazlasıdır; Aynı zamanda bir eğitim aracıdır. Dünya Savaşı’na dair ilginizi çekecek pek çok tarihi gerçek içeriyor. Örneğin ünlü savaşları, Alman denizaltılarını ve Müttefik gemilerini keşfedeceksiniz.

Ayrıca denizaltıların uğraşmak zorunda olduğu farklı deniz koşullarını da öğreneceksiniz. Ayrıca karşılaşmada ikinci sırada yer aldı. Ayrıca II. Dünya Savaşı sırasında kullanılan tüm denizcilik terimlerinin bir sözlüğü de bulunmaktadır. Düşman gemilerinin hızını ve sizden ne kadar uzakta olduklarını görebilirsiniz.

Denizaltı komutanı rolünü üstlenmeye ve yoğun deniz savaşlarına katılmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise hemen Uboat Attack APK’sını indirin ve yolculuğunuza başlayın. Oyunun muhteşem savaş temalı oynanışı sizi saatlerce büyüleyecek. Oyunda ilerlemek için birçok zorlu görevi tamamlamanız gerekiyor ve ayrıca düşmanlarınızı yenmek için farklı silahlar da kullanabiliyorsunuz.

Ancak düşmanları yenmek zor olacağından bunun sizi bunaltmasını beklemeyin. Her maçı kazanmak için stratejiye ve dikkatli planlamaya ihtiyacınız olacak. Bir düşman bulduğunuzda diğer denizaltıları onları takip etmeye çağırın. Daha sonra bir saldırı başlatacak ve düşman gemisini batırmak için torpidoları kullanacaksınız.

Uboat Attack Apk Android Oyun Club

Uboat Attack’ta bir denizaltıdan sorumlu olacaksınız ve göreviniz onu dikkatli bir şekilde sürmek. Oyunda akıntılar, gelgitler ve rüzgarlar dahil dikkate almanız gereken birçok okyanus koşulu vardır. Ayrıca düşmanlar her yönden gelebilir. Gözden uzakta olacağınız için onları tespit etmek için dürbününüzü akıllıca kullanın. Düşmanları gördüğünüzde saldırınızı planlayıp onları yenebilirsiniz. Ancak dikkatli olun çünkü düşmanlar da sizi tespit etmek için dürbün kullanacak. Eğer bunu yaparlarsa size saldıracaklar. Bu nedenle her zaman tetikte olun ve saldırılarına karşı koymaya hazır olun.

Uboat Attack’ta birçok subay ve NPC ile dolu büyük bir gemiyi kontrol ediyorsunuz. Her karakterin, avantajınıza kullanabileceğiniz kendine özgü yetenekleri vardır. Bazıları düşmanlarınızı gözetleyip size onlar hakkında bilgi verebilir, bazıları ise denizaltınızı onarabilir.

Her maçı kazanmak için tüm bu karakterleri akıllıca kullanmalısınız. Oyun ayrıca etkileşime girebileceğiniz ve savaş hakkında bilgi edinebileceğiniz birçok ünlü İkinci Dünya Savaşı karakterini de içeriyor. Oyun başladığında gözetleme ekibi yiyecek, torpido, mühimmat ve diğer tüm malzemeleri yükleyecek. Bu kaynaklar sınırlı olduğundan bunları akıllıca kullanmalısınız.

Uboat Attack Apk Reklamsız

Yukarıda da belirtildiği gibi, bu oyun 2. Dünya Savaşı oluşumlarını simüle etmektedir. Özellikle Alman Uboat etkinliklerini Android cihazınıza getiriyor. Göreviniz düşman ticaret gemilerini batırarak düşmanın ikmal hatlarını sakatlamaktır. Ayrıca müttefik savaş gemilerine hedeflerine ulaşmadan önce saldırıp onları batırmalısınız.

Ancak düşmanın sıkı bir şekilde koruduğu sularda yol alacaksınız. Buradan canlı çıkıp görevi tamamlamak için tüm becerilerinizi kullanmalısınız. Bazı su yolları tamamen kapatılacak ve bir çözüm bulunması gerekecek. Oyun, denizaltınızda gezinmek için kullanabileceğiniz çok detaylı haritalara sahiptir. Bu haritalar gerçek İkinci Dünya Savaşı haritalarına dayanmaktadır ve oldukça doğrudur.

Rotanızı planlamak ve düşman sularından kaçınmak için bunları kullanabilirsiniz. Ayrıca harita size düşman gemilerinin konumunu gösterir, böylece saldırınızı buna göre planlayabilirsiniz. En güzel tarafı da sığ ve derin suları net bir şekilde görebilmeniz, bu da sizi tuzağa düşürmekten alıkoyacaktır. Bu talimatlar navigasyon yükünü üzerinizden alacak ve düşmanlara saldırmak gibi diğer şeylere odaklanmanıza olanak tanıyacak. Gün içerisinde belirli sularda gezinmek çok tehlikelidir çünkü düşman gemileri sizi kolaylıkla tespit edip size saldırabilir.

 • Uboat Attack Apk Mod Para Hilesi İndir 2.29.0 Oyun Hilesi
 • +Reklamsız
 • +Para Hilesi
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478