trader life simulator apk

Trader Life Simulator Apk Para Hileli Mod İndir 2.0.8

Trader Life Simulator Apk ile Kendi Süpermarketinizi İnşa Edin, Mağazanızı Kişiselleştirin, Yeni araçlar ve ekipmanlar satın alın, Ekonomiyi Yönetin.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 2.6
 • 5 ratings
5 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
60% 0% 0% 0% 40%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • Custom Full
5 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
60% 0% 0% 0% 40%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
3
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe

Trader Life Simulator Apk Para Hileli Mod İndir 2.0.8

Trader Life Simulator Apk Kendi Süpermarketinizi İnşa Edin, Mağazanızı Kişiselleştirin, Yeni araçlar ve ekipmanlar satın alın, Ekonomiyi Yönetin, 100’den Fazla Farklı Ürün Satın Alın ve Satın, Genişletin ve kendi başarı hikayenizi yaratın. Boş dükkanınızdan başlayarak kendi işinizi açın ve kendi başarı hikayenizi oluşturmak için büyüyün.

Oyun dünyasında, size birçok fırsat sağlayacak birçok mobil oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bugün simülasyon türünde iyi bir şey olan çok fazla oyun var. Oynamak için en gerçekçi oyunları arıyorsanız, simülasyon oyunları iyi bir başlangıçtır. Örneğin, Trader Life Simulator’ı indirebilirsiniz, sıfırdan başlayan bir süpermarket sahibinin hayatını yaşayacaksınız.

Bu muhteşem oyunda, işinizi büyük bir dağıtım şirketinden kaybettiniz, ancak bu sadece sizi motive ediyor. Şimdi, tüm hayat tasarruflarınızı buraya yatıracağınız için kendi süpermarket mağazanızı sıfırdan başlatacaksınız. Bu oyun, raf satın alma, mal satın alma ve hatta işinizi reklam yapma gibi birçok şey yapmanıza izin verecektir. İzcinin yanı sıra işe alınacak birçok çalışan var. Bu oyunda, işinizi öne çıkaracak ve büyümeyeceksiniz. İşinizi iyi yönetebilir misiniz?

Hepimiz bir iş kurmanın riskli olduğunu biliyoruz, ancak doğru yapılırsa birçok ödülle birlikte geliyor. Bu oyunda, işinizi kaybettiniz, böylece artık çeşitli beceriler kullanarak bir süpermarket başlatabilirsiniz. Bir akıllı telefonunuz varsa bugün yapılacak bir ton şey bulabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Sizin için indirilebilecek ve keyif alabileceğiniz sayısız mobil oyun var.

Benzersiz oyun oynamayı seven biriyseniz, özellikle simülasyon türünde keyif alabileceğiniz birçoğu var. Bunda, en iyi ve en gerçekçi senaryoları sağlayacak oyunlar oynayabilirsiniz. Trader Life Simulator’da, sıfırdan büyüyeceğiniz bir süpermarketiniz olacak. Mağazanızı kendiniz tasarlarken bir şube ile başlayacaksınız. Daha sonra cips, soda, et, sebze, meyve ve daha fazlası gibi en iyi ürünleri sunabilirsiniz. Bir işletmenin sahibi olduğunuzda verilecek birçok karar vardır.

Trader Life Simulator Apk Son Sürüm

Etrafta dolaşabilir, arabanızı sürebilir ve işletmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz. Bu oyun en gerçekçi iş deneyimini sunar. Trader Life Simulator’ı oynarken birçok şeyin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kaçırmamalısınız bir simülasyon oyunu.

Keyifli Simülatör – Şimdi mevcut birçok simülasyon mobil oyunu ile eğlenebilirsiniz. Araba oyunlarından harekete geçiren her zaman oynamaktan keyif alabileceğiniz bir ton var.

İnternete dağılmış birçok simülasyon oyunu var, ancak taze bir şey istiyorsanız, o zaman en iyi yerdesiniz. Trader Life Simulator’da, bir süpermarkete sahip olabileceğiniz eğlenceli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Bir akıllı telefonunuz varsa, bugün yapacak bir sürü şey bulabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. İndirebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz sayısız mobil oyun var.

Benzersiz oyunlar oynamayı seven biriyseniz, özellikle simülasyon türünde keyifle oynayabileceğiniz pek çok oyun var. Bunda en iyi ve en gerçekçi senaryoları sağlayacak oyunları oynayabilirsiniz. Trader Life Simulator’da sıfırdan büyüyeceğiniz bir süpermarkete sahip olacaksınız.

– Oyuncunun Mağazasında Satılabilecek 100’den Fazla Farklı Ürün
– Mobilya, PC, … vb. dahil olmak üzere evinizi özelleştirin.
– TV izlemek ve daha fazla ziyaret edilecek yer
– Fatura sistemi.
– Dinamik Fiyatlar Sistemi : Ürünlerin Fiyatları Günlük Değişir
– Ekonomi sistemi, banka, krediler, ATM, kredi kartı ve daha fazlası
– Telefon/Dizüstü Bilgisayar Oyuncu satın alıp kullanabilir.
– Dükkanlar yeniden stoklanır.
– Açlık, yorgunluk, kirlilik vb. dahil olmak üzere hayatta kalma yönleri.
– Sağlık Sistemi : Oyuncu Yemek Yemezse, Duş Almazsa Hastalanır…vb
– Şehirde çok fazla dükkan var ve onlarla etkileşime girebilir ve onlardan satın alabilirsiniz.
– Dükkanınız için birçok özelleştirme ve mobilya.
– Dükkanınızdaki işçiler.
– Mallarınızı sürmek ve taşımak için Arabalar / Kamyonlar.
– Araçların benzine, yağa ve onarıma ihtiyacı var, ayrıca şehirde bir araba tamircisi var!
– Mağazalardan satın alabilirsiniz: araçlar, yiyecek, içecek, yağ ve 50’den fazla ürün.
– Dükkanınızı yönetmek yerine birlikte çalışabileceğiniz ve daha fazla gelir elde edebileceğiniz şirketler ve çok daha ilginç yerler.
– Oyuncunun Dükkanında Alıp Tekrar Satabileceği Elektronikler.
– Oyuncunun Hayvan Alıp Besleyebileceği Bir Çiftlik.
– Oyun içinde internette herhangi bir videoyu oynatmak için kullanabileceğiniz TV

Trader Life Simulator Apk, boş bir süpermarkete sahip bir adam olarak oynadığınız bir oyundur. Hayatın diğer yönlerini yönetirken işinizi devam ettirmeniz ve süpermarketinizi stoklu tutmanız gerekir. Dikkat olmak ! İflas bir seçenektir.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Güler1 sene önce
 • Hayatımdaki gördüğüm en harika site

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478