Township Apk İndir

Township Apk Mod Para ve Elmas Hilesi İndir 9.8.1

Township Sınırsız Para MOD APK İndir ile en zengin çiftçi siz olun. Çiftliğinizi yükseltmek ve inşa etmek için çok paranız var.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 3 ratings
3 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
3 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiPlayrix
 • İşletim Sistemi Android

Township Apk Mod Para ve Elmas Hilesi İndir 9.8.1

Yorgun bir günün ardından, atış veya rol yapma gibi hızlı tempolu oyunlar yerine basit eğlence oyunları arayan birçok insan var. Şu anda pek çok eğlence oyunu var, ancak çiftlik oyunları her zaman birçoğunun ilk tercihidir. Township Apk İndir, bir çiftçinin günlük çalışmasıyla huzurlu bir yaşamı simüle ediyor.

Bugün, yalnızca gerçek çiftçinin işini yapmakla kalmayıp aynı zamanda kendi şehrinizi inşa etmeniz, yönetmeniz ve büyümesine yardım etmeniz gereken Township’i keşfediyoruz. İndir ve para hilesi ile oynamaya başlayın. Hay Day’in yanı sıra Township, Google Play’de 50 milyondan fazla kez indirilen çok popüler bir şehir yönetimi oyunudur. Kasabaya girdiğiniz ilk gün, ilk pirinci yetiştirmek veya inekleri beslemek için toprağı sürmek gibi basit başlangıç ​​görevleri hakkında kısaca talimat alacaksınız. Bitkileriniz büyüyecek ve belli bir süre geçecek, onları hasat edip para karşılığında satabilirsiniz. Çiftlik ürünlerini üretmek için bu yolu kullanmaya devam edecek ve ardından daha büyük bir çiftlik inşa edeceksiniz.

Township Apk indir Son Sürüm

Her hasattan sonra, u seviyesinde deneyim kazanacaksınız, ardından yeni mahsullerin ve çiftlik hayvanlarının kilidini açacaksınız. Para için hasat edilen çiftlik ürünlerini satabilirsiniz. Ayrıca, daha yüksek kârla satışa ekmek üretmek için bir fabrika kurmak gibi daha verimli bir yol var.

Eğer bir hayvansever iseniz, bu oyun bir cennettir. township apk indir son sürüm, çiftliğinizde besleyebileceğiniz sevimli hayvanlarla dolu. Yumurtalar için tavuk, kaz, inek, keçi gibi süt hayvanları… hatta köpekler ve kedi gibi evcil hayvanlar seçebilirsiniz. Hayvanları yetiştirirken onlara iyi bakmanız ve onları düzenli olarak beslemeniz gerekir, aksi takdirde hastalanırlar ve muhtemelen ölürler.

Township Apk Hile 2022

Büyük bir çiftlikte, tarımsal ürünleri depolamak için bir depo inşa etmek son derece önemlidir. Başlangıçta, Township size fazla alanı olmayan bir depo sunar. Yani yükseltmeniz gerekiyor, ancak materyali bulmak kolay olmadığında bu gerçekten kolay bir şey değil. Depoyu iyileştirmek için kullanılan hammaddeler hasat sırasında, üretimde vb. Rastgele düşecektir. Bu nedenle deponun inşası bazen şansa dayanır. Oyun, diğer oyuncularla malzeme alışverişinde bulunmanıza izin veriyor, bu yüzden istediğiniz malzemeleri elde etmek için arkadaşlarınızla aktif olarak etkileşime girmenizi tavsiye ediyorum.

Township Hileli Oyna

Sadece bir çiftlik yöneticisi değil, Township’te bir kasabanın patronusunuz. Öyleyse, işiniz bu kasabayı yönetmek, inşa etmek ve geliştirmek. Vatandaşların mutluluğunu önemsemeli, şehrinizin artan nüfusla daha da büyümesine yardımcı olmalısınız.

Township Nasıl Oynanır?

Hayvanat Bahçesi, Restoran, Sinemalar, Müzeler gibi eğlencelerin inşası yoluyla insanların mutluluğuna yardımcı olabilirsiniz. Big Ben saati, Eyfel Kulesi, Heykel gibi eserlerle şehrinizi dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirler gibi dekore edebilirsiniz. of Liberty,… Tüm oyuncuların şehirlerinin daha güzel olmasını istediğini biliyorum, ama her şeyden önce iflasa düşmek istemiyorsanız erken dekorasyonlar almak yerine geliştirmeye odaklanmalısınız.

Township Para Birimi Nedir?

Kasabanın iki para türü altın ve dolardır. Altın, oyunda en çok kullanılan oyun ve yapım yoluyla kazanıyorsunuz, ürünlerinizi satıyorsunuz. Veya oyundaki görev sayesinde makul miktarda altın kazanabilirsiniz. Altın, bitki çeşitleri satın almanıza veya yeni binalar inşa etmenize yardımcı olur. Dolar, üretimi hızlandırmak veya bazı özel aletler satın almak için oldukça kullanılıyor. Oyunda hasat zamanı oldukça hızlı, sadece birkaç dakika sürüyor. Üretim ve inşaat için yaklaşık 15 dakika ila 1 saat sürer, beklemek istemiyorsanız doları hemen tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Şehriniz 3B grafikler ve parlak renklerle güzel bir şekilde oluşturulmuştur. Township’in grafikleri oyuncuya o kadar sevimli ve arkadaş canlısı ki yakınlık ve huzur hissi veriyor. Çiftlik oyunlarını seviyorsanız bu oyun size en eğlenceli anları rahat bir deneyim ile yaşatacak.

 • Township Apk Mod Para ve Elmas Hilesi İndir 9.8.1 Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478