Tower Crusher Apk

Tower Crusher Apk Para Hilesi Mod 2.1 İndir

Adından da anlaşılacağı gibi kuleleri yok etmekle ilgili heyecan verici bir oyun olan Tower Crusher Apk indirin - taretlerinizi yerleştirin ve yükseltin ve hızlı ateş etmek için tıklayın.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Tower Crusher Apk Para Hilesi Mod 2.1 İndir

Yukarıda belirtildiği gibi Tower Crusher APK Android, kuleleri vurmak ve yok etmek için ekranınıza tıklamakla ilgili bir oyundur. Muhtemelen bunun oldukça sıkıcı bir oyun olduğunu düşüneceksiniz, ancak oyuncuları oynamaya başladıktan sonra saatlerce ekranlarına yapışmayı garanti ettiği için oldukça bağımlılık yapıyor. Bu oyun Sincapp Games tarafından geliştirildi ve tasarlandı ve oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için sayısız heyecan verici özellik sunuyor. Boş zamanınızı geçirmenin kuleleri vurup yok etmekten daha iyi bir yolu yoktur.

Android için Tower Crusher MOD APK’da, oyuncuların daha yıkıcı olmak için taret satın almaları gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, taretlerini yerleştirmeye ve kuleyi yok etmeye devam edebilirler. Hızlı çekim yapmak istiyorsanız ekranınızı tıklamanız gerektiğini unutmayın (yukarıda belirtildiği gibi). İyi olan şu ki, değiştirilmiş versiyonumuzla oyuncular istedikleri kadar taret satın alabilecekler (bu aşağıda daha ayrıntılı anlatılacaktır). Tower Crusher MOD APK, ilgi çekici bir oyun deneyimi sağlayan oyun türünde harika bir oynanışa ve mükemmel görsellere sahiptir.

Oyunu başlattığınızda, oyunu oynamaya başlamanızın isteneceği bir ekrana yönlendirileceksiniz. Tower Crusher’ın oynanışı kolaydır, tek yapmanız gereken onları yok etmek için ekrandaki tuğlalara dokunmak için parmaklarınızı kullanmaktır. Her ne kadar parmaklarınız ve dokunuşlarınız kuleyi tamamen yıkmak için yeterli olmayacağı için oldukça zor olabilse de – neredeyse bir göçük bile oluşturmayacaktır. Yani, silah gibi olan taret satın almanız gerekecek. Bu kuleler, kule yıkılana kadar tuğlalara ateş ederek sizin için çalışacak.

Acemi olduğunuz için, işin çoğunu yapamayan ancak işi belirli bir yere kadar götüren sadece iki kuleye erişiminiz olacak. Ekranınızın alt kısmında bulacağınız taret butonuna tıkladığınızda, ekranınızda iki taret belirecek ve tuğlalara ateş etmeye başlayacak ve seviyeniz artmaya devam edecektir. Bir süre sonra daha fazla tarete erişebileceksiniz ve butona tekrar tıkladığınızda ekranda başka bir ekstra taret görünecektir. Diğer bir deyişle, bu oyunda ne kadar çok ilerlerseniz, kuleleri satın almak ve kuleyi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yok etmek için o kadar çok para kazanacaksınız.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/traffic-driver-2-apk-indir/

Taretlerin fiyatının yaptığınız her satın alımda artmaya devam edeceğini unutmayın. Oyunu oynamaya başladığınızda taretlerin maliyeti yaklaşık 30 $ (oyun içi para birimi) olacaktır. İlk kuleleri satın aldığınızda, fiyat yaklaşık 51$’a yükselecek. Tower Crusher MOD APK’nın son sürümü, basit kontrollere sahiptir, böylece oyuncular oyunu kolayca asabilir. Kule ekranın ortasında ve aşağıda dört düğme var: taret ekle, rota ekle, birleştirme ve gelir. Ekranınızın sağ tarafında sıralamanızı, seviyenizi ve ne kadar para kazandığınızı görebileceksiniz.

Bu oyunu geçmek oldukça kolaydır – taretlerinizi satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken ekrana olabildiğince hızlı tıklamak ve kulenizin mümkün olduğunca çok katmanını yok edeceksiniz. Birleştirme düğmesi, farklı taretlerinizi tek bir güçlü kulede birleştirmenize olanak tanır. Bu şekilde daha iyisine ulaşabilirsiniz. Keşfetmeniz için daha pek çok özellik var ve bunu yapmanın tek yolu bu oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirmek. Sitemiz doğrudan bir Tower Crusher MOD APK ücretsiz indirme işlemi sunar, böylece ona hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizden Traffic Driver 2 Apk oyununu rahatlıkla indirebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478