e
sv

Toca Life: World Mod Apk 1.36 İndir

Toca Life World Apk İndir hileli sürümünde tüm içeriğin kilidi açılmıştır. Oyunu makalenin altındaki bağlantıdan indirin ve deneyimleyin.
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Mod Özelliği Hileli Mod
 • Dil Seçenekleri İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiToca Boca
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Toca Life: World Mod Apk 1.36 İndir

Toca Boca, Toca Life World’de çocuklar için bir eğlence dünyası yarattı. Bu oyun Toca Life serisine aittir. Çocukların sağlıklı, yaratıcı ve eğlenceli bir oyun alanına sahip olmalarına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Toca Life World Apk İndir, çocukların hayal gücünü harekete geçirir ve renkli dünya hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olur. My City serisindeki iki oyun arasında My City: Mansion ve My City: Jail House da eğitim kategorisindedir ve denemeniz gereken ilginç bir oynanışa sahiptir!


Toca Life Apk İndir

Toca Life serisinde Toca Life City, Toca Life Vacation, Toca Life Neighbourhood, Toca Life Hospital ve daha fazlası yer alıyor. Ve bunlardan birini yaşarsanız, Toca Life World’ü çok tanıdık hissedeceksiniz!  Diğer oyunlarda saklanan veriler de bağlanabilir ve Toca Life World’de saklanabilir. Bu gerçekten eğlenceli ve hatta karakterler yaratabilir veya sürümlerden birden fazla konumu birlikte karıştırabilirsiniz!

Toca Hileli Oyna

Toca Life World, 3 ila 12 yaş arası küçük çocukları hedeflediği için içeriği çok sevimli. Oyuna katılırken büyülü dünyaya dalacak ve yeni şeyler keşfedeceksiniz. Hiçbir kural olmadan, ne kadar aptalca olursa olsun her şeyi yapabilirsiniz. Büyükanne için genç bir saç modeli yapmak, insanlara alay etmek ya da sadece arkadaşlarla takılabilirsiniz. Bu ücretsiz oyun alanında, diğer karakterlerle kendi hikayenizi yaratabilirsiniz. Doktorunuzu kuaför salonuna götürün ve saçınızı kırmızıya boyayın, evcil hayvanınızı okula götürün veya tembel hayvanınızı kaykay parkına götürün. Tereddüt etmeyin, Toca Life World dünyasını keşfetmekten çekinmeyin!

Bu dünyadaki hemen hemen her şeyle etkileşime girebilirsiniz. Tahtaya komik şekiller çizin, kütüphaneciye çay dökün, posterleri değiştirin. Zaman zaman oyun, palyaço kılığına girmiş veya gizlenmiş bazı komik karakterler görünecektir. Onları bulabilirsin, ancak hiçbir şey için oldukça eğlenceli.

Oyun alanında satıcı olmak en sevdiğim iştir. Çocuklar için istediğim kıyafeti giyebilirim. Yiyecek, içecek satmak veya bazen bir basketbol maçında gol atmalarına yardımcı olmak. Siz de bu işleri deneyimleyebilirsiniz!

Toca Life World Apk İndir

Toca Life World, Toca Life serisindeki tüm versiyonların birleşimidir. Bu nedenle, bu oyun, eklenen birçok yeni konumla son derece büyük bir açık dünya açar. Şu anda, Toca Life World’de alışveriş merkezleri, yemek alanları, kuaför, apartman daireleri dahil 8’den fazla farklı lokasyon bulunuyor… Başlangıçta en canlı ve en geniş bölge olan Bop City’yi ziyaret edeceksiniz. 39’dan fazla karakter türü, kilidini açmanızı bekliyor.  50’den fazla konum, 300’den fazla karakter ve alışveriş yapabileceğiniz 125 evcil hayvan türü içeren çok amaçlı bir mağaza. Geliştirici ayrıca yakın gelecekte daha fazla konumu, karakteri ve öğeyi güncellemeye devam edeceğine söz veriyor. Bekleyelim!

Toca Life World Hile Apk

Giriş yaptığınız her gün size sürpriz bir hediye sistemi verilecektir. Ne kadar çok oturum açarsanız, o kadar çok ödülünüz olur. Bazen mağazada bulamadığınız özel eşyaların kilidini de açarlar. Toca Life World‘ün arayüzü 2D grafiklerle çok iyi tasarlanmış. Birçok daire ve dükkanın bulunduğu büyük bir arka plan. Karakterler ayrıca 400’den fazla farklı yüzle son derece çeşitlidir. Güzel görünümleri ve ifadeleri var.

Ancak Toca Life World’deki bazı sahneler, geliştirici dar alanlarda çok sayıda nesneyi “tıkıştırdığında” çok fazla detaylandırılıyor. Bu yüzden bazen, bu oyunun gerektirdiği öğeleri bulmak için gözlerimi zorlamamız gerekecek.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

Toca Life World’ün APK sürümü MOD özelliği

 • Tümünün Kilidini Aç: Oyunun tüm içeriğinin kilidi açık. İstediğiniz herhangi bir içeriği seçebilirsiniz ve tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478