The Walking Zombie 2 Apk

The Walking Zombie 2 Apk Sınırsız Para Mod 3.6.13 İndir

The Walking Zombie 2 Hile ücretsiz indirin ve hayatta kalanların görevleri tamamlamasına yardımcı olurken dünyayı zombi istilasından kurtarın.  
Hileli Oyun İndir

1716 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

The Walking Zombie 2 Apk Sınırsız Para Mod 3.6.13 İndir

İnsanlık son ayaklarında. Dünya, mutant bir virüsün kurbanları olan zombilerle doludur. Artık gezegen üzerinde tam kontrole sahip olan milyonlarca zombi, patron ve diğer kötü yaratıklarla savaşmak için The Walking Zombie 2 Apk Sınırsız Para Mod 3.6.13 İndir. Sen insanlığın son umudusun. Bağışıklık sisteminizdeki bir mutasyon sayesinde, insanlığı et yiyen zombilere dönüştüren virüse karşı tamamen bağışıksınız. Onlardan biri olmadan onlarla savaşabilirsiniz – ancak bu sizi küçük parçalara ayıramayacakları anlamına gelmez.

The Walking Zombie 2 Bütün Zombileri Öldürün.

Sürülere karşı kullanabileceğiniz çeşitli cephane ve el bombalarıyla birlikte tonlarca silaha erişebileceksiniz. Ayrıca zombi kafalarına vurmak için her tür yakın dövüş silahına sahip olacaksınız! Ancak dikkatli olun – bir patron zombi ile savaşmak söz konusu olduğunda yalnızca bir sopaya sahip olmak istemezsiniz.

The Walking Zombie 2 Oyunu Mod Apk

Ayrıca, zombileri uçuruma doğru patlatmak için onları indirmenize ve üzerlerine ağır silahlar takmanıza yardımcı olacak araçların kilidini açabilirsiniz. Walking Zombie 2 APK, harika bir FPS zombi nişancı oyununun tüm özelliklerine sahiptir – ancak bununla da bitmez.

The Walking Zombie 2 Görevleri tamamla

Ayrıca salgından kalan son hayatta kalanlara yardım etmek için görevleri tamamlayabileceksiniz. Görevler genellikle oyunun hikayesiyle iç içedir ve bu da oyunda ilerlemenize ve ilerledikçe yeni şeylerle karşılaşmanıza olanak tanır.

The Walking Zombie 2 Sınırsız Para Hilesi

Hayatta kalanların gözüne girmek zorunda değilsiniz – daha karanlık bir yol da seçebilirsiniz. Oyun boyunca karma olarak ölçüleceksiniz ve puanınız daha önce mevcut olmayan farklı yolları seçmenize izin verecek. İnsanlığın yol gösterici ışığı olacak mısın yoksa kendi sapkın ihtiyaçlarınıza hizmet edecek misiniz?

The Walking Zombie 2 Tüm Silahlar Açık

Oyunda tonlarca silah var ve hepsine mega yükseltmeler yapabilirsiniz. Daha ölümcül olmaları için onlara ayrıcalıklar ekleyin veya daha çetin görünmeleri için boyalarını değiştirin. Sana kalmış. İsterseniz altın bir AK taşımayı seçebilir ya da çok daha yaratıcı olabilirsiniz.

The Walking Zombie 2 mod APK oynama taktikleri

Karmaşık yeni bir oyunu oynamak bir öğrenme eğrisidir – tüm oyunun iç ve dış kısımlarında ustalaşmanız zamanınızı alır. İşte The Walking Zombie 2 APK oynamak için bazı harika ipuçları.

Avantajlar: Oyunda birçok harika avantaj var. Bookworm ve Animal Language gibi sizi daha hızlı ilerletecek olanlara yatırım yapmalısınız. Becerileri de öğrenebilirsiniz – tüccar, oyundaki eşyaların fiyatını düşürdüğü için iyidir.

Görevleri tamamla: Oyundaki görevlerin önemli olduğunu söylemeden gitmeli. İlerlemek ve keşfedilecek daha fazla alanın kilidini açmak için bunları tamamlayabilirsiniz. Ayrıca size çok fazla XP verecekler.
Arabanın bagajını kontrol edin: Arabanın bagajında ​​genellikle bazı harika şeyler vardır – açın ve ne bulabileceğinizi görün – silahlar, cephane ve daha fazlası.

Çekim ayarlarını değiştirin: Görünümü bir zombinin üzerine her hareket ettirdiğinizde ateş edersiniz. Daha hassas atışlar yapmak ve daha fazla cephane korumak için bunu ayarlardan değiştirebilirsiniz. Elbette kafayı veya patlayıcı fıçılar gibi şeyleri hedefleyin – o güzel şeyler.

Mod Hile Özellikleri

 1. Sınırsız Altın
 2. Sınırsız Para
 3. Sınırsız Karma

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Walking Zombie 2 Mod APK – Sınırsız Altın + Para + Karma

Para, benzin, cephane? Dünyanın çökmesi durumunda stoklanacak çok şey var. Bunu gerçek hayatta koronavirüs gibi son olaylarda gördük, bu yüzden artık her şey çalışmazsa hayatta kalmanın kolay olmayacağından eminiz. Daha çok çekim yapmak ve yiyecek aramaktan daha azını oynamak için The Walking Zombie 2 için Sınırsız Her Şey mod APK’sını indirin. Ayrıca Magic Rampage APK Son Sürüm hileli versiyon ile Karışıma eklenen bazı RPG öğeleriyle mistik bir platform oyununun tadını çıkarın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478