The Long Drive Apk

The Long Drive Apk Para Hilesi Mod 2.0 İndir

The Long Drive Apk, ölümden kaçınmak için bir macera gibi yarış komedisi sunuyor. Bu tehlikeli yolculuğu sürdürmek için araçlarınızı tamamen yiyecek ve silahlarla donatılmış garajda onarın.  
Hileli Oyun İndir

3471 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • 3.7
 • 3 ratings
3 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
33.3% 0% 0% 0% 66.7%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
3 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
33.3% 0% 0% 0% 66.7%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
1

The Long Drive Apk Para Hilesi Mod 2.0 İndir

The Long Drive Apk, kıyamet sonrası bir dünyada yarış ve maceranın birleşimidir. Annenden bir mektup aldıktan sonra uzun yolculuğuna çıkmaya karar veriyorsun. Yeni bir şey yapmaya karar verin ve sıcak bir çölde yarışmanın kötü bir fikir olmadığını anlayın. Yolculuğunuza hazırlanmak için yapmanız gereken ilk şey muhtemelen eski arabanızı garajdan almak ve tamir etmeye başlamaktır. Bu uzun yolculuğu sürdürmek için koruyucu ekipman ve yiyeceklerle tam donanımlısınız.

Harcamalarınız çok sınırlı olduğu için yeni bir araba satın almanız için pek çok fırsat yok. Ancak bu, Uzun bir Yolculukta uzun bir maceraya çıkmayı planlamanızı engelleyen faktör olmamalıdır. Sonsuz yaratıcılıkla, oyuncu daha sonra ne yapacağına karar verdi – garajda uzun süre terk edilmiş olan arabayı, yetersiz miktarda parayla kazandığı eşyalarla onarın. Apk indir ve En sevdiğiniz renkle boyayarak yenileyin ve eski motorları özelleştirmeyi unutmayın.

Yolculuğunuz kıyamet sonrası dünyada ve özellikle sıcak çölde gerçekleşeceğinden, seyahatiniz sırasında aracınızın sorunsuz olacağından emin olmalısınız. https://www.hilelioyunindir.com/the-long-drive-apk-indir/ Ancak o zaman hayatını güvence altına alabilir ve o harika yolculuğun sonunda The Long Drive Apk hile ile annenle tanışabilirsin. Gaz depolamak için kutular gibi tüm araçları toplayın, araba kutularını motor yağı ile besleyin ve çöldeki ısıyla savaşabilmek için soğutucu dökmeyi unutmayın.

Hayatını kana susamış zombilerden koru. Onların yemeği olmak istemiyorsanız, aracınız için ekipmana ek olarak daha fazla silah hazırlayın. Düşmanlarınız korkunç ve kana susamış zombilerin her dalgası olacak, bu yüzden hayatınızı korumak her şeyden önemlidir. Oyuncular, aracı düşmanı yenebilecek şeylerle yükleyecek ve yol boyunca silah toplamaya çalışacaklar. Mümkün olduğunca silah ve cephane alın, o iğrenç ölümden kaçının.

The Long Drive Apk android oyun büyük çöl macerasına başlamadan önce, oyuncular bir backpacker’ın ihtiyaç duyduğu araçlarla tam donanımlıdır. Özellikle aracınız için yakıt depolarının çölün sıcağında yanmaması için korunması gerekir. Aracınızı her dönüşte her geçtiğinde gözlemleyin, bunun için doğru yakıtı koruduğunuzdan emin olun. Bu yolculuk için yakıtınız veya soğutucunuz bitmediğinden emin olun.

Yolculuğunuz sırasında gerçekten terk edilmiş birçok bina bulacaksınız. Akaryakıt istasyonları veya uzun süredir terk edilmiş insanların evleri olabilir. Ancak seyahatinizi aktif olarak desteklemek için birçok öğeye ihtiyacınız olduğundan emin olun. Bu oyuna geldikten sonra, göz yeteneğinizi eğitecek, sizin için yararlı öğeleri toplayacaksınız. Akaryakıt istasyonlarını her geçtiğinizde yakıt doldurmayı unutmayın.

The Long Drive Apk oyun indir, özellikle uzun süredir terk edilmiş bir araçla uzun bir yolculuğunuz olduğunda, size karşı konulmaz birçok zevk getirecektir. Bu hayatının en unutulmaz yolculuğu olmalı. Bu geziyi yaparken, oyuncular birçok yeni toprakları keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Tehlikenin yanı sıra harika bir eğlence fırsatı da var.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Yumurta_567 ay önce
 • Com kotu değil ama çok iyi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478