The Battle Cats Apk

The Battle Cats APK Mod Para Hilesi İndir 12.5.0

Kediler hakkındaki bu eğlenceli oyununda Sınırsız XP ve Kedi Mamasına sahip olmak için The Battle Cats Hile Apk hemen indirin.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 163 Mb
 • ÜreticiPONOS Corporation
 • İşletim Sistemi Android

The Battle Cats APK Mod Para Hilesi İndir 12.5.0

Kedileri seviyor misin? Dünyayı kurtarmak için savaşa sevimli kedilerle katılmak için The Battle Cats Hile Apk indirelim. Dünya ekonomik krizler yaşıyor, teröristler Dünya’ya saldıran ve bir yönetici rejim kuran kedilerle. Tüm nükleer santralleri işgal ediyorlar ve zaman makineleri sağlamak için enerji aktarıyorlar. Bu, diğer birçok hayvan tarafından engellendiğinde ve saldırıya uğradığında kolay değildir.

The Battle Cats APK Son Sürüm

Evet. The Battle Cats tüm kediler açık kontrol mekanizması son derece basittir. Çoğu strateji oyununda genellikle stratejiyi hesaplamanızı ve dikkatlice plan yapmanızı gerektirir. Bu oyun farklı, her şeyi her zamankinden daha basit ve sevimli kılan sevimli bir çizgi film tarzı oyun.

Savaş Kedileri, üssünüzü kedi ordusu tarafından daha önce hiç görmediğiniz pek çok eksantrik şekil ile savunmanız gereken Kule Savunma Oyunudur. Farklı kedilerin farklı güçleri vardır, bu yüzden doğru seçimleri yapmanız gerekir.  Düşmanlarınız o kadar zorlu rakipler ki gülmelisiniz. Köpekler, yılanlar, suaygırları vb. Olabilirler.

Hayvanlar üssünüze doğru hareket ediyor gibi göründüğünde, zamanla belirli bir miktar para biriktireceksiniz, sadece seçmek istediğiniz kedinin simgesine tıklayın. Görünüşte kediniz, mağlup edilene veya öldürülene kadar yolda karşılaştığı herhangi bir düşmanla otomatik olarak savaşmaya başlayacaktır. Yani kazanmak için yapmanız gereken tek şey üssünüze saldıran hayvanların ne kadar güçlü olduğuna bakmaktır. O zaman diğer hayvanlara karşı koyma gücüne sahip doğru kediyi seçebilirsiniz.

Rakibiniz kalabalık olduğunda ve paranız kediyi seçmeye yetmediğinde özel silahınız çok uygun bir seçimdir. Özel silahlar, haritadaki çok sayıda düşmanı öldürmek için büyük miktarda hasar vermenize izin verir. Hazine de olabildiğince toplamanız gereken çok önemli, çok güçlü eşyalar oluşturmanıza ve üssünüz için sağlamlığı artırmanıza yardımcı oluyor.

The Battle Cats iyi Oynama Taktikleri

Diğer oyunlardan öne çıkan bir şey de karakter sayısıdır. The Battle Cats‘de dövüşürken aralarından seçim yapabileceğiniz komik görünümlü 300’den fazla kedi var. Her aşamada sadece 10 farklı türde kedi taşıyabilirsiniz. Kedilerinizi seviye atlayarak daha güçlü hale getirebilirsiniz. Şu anda en yüksek seviye olan 10. seviyeye ulaştığınızda, kediniz birinci seviyeden çok daha büyük olan muazzam bir güce sahip olur.

Ancak oyun, oyuncular arasında etkileşimden yoksundur. Bence oyun, oyuncuların 1v1 maçlarda diğer oyunculara meydan okumasına izin veren daha fazla PvP moduna sahip olmalı ki bu çok ilginç olurdu.

The Battle Cats Grafikler Nasıl?

Grafikler açısından, The Battle Cats Apk bir sadelik var ve olağanüstü bir şey yok ama beni gerçekten heyecanlandırıyor. Oyundaki renkler çok parlak, hayvanlar bazı basit vuruşlarla tasarlanıyor ama oldukça komik ve tuhaf görünüyorlar.

Bence The Battle Cats sadece oyun açısından değil, grafikler açısından da iyi bir eğlence oyunu. Oyun aynı zamanda, hayvan dünyası hakkında harika bir görüşe sahip olmalarına yardımcı olmak için çocuklarla oynamanız için harika bir seçimdir. Şu anda, oyun Android 4.0.3 ve üstü ve iOS 9.0 veya üstü gerektirir ve tamamen ücretsiz olarak indirmenize izin verir.

Oyunun orijinal versiyonunu oynarken, bundan daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu anlıyorsunuz. Ve The Battle Cats’in MOD sürümünü indirip kullandığınızda, çok sayıda XP ve Kedi Maması (9999999) elde edersiniz. XP ve Kedi Maması numaralarının hepsini kullandığınızda orijinal durumlarına geri dönmeyeceğini unutmayın.

The Battle Cats Hile Apk Güncelleme

The Battle Cats’in hem orijinal hem de MOD sürümü, herhangi bir normal oyun veya uygulama gibi APK dosyası aracılığıyla kolayca kurulabilir.

 • Oyun verilerini kaybetmeden MOD sürümünü güncelleme
 • Oyunla birlikte sadece MOD sürümünü indirip kurmanız gerekiyor. Cihaz, mevcut kurulu sürümde yeni sürümü otomatik olarak geçersiz kılacaktır.

Yalnızca Hilelioyunindir‘den hem eski hem de yeni sürümler indirilirse veri kaybetmeden güncelleme yapabileceğinizi unutmayın.

Battle Cats Apk Hile

Yukarıda, The Battle Cats‘e genel bir bakış ve oyunun MOD sürümü hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Ve şimdi, bu oyunu seviyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan hemen indirin.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

 • The Battle Cats APK Mod Para Hilesi İndir 12.5.0 Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
 • +Sınırsız Kedi Maması
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478