Survivor In Rainbow Monster Apk

Survivor In Rainbow Monster Apk Para Hilesi 1.1.2 İndir

Survivor In Rainbow Monster Apk indirin ve Gökkuşağı canavarlarına karşı beş gece hayatta kalmak için farklı güçlendirmeler kullanın.  
Hileli Oyun İndir

541 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Survivor In Rainbow Monster Apk Para Hilesi 1.0.7 İndir

Survivor in Rainbow Monster APK, ürkütücü park adlı terk edilmiş bir eğlence parkına götürülen kaçırılmış bir çocuğun rolünü oynadığınız aksiyon dolu bir arcade oyunudur. Bu oyuna bayılacaksınız. Bulabileceğiniz en iyi oyunlar arasına gireceğine eminiz.

Gökkuşağı Canavarı MOD APK android oyununda Survivor, ilgi çekici bir hikaye ile büyüleyici bir oynanışa sahiptir. Oyun kendi tarzında zirvede diyebiliriz. Kaçırıldığınız anda ürkütücü parkta hayatta kalma savaşınıza başlıyorsunuz. Boş bir parkta beş gece hayatta kalmanız ve farklı canavarlara karşı dayanmanız gerekiyor.

Piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, bu oyun mobil oyun dünyasında milyonlarca indirme ve birçok oyuncunun oynamasıyla çok popüler hale geldi. Apk dosyalarını yüklemek o kadarda zor değil. Siz oyunda karşınıza çıkan yaratıklara dikkat edin. Bu tarz oyunlarda yaratıktan kaçarak görevleri yapmanız gerekecek. Survivor in Rainbow Monster MOD APK’nın son sürümünü indirin ve eğlenceye katılın.

Bu oyun 12 Ekim 2022’de piyasaya sürüldü ve Great Arcade Games yayınladı. Oyun Aksiyon oyunları arasında popüler bir oyun olmayı başardı. Bir çok kişi bu oyunun hileli sürümünü armaktadır. Çoğunlukla herkes Gökkuşağı Canavarı MOD APK’sında Survivor’ı indirebilir, çünkü neredeyse hiçbir kısıtlama yoktur ve oyun sadece hafif miktarda fantezi şiddeti içerir.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/car-simulator-san-andreas-apk-indir/

Oyunun anlaşılması kolay ve karmaşık olmayan işlemler. İnsanlar bugün oyunu oynamaya başlayabilir ve kontrolleri kolayca anlayabilir. Oyun sezgiseldir ve kontroller ekranda sanal bir joystick üzerindedir. Gezinmek ve diğer eylemleri gerçekleştirmek için kullanılır.

Bu heyecan verici bir oyun ve çok eğlenceli, bu yüzden bu oyunu oynamaktan asla sıkılmayacaksınız. Ücretsiz olduğu için bu oyunu kolayca yükleyebilirsiniz, peki daha ne bekliyorsunuz? The Survivor in Rainbow Monster MOD APK ücretsiz indirme buradan yapılabilir.

Bu oyunu oynamak eğlencelidir ve mükemmel bir oynanışı vardır. Oyunda para sıkıntısı olduğundan dolayı para hileli sürümünü sizler ile paylaşıyoruz. Bu oyundaki ana göreviniz, farklı renkli canavarlarla dolu bir dünyada, can sıkıcı engellerden kaçarken ve karmaşık bulmacaları çözerken hayatta kalmaktır. Hayatta kaldığını sürece yeni bölümlere geçebileceksiniz.

Bu oyunda, bir eğlence parkına sıkışmış bir çocuk rolünü oynuyorsunuz ve bu canavarlarla aynı arenada beş geceye dayanmanın ve parktan kaçmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu oyunu oynarken, canavarlar her zaman onları aramak için hareket ettikleri için oyuncular sürekli olarak tetikte tutulur. Her gece farklı görevlerle karşılaşıyorsunuz ve her birinde karşılamanız gereken belirli bir zorluk var. Bu yüzden yapabileceğiniz en iyi şey, bu canavarları alt etmek için kullanabileceğiniz iyi bir strateji geliştirmektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478