Squid Game iOS Cihazlarda Nasıl Oynanır?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Squid Game iOS Cihazlarda Nasıl Oynanır?

Yıllar boyunca, yayınlanan çok sayıda oyun oldu. Her zaman yeni oyunlar oluşturuluyor ve her gün yeni oyun türlerinden keyif alıyoruz. Ancak bugün en popüler oyunlar, popüler şovlara ve filmlere dayandıkları oyunlar gibi görünüyor. Bunun gibi birçok popüler oyun var ama şu anda Squid Game en üst sırada yer alıyor. Squid Game’i iOS’ta oynamak istiyorsanız, buralarda kalın!

Dizi, yayınlandığı 17 Eylül 2021’den bu yana milyonlarca kez izlendi. Bugün ise benzersiz hikayesi, karakterleri ve oyunları sayesinde Netflix’te en çok izlenen dizi olma potansiyeline sahip! Bu oyunu bu kadar bağımlılık yapan şey, hayatınızın tehlikede olduğu yüksek bahisli oyunların keyfini çıkarmanıza izin vermesidir. Bu oyunu Apple cihazınıza nasıl indireceğinizi buradan öğrenebileceksiniz!

Squid Game Nedir?

Bir kayanın altında yaşamıyorsanız, Squid Game’i bilmemeniz mümkün değil. Bu, geçen ay yayınlanan ve muazzam ödüllerin olduğu ölüm kalım oyunlarına 456 oyuncunun katıldığı bir Netflix dizisidir. Oyuncular borçtan kurtulmak için oyunlarda oynamaya çalıştılar ama oyunların ölümcül olacağını bilmiyorlardı. Oyuncuların oyunda oynadığı altı oyun, bir çok oyuncuyu yavaş yavaş eledi. Oyunların tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman burada kalmalısınız.

Gösteri popüler hale geldiğinden beri, sağda solda sayısız taklit oyun ortaya çıkıyor. Konsol, mobil ve PC gibi çeşitli platformlarda gösteriye dayalı tonlarca oyun var. Bu oyunlar şovun popülaritesini artırıyor ve bugün durmayacak gibi görünüyor. Ancak, iOS’ta Squid Game’in tadını çıkarmak istiyorsanız, size iyi haberlerimiz var. Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca oyunun tadını çıkarabilirsiniz!

Ama ondan önce, önce bu oyunun özelliklerine bir göz atalım:

Eşsiz içerik – Oyunlar söz konusu olduğunda, şu anda pek çok benzersiz içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak iOS’taki Squid Game, bugün tadını çıkarabileceğiniz benzersiz bir oyun! Bu oyun aynı adı taşıyan popüler Netflix şovuna dayanmaktadır.
Altı Mini Oyun Oynayın – Bu oyunda, gösteriye dayalı çeşitli mini oyunlar oynayabilirsiniz: Red Light, Green Light, Ppopgi, Tug of War, Mermerler, Cam basamak taşları ve Squid Game.
3D Oynanış – Bu oyunun 3D oynanışı, oyundan tanıdık sahnelerin keyfini çıkarmanızı sağlar! Kaydırabileceğiniz, tutabileceğiniz ve sürükleyebileceğiniz basit kontrollerin keyfini çıkarın.
Oynaması ücretsiz oyun – Hepsinden iyisi, bu oyun iOS cihazı olan herkes için ücretsiz!

İOS’ta Squid Game Nasıl İndirilir

Squid Game’i iOS’ta nasıl oynayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buradaki adımları öğreneceğiniz için doğru yerdesiniz.

 • İnternet bağlantınızı açtığınızdan emin olun.
 • Uygulamayı cihazınız için ücretsiz olarak indirin!

Sonuç

Artık iOS’ta Squid Game’i nasıl indireceğinizi bildiğinize göre, oynama zamanı! Elenmeden zorlukların üstesinden gelebilir misin? Neyse ki, bu sadece bir oyun!

Nulls Brawl Apk Oyununun Private Serverını indirmek isterseniz Nulls Brawl yazımızı tıklayınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Squid Game Challenge Apk Para Hilesi Mod İndir 0.1.37

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478