Sims Mobile APK

Sims Mobile APK Son Sürüm İndir

Sims Mobile Apk İndir ile Oyun dünyasında büyük bir yer etmiş sims oyununu telefonunuzda oynayabilirsiniz. Üstelik Para hilesi ile birlikte.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiELECTRONIC ARTS
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Sims Mobile APK Son Sürüm İndir

The Sims Mobile ile mobil cihazlarınızda en sürükleyici yaşam simülasyonu oyunlarından birini yaşarken kendinizi bulun. Kendinizi gerçek bir yaşamın tüm yönleriyle derinlemesine simülasyon oyununa girerken bulurken gerçekçi sanal yaşamın tadını çıkarın. Oyuna katılın, kendi karakterlerinizi yaratın, kendi hayatınızı yaşayın ve milyonlarca mevcut oyuncuyla devasa bir çevrimiçi topluluğa katılın. Hayatınızı istediğiniz gibi tasarlayın. Kendinize zevkinize uygun farklı karakterlere sahip olun ve birlikte Sims Mobile Apk İndir ile harika hayatları keşfedebilirsiniz.

Sims Mobile MOD Özelliği

Sınırsız Para: Çekiciliğine rağmen, bu oyunun hala hayal kırıklığı yaratan bazı noktaları var. Gerçek dünya gibi, rahat yaşamak için gerçekten paraya ihtiyacımız var. Ve gerçekten rahatlatıcı bir kaçışa ihtiyacınız varsa, oyunun MOD Sınırsız Para sürümünden başlamayı deneyin.

Sims Mobile Hile Nasıl kullanılır

 • Eğitimi bitirdikten sonra, herhangi bir mobilya satın alın ve çok para kazanın!

Oyun, sanal hayatların bazen gerçek hayattan bile daha gerçekçi olduğu The Sims’in kurgusal dünyasında geçiyor. Burada kendi karakterleriniz olarak oynama, sanal dünyayı keşfetme, bir hayata sahip olma, yeni arkadaşlar edinme, yeni beceriler öğrenme, bir iş bulma vb. Şansınız olacak. The Sims Mobile’daki hayatlar oldukça dinamik olabilir.

Sims Mobile Apk İndir

Ek olarak, The Sims, hem fiziksel hem de zihinsel olarak gerçekçi özelliklere sahip kendi sanal karakterlerinizi oluşturmanıza izin veren eksiksiz ve derinlemesine bir karakter özelleştirme sistemine sahiptir. Son derece canlılar, kendi düşünceleri ve ihtiyaçları var. Hatta bazı noktalarda gerçek insanlarmış gibi geliyor.

Harika bir yaşamaya ve yeni sim karakterlerinizle hayatı doyurmaya hazırlanın. Her zaman yapmak istediğiniz her şeyi yapın ve tereddüt etmeyin. The Sims Mobile’da her zaman kendi hayatınızı yaşayabilir ve kendinizi özgür hissedebilirsiniz.

Sims Mobile Sınırsız Para Hilesi

Ve elbette, oyun, istediğiniz zaman keyfini çıkarabileceğiniz heyecan verici çevrimiçi oyun sunuyor. The Sims Mobile‘daki neredeyse diğer tüm gerçek oyuncularla bağlantı kurabileceğiniz devasa çevrimiçi dünyaya katılın. Oyunda gerçek insanlarla buluşurken tonlarca heyecan verici sosyal etkinliği keşfedin. Karakterlerinizi giydirin ve akıcı konuşmalarınızla onları etkileyin.

Android Sims Mobile

Diğer mobil oyunlarda görmeyeceğiniz tüm heyecan verici özelliklere rağmen, The Sims ayrıca ücretsiz oynayabilirsiniz. Yine de, uygulama içi satın alma ve oyundaki reklamları biraz rahatsız edici bulabilirsiniz. Durum buysa, bu oyunda tonlarca sınırlı içeriğe erişmenizi, istediğiniz herhangi bir şeyi ödemeden satın almanızı ve en önemlisi sinir bozucu reklamlardan kurtulmanızı sağlayacak The Sim Mobil Mod APK’mızı da sunuyoruz.

Sims Mobile Özellikler

Güzel 3B grafiklerle The Sims Mobile’daki oyuncular ile kendinizi ilişkilendirilebilirsiniz. Kendinizi güzel karakterler ve dinamik unsurlarla gerçekçi bir dünyada yaşarken bulabilirsiniz. Diğer oyunlarda bulamayacağınız etkileyici grafikler oyunu daha etkileyici yapıyor.

Buna ek olarak, oyunda zorlu bir iş gününden rahatlamanızı sağlayacak canlı ve huzurlu müzikler bulabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun içinde yarattığınız küçük aileye göz atmak için her gün oyuna geri dönün. Farklı yönlerden hayatlar yaşarken onların hikayelerini takip edin.

Sims Mobile Hile Apk

Sanal Aileler serisi gibi oyunları seviyorsanız, kesinlikle bunu heyecan verici bulursunuz. Sims Mobile, yalnızca bu oyunlarda bulduğunuz derinlemesine yaşam simülasyonu oynanışını değildir. Aynı zamanda milyonlarca çevrimiçi oyuncunun bulunduğu devasa sosyal dünyayı da sunuyor. Kendinizi binlerce çevrimiçi oyuncuyla etkileşim kurarken bulun ve yaşam hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın. Artı, oynamak ücretsizdir. Bu yüzden denememeniz için herhangi bir neden göremiyorum.

Oyunu Sınırsız Para Hilesi ile oynamanız mümkün.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478