e
sv
SimCity BuildIt Hile APK, şehir simülasyon oyunusınırsız para hilesi ile birlikte şehrinizi istediğiniz gibi kurup güzel bir şehir inşa edin.
SimCity BuildIt Hile APK

SimCity BuildIt Hile APK 1.34.6.96106 Son Sürüm

SimCity BuildIt Hile APK, şehir simülasyon oyunusınırsız para hilesi ile birlikte şehrinizi istediğiniz gibi kurup güzel bir şehir inşa edin.
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçe
 • ÜreticiELECTRONIC ARTS
 • İşletim Sistemi Android

SimCity BuildIt Hile APK 1.34.6.96106 Hakkında

SimCity BuildIt, yayıncı Electronic Arts’ın bir simülasyon oyunudur, mobil cihazlarda sık sık oyun oynuyorsanız tanıdık bir isim. EA ilk kez bir simülasyon oyunuyla denedi. Ve bu oyunun etkisi harika. Şu ana kadar, SimCity BuildIt Hile APK Google Play’de birçok 5 yıldızlı derecelendirmeyle 60 milyondan fazla indirmeye ulaştı.

SimCity BuildIt Nasıl Oynanıyor?

1980’lerin sonunda piyasaya sürülen SimCity Apk, birçok nesil oyuncunun en iyi arkadaşı oldu ve o zamandan beri inanılmaz adımlar attı. Bu en son sürüm, baştan beri daha parlak ve daha şık hissediyor ve daha yakından baktığınızda, beklenmedik incelikleri göreceksiniz. SimCity Mod temel ilkeleri aynı kalır. Ancak eski günlerin yukarıdan görünümü ve görüntü değişmiş, inşa edebileceğiniz üç boyutlu bir dünya oluşmuştur.

SimCity BuildIt Hile Şehrimizi nasıl geliştiririz?

Şehrin işleyişini sürdürmekle fazla meşgul değilseniz, simülasyon sürecini durdurmak ve izlemek sizi mutlu etmek için yeterli. Bir spor stadyumunda yer açmak için iki parmağınızı kullandığınızda, küçük oyuncuların voleybol oynadığını, beysbolda doğrudan skor yaptığını ve futbol sahasında gol attığını göreceksiniz. Orada yaşayan mutlu sakinler ile manzarayı seyretmekten veya şehrin hareketli seslerini dinlemekten keyif alacaksınız.

Endüstriyel parklar sadece Sim’lerin çalışabileceği yerler değil. Mağazalarınızla birlikte bu endüstriyel alanlar, mevcut parsellerinizi yükseltmeniz için gerekli malzemeleri üretecektir. İlk başta, mülkünüz biraz mütevazı görünebilir. Fakat gelişmekte olan bir binalardaki değişiklikleri gördüğünüzde, bundan sonra ne yapacağınızı anlayacaksınız.

Bazı insanlar dünyayı alevler içinde görmek istiyor ve bunun da heyecan verici olduğunu itiraf etmeliyim. Yeterince büyük bir şehir inşa ederken, Dr. Vu’dan şehri meteordan uzaylı istilasına kadar pek çok felaketle yıkmanıza yardım etmesini isteyebilirsiniz. Yıkmak, inşa etmekten daha kolaydır. Dahası, şehrinizi yeniden inşa etme çabalarınız için ödüller alacaksınız.

SimCity BuildIt Hızlı gelişme Taktikleri

Bir şehir inşa etmek için kaynaklar oldukça önemlidir. Kaynaklar olmadan bina yapamazsınız. Fakat, diğer oyunculardan kaynak bulabilir ve onlardan satın alabilirsiniz. Bazen oyuncular sizin kaynaklarınıza ihtiyaç duyar ve siz de onların kaynaklarına ihtiyacınız vardır. Her iki tarafa da yardım eden bir der. Kaynak ticareti ve değişimi de makul bir gelir elde etmenize yardımcı olur.

SimCity BuildIt Para Birimleri neler?

imCity BuildIt’in birkaç para birimi vardır:

Simoleonlar: Binaları yükselterek, kaynakları takas ederek, eşya satarak Simoleonlar elde edebilirsiniz. Alternatif olarak, Simoleon satın almak için SimCash kullanabilirsiniz.
SimCash: Yüksek sınıf para birimi. SimCash, çalışmalarınızı beklemek yerine anında satın almanıza ve yükseltmenize yardımcı olur. SimCash’i yalnızca nakit satın alarak elde edebilirsiniz. Ayrıca bazı başarıları tamamladıktan sonra biraz SimCash alma fırsatınız da var.
Altın Anahtar: Sevkıyatı tamamlayarak veya afet zorluklarını geçerek Altın Anahtarı elde edebilirsiniz.
Platin Anahtar: Platin Anahtarı yalnızca Belediye Başkanının Yarışması aracılığıyla alabilirsiniz. SimCash ile satın alınamaz.

SimCity BuildIt Grafikleri Nasıl Bir Oyun?

EA’nın oyununun grafik kalitesinden hiç şüphe yok. SimCity BuildIt, ayrıntılı ve keskin 3D grafiklerle sanal bir şehri simüle eder. Yukarıdan bakış ile şehrinizdeki tüm aktiviteleri gözlemleyebilirsiniz. Mutlu sakinlerinizin yaşadığını görmek için yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Şehriniz, keskin görüntüler ve parlak renklerle güzel bir şekilde tasarlandı. Ayrıca oyunun gece / gündüz etkileri de var ve hava mevsime göre değişiyor. Yukarıdakilerin tümü size en iyi deneyimi sunar.SimCity BuildIt Apk Hile Özellikleri

Sınırsız Para / Anahtar: Başlangıçta 25000 Simoleon ve 50 SimCash var. Büyük işleri yükseltirken sayının çok küçük olduğunu hissedeceksiniz. SimCash’i yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulduğunda kullanabilirsiniz. MOD sürümü bu oyunda tüm mali zorluklarınızı çözecektir. Size sonsuz miktarda para verir.

SimCity BuildIt Apk Hile Nasıl Yapılır?

MOD sürümünün amaçlandığı gibi çalışması için SimCity BuildIt MOD APK’yi kurarken ve kullanırken dikkat etmeniz gerekir.

Adım 1: Google Play’den InternetGuard‘ı yükleyin.

Bu gerekli bir adımdır, bu uygulama SimCity BuildIt’in İnternet’e erişimini ve oynarken hatasız olarak engellemeye yardımcı olacaktır.

Adım 2: Oyunun MOD versiyonunu hilelioyunindir.com sitemizden telefonunuza indirin ve kurun. Kurulumdan sonra SimCity BuildIt Kurulumunu açın

SimCity BuildIt telefonumuza nasıl kurarız?

Adım 3: InternetGuard’ı açın, ekranın üst köşesindeki uygulamayı etkinleştirin. SimCity BuildIt’in tüm Wifi ve Mobil Veri erişimini engelleme.

4. Adım: Oyunu açın. Bu noktada oyun sunucuya bağlanmaya çalışacaktır. Ancak uygulamanın ağ erişimini engellediğimiz için, bir süre hareketsiz kalacaktır.

Birkaç dakika içinde oyun çalışacak ve oyuna başarıyla gireceksiniz.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

SimCity BuildIt MOD APK’sini indirin

Bu oyun, şehrinize sıfırdan hareketli bir şehir haline gelene kadar baktığınızda size harika bir his verecek. Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve kendi şehrinizi kurma hayaliniz varsa SimCity BuildIt Apk, görmezden gelemeyeceğiniz bir oyundur.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Çok kapsamlı bir oyun ve parametresi çok fazla
 • +Oyun sürükleyici
 • +Sınırsız Para hilesi
 • +Sınırsız Anahtar hilesi
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Sabır, tasarruf ve planlama isteyen bir oyun.
 • -itfaiye gibi yerler heryere etki etmiyo o yüzden nüfusa göre yapılırsa çok daha güzel olur
 • -Daha büyük bir harita gelmesi gerekiyor
 • -aradigin esyayi satin almak icin bulamamak. Arama cubugu olsa rahat olurdu
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478