SimCity BuildIt Hile APK 1.39.2.100801 İndir

SimCity BuildIt Hile APK 1.39.2.100801 İndir ile simülasyon oyununu para hilesi ile birlikte istediğiniz gibi kurup güzel bir şehir inşa edin.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Apk Hile Çalışmıyor Oyunu İndiremedim Apk Çalışıyor Hile Çalışıyor Hileyi beğendim
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Apk Hile Çalışmıyor Oyunu İndiremedim Apk Çalışıyor Hile Çalışıyor Hileyi beğendim
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

SimCity BuildIt Hile APK 1.39.2.100801 İndir

SimCity BuildIt, yayıncı Electronic Arts’a ait harika bir simülasyon oyunudur, android cihazlarda sık sık oyun oynuyorsanız bu oyunu kesinlikle duymuşşunuzdur. EA bu oyunla simülasyon oyununa girmeyi denedi. Ve bu oyunun etkisi harika. Şu ana kadar, SimCity BuildIt Hile APK Google Play’de birçok 5 yıldızlı derecelendirmeyle 60 milyondan fazla indirmeye ulaştı.

SimCity BuildIt Nasıl Oynanıyor?

1980’lerin sonunda piyasaya sürülen SimCity Apk, birçok nesil oyuncunun en iyi arkadaşı oldu ve o zamandan beri inanılmaz adımlar attı. Bu en son sürüm, baştan beri daha parlak ve daha şık hissediyor ve daha yakından baktığınızda, beklenmedik incelikleri göreceksiniz. SimCity Mod temel ilkeleri aynı kalır. Ancak eski günlerin yukarıdan görünümü ve görüntü değişmiş, inşa edebileceğiniz üç boyutlu bir dünya oluşmuştur.

SimCity BuildIt Hile Şehrimizi nasıl geliştiririz?

Şehrin işleyişini sürdürmekle fazla meşgul değilseniz, simülasyon sürecini durdurmak ve izlemek sizi mutlu etmek için yeterli. Bir spor stadyumunda yer açmak için iki parmağınızı kullandığınızda, küçük oyuncuların voleybol oynadığını, beysbolda doğrudan skor yaptığını ve futbol sahasında gol attığını göreceksiniz. Orada yaşayan mutlu sakinler ile manzarayı seyretmekten veya şehrin hareketli seslerini dinlemekten keyif alacaksınız.

Bazı insanlar dünyayı alevler içinde görmek istiyor ve bunun da heyecan verici olduğunu itiraf etmeliyim. Yeterince büyük bir şehir inşa ederken, Dr. Vu’dan şehri meteordan uzaylı istilasına kadar pek çok felaketle yıkmanıza yardım etmesini isteyebilirsiniz. Yıkmak, inşa etmekten daha kolaydır. Dahası, şehrinizi yeniden inşa etme çabalarınız için ödüller alacaksınız.

SimCity BuildIt Hızlı gelişme Taktikleri

Bir şehir inşa etmek için kaynaklar oldukça önemlidir. Kaynaklar olmadan bina yapamazsınız. Fakat, diğer oyunculardan kaynak bulabilir ve onlardan satın alabilirsiniz. Bazen oyuncular sizin kaynaklarınıza ihtiyaç duyar ve siz de onların kaynaklarına ihtiyacınız vardır. Her iki tarafa da yardım eden bir der. Kaynak ticareti ve değişimi de makul bir gelir elde etmenize yardımcı olur.

SimCity BuildIt Apk Hile Özellikleri

Sınırsız Para / Anahtar: Başlangıçta 25000 Simoleon ve 50 SimCash var. Büyük işleri yükseltirken sayının çok küçük olduğunu hissedeceksiniz. SimCash’i yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulduğunda kullanabilirsiniz. MOD sürümü bu oyunda tüm mali zorluklarınızı çözecektir. Size sonsuz miktarda para verir.

SimCity BuildIt Apk Hile Nasıl Yapılır?

MOD sürümünün amaçlandığı gibi çalışması için SimCity BuildIt MOD APK’yi kurarken ve kullanırken dikkat etmeniz gerekir.

Adım 1: Google Play’den InternetGuard‘ı yükleyin.

Bu gerekli bir adımdır, bu uygulama SimCity BuildIt’in İnternet’e erişimini ve oynarken hatasız olarak engellemeye yardımcı olacaktır.

Adım 2: Oyunun MOD versiyonunu hilelioyunindir.com sitemizden telefonunuza indirin ve kurun. Kurulumdan sonra SimCity BuildIt Kurulumunu açın

SimCity BuildIt telefonumuza nasıl kurarız?

Adım 3: InternetGuard’ı açın, ekranın üst köşesindeki uygulamayı etkinleştirin. SimCity BuildIt’in tüm Wifi ve Mobil Veri erişimini engelleme.

4. Adım: Oyunu açın. Bu noktada oyun sunucuya bağlanmaya çalışacaktır. Ancak uygulamanın ağ erişimini engellediğimiz için, bir süre hareketsiz kalacaktır.

Birkaç dakika içinde oyun çalışacak ve oyuna başarıyla gireceksiniz.

 • SimCity BuildIt Hile APK 1.39.2.100801 İndir Oyun Hilesi
 • +25000 Simoleon ve 50 SimCash
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478