Shazam Apk

Shazam Premium Apk Mod İndir 13.27.0-230420

Shazam APK, şarkıları, videoları, reklamları ve TV şovlarını tanımlamak için cihazınızın mikrofonunu ve kısa örneklerini kullanan bir programdır.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Hiç bir yerde yürürken aniden güzel bir melodi duyup ne olduğunu anlamadığınız ve tekrar dinlediğiniz oldu mu? Bazıları şarkı söyleyebilir. Bugün sizlere faydalı ve herkes için çok değerli bir uygulama tanıtmak istiyorum. Shazam Apk, kısa şarkılardan yüksek doğrulukta şarkılar bulma konusunda uzmanlaşmış bir uygulamadır. Şu anda birçok ülkede müziği anında tanımak ve keşfetmek için en popüler uygulama.

Arkadaşlardan ya da kafelerde dinlediğimde melodisi bana çok tanıdık geliyor ama şarkının adını hatırlayamıyorum. Günümüzün en popüler şarkı tanıma uygulamalarından biri olan Shazam, aradığınız hemen hemen her şarkıyı saniyeler içinde belirlemenize yardımcı olabilir. Gittiğiniz her yerde adını aramak isteyeceğiniz güzel melodilerle karşılaşıyorsunuz. Bu uygulamayı Google özellikleriyle değiştirin. Uzun sürmez ve kullanıcının cihazın mikrofonunu açması gerekir. Sadece 3 saniye içinde bir dizi şarkı görünecektir. Sonuçlar görüntülendiğinde, her şarkının yalnızca adını değil, aynı zamanda o şarkıyla ilgili sanatçı, tür ve şarkı sözleri gibi tüm bilgileri de gösterir.

Uygulamalar, şarkı adlarını bulmak için posterlerdeki resimleri nadiren tanır, ancak bu zarif özelliği ilk kullanan Shazam’dır. Pek çok modern süreç tarafından işletilen bu uygulamayı kullanan bir kullanıcı çok daha kolay ve rahat görünüyor. Sadece bu da değil, şarkı sözlerinin herhangi bir yerinde şarkı adlarını bulmak için kamerayı sözlere yakın tutarak şarkı adlarını arayabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda bir QR kod okuyucu olarak görüntü tanımaya izin verir. Süper yıldız büyülerini kullanmak bize çok değerli bir hediye veriyor. Oyuncular ayrıca uygulamayı oyun olarak kullanarak ve arkadaşlarıyla eğlenceli buluşmalara katılarak daha zengin bir sohbet deneyimine katkıda bulunabilirler.

Bu uygulamanın popülaritesinin nedeni, kullanıcıların ünlü şarkıcıların konserlerine bilet satın almasına olanak sağlamasıdır. Shazam size bir taneye sahip olmanız için mükemmel bir fırsat verdi. Üstelik biletinizi diğer internet fiyatlarına göre daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bunun yerine, genellikle müzik idolleriyle tanışma şansını kaçırırlar. Bu uygulamayı kullanmak, en sevdiğiniz şarkıcıyı mükemmelleştirme hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamanın ünlü şarkıcılarınızın popüler konserlerini bulmasına izin verin.

Yazılımı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilmek harika. Shazam’ın kapasitesi dahilindeki hemen hemen her istek, bir kullanıcı için karşılanabilir. Ayrıca kullanıcılar Instagram, Youtube, TikTok vb. Uygulamanızdaki şarkıları tanımlamak için açılır pencere kullanmalısınız. Önemli bir şarkı bulmanız gerektiğinde telefonunuz internete bağlı değilse endişelenmeyin. Çevrimdışı olarak da kullanabilirsiniz. Ek olarak, kullanıcılar uygulamadan çıktıktan sonra bile parça aramaya devam etmek için Auto Shazam’ı açabilir. Ayrıca Favoriler listenizdeki favori şarkılarınızı sıralayın ve onları Apple Music çalma listelerinize ekleyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478