Sevgili İle Oynanacak En İyi Mobil Oyunlar 2022

Sevgili ile Mobil Oyun
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevgili İle Oynanacak En İyi Mobil Oyunlar 2022

Corona hastalığı sebebiyle hepimiz evlerimizden dışarı çıkamaz olduk. Bu dönemde evde sıkılmak yerine sizin ile paylaşacağımız mobil oyunları oynayabilirsiniz. Sevgili ile Mobil Oyun oynamak isteyen fakat hangi mobil oyunları oynayabileceklerini düşünen oyunculara ilaç çok iyi bir liste paylaşıyoruz.

Sevgili ile Mobil Oyun Oynama

Sevgiliyle oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunları tek tek listeledik. Sevgiliyle Oynanacak oyunlar Mobil oynamaya ne dersiniz? Kulağa çok romantik gelmese de İnanın birlikte oynadığınız zaman çok iyi vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. Sizlere sevgilinizle birlikte oynayabileceğiniz ücretsiz mobil oyunlardan en iyi beş tanesini paylaştık.

Karantinada Sevgiliyle oynanacak oyunlar

Sevgiliniz ile birlikte oynayabileceğiniz mobil uygulamalar arasında çok sayıda ücretsiz çevrimiçi mobil oyun bulunmaktadır. Aynı cihazda yada farklı cihazlarda birlikte oynayabileceğiniz ücretsiz ve internetsiz oyunların olduğu liste karşınızda.

1. Thumb Fighter

Thumb Fighter ücretsiz mobil oyun ile sevgilinizle klasik parmak güreşi oyununu mobil versiyonu olarak oynayabilirsiniz. Thumb Fighter oyun içerisinde 2 oyunculu mod mevcut olup, sevgiliniz ile birlikte oynamanıza imkan sağlar. Zaten parmak güreşi oynuyorsanız eğer Bunu mobil ortamda oynamak çok eğlenceli olacaktır.

2. Bouncy Basketball

2 boyutlu ve pixel grafiklerin bulunduğu Bouncy Basketball ücretli olmayan bir mobil oyundur. Sevgilinizle oynayabileceğiniz mobil oyun, bir cihaz ile birlikte basketbol maçı yapmanıza imkan verir. Ayrıca bu basketbol oyununu birlikte oynadığınızda çok daha fazla puan kazanırsınız.

3. Cat vs Dog (Kedi vs Köpek)

Sevgililer ile birlikte aynı cihaz yada farklı cihazdan oynayabileceğiniz farklı bir ücretsiz mobil oyun ise Cat vs Dog. İsminden anlaşıldığı gibi oyunda tarafını belirliyorsunuz ve sevgilinize karşı galip gelmeye çalışıyorsunuz. Mobil oyun, küçük boyutu ve eğlenceli grafikleri ile sizi baya bir eğlendirecektir. Hayvan sever mobil oyuncuları kızabilir fakat bu sadece bir mobil oyun ve şiddete yönlendiren bir oyun değildir.

Sevgili ile Mobil Oyun

4. Guess The Song Quiz 2020

Herkes sevgili ile birlikte müzik söylemeyi ve dinlemeyi sever. Çoğu çiftin ortak beğendiği ve ilişkileri ile için önemli noktada bulunan bir şarkı kesinlikle vardır. Peki müzik ile mobil oyun birlikte olduğu bir oyun düşünün. İşte sizinle  sevgilinizle aynı cihazda oynayabileceğiniz ücretsiz mobil müzik oyunu paylaştık. Oyundaki amacınız mobil oyun tarafından çalan şarkıyı ilk tahmin etmeye çalışmaktır. Kimin müzik bilgisi daha iyi Guess The Song Quiz 2020 ile birlikte anlayacaksınız.

Sevgili ile Mobil Oyun

5. Micro Battles

Sizinle birlikte paylaşacağımız son oyunumuz biraz daha aksiyon bekleyen sevgililer için. Çoğunlukla arabaları erkeklerin sevdiğini biliyoruz. Fakat bu her zaman doğru değildir  ve şimdi sizlerin kalıplarınızı kırmanın tam zamanı. En iyi Ücretsiz mobil oyun Micro Battles 3 aynı cihazdan Sevgili ile Mobil Oyun oynamanın heyecanını yaşayın. Mobil oyun aynı zamanda 8-bit grafikleriyle sizi eskilere götürecektir.

Sevgili ile Mobil Oyun

Sevgilinizle oynayabileceğiniz mobil oyunlar paylaşımımızı yaptık. Sevgilinizle birlikte eğlenceli oyunlar dileriz.

Sitemizdeki Diğer Hileli Oyunlar İçin

Hileli Oyunlar Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

League of Legends D3dx9_39.dll Hatası [Çözüldü]

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478