Russian Village Simulator 3D

Russian Village Simulator 3D Apk Mod Hile İndir 1.8

Russian Village Simulator 3D Apk, oyunculara heyecan hissi veriyor; VAZ 2101 Zhiguli ile kırsal maceraya katılıyor ve buradaki yaşamı deneyimliyorsunuz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 161 Mb
 • ÜreticiZealand Team
 • İşletim Sistemi Android

Russian Village Simulator 3D, oyuncuların gerçek çiftçiler haline gelmeleri için mükemmel koşullar yaratıyor ancak tema, zengin bir kültüre sahip bir Rus köyü. Oyun aynı zamanda belirli bir kırsal bölgede en canlandırıcı yaşamı inşa ederken herkese istediklerini yapma konusunda sınırsız özgürlük sağlıyor. Elbette insanlar pek çok yeni etkinlik keşfedecek ve her şeyden sonuna kadar keyif alacak, ancak aynı zamanda çiftçilerin karşılaştığı gerçek zorlukların çoğunu da deneyimleyecekler.

Russian Village Simulator 3D’nin belirli bir içeriği yoktur, bunun yerine oyunculara bir köylünün hayatını keşfedip deneyimleyebilecekleri devasa bir dünya sunuyor. Herhangi bir hedef yok, ancak nasıl gerçek bir çiftçi olunacağını daha iyi anlamak ve günlerinizi rahat bir şekilde geçirmek için temel talimatlar yeterlidir. Ayrıca ilerledikçe birçok yeni öğe ve içeriğin kilidi yavaş yavaş açılacak, her şey hayata geçecek ve sizi gerçek bir Rus gibi eğlendirecek.

Russian Village Simulator 3D Apk Son Sürüm

Bu oyunun en iyi yanı, oyuncunun hayatı birinci şahıs bakış açısıyla deneyimleyebilmesi ve her şeyle çok canlı bir şekilde doğrudan etkileşim kurabilmesidir. Bu, gerçek zamanlı mekanizmaları kullanarak işi anlamak için uygun bir ortam yaratır ve simülasyon öğelerini daha canlı ve eğlenceli hale getirir. Konsol ayrıca kullanıcının her hareketine uyum sağlamak için sürekli olarak değişerek çiftlikteki tüm işleri izlerken daha fazla eğlence sağlıyor.

Rusya’nın iklim koşulları karmaşık ve zorludur, ancak Russian Village Simulator 3D her şeyi gerçekçi bir şekilde gösterir ve çiftlikteki çalışmanızı büyük ölçüde etkileyecektir. Oyuncunun ana gelir kaynağı, çeşitli yiyecekleri yetiştirmek ve hasat etmek için zaman harcadıkları güzel alüvyonlu arazidir. Elbette ağır tarım makinelerini de kullanabilecek ve bir çiftçi olarak gerekli becerileri anlamak için tüm süreci deneyimleyebileceksiniz.

Russian Village Simulator 3D Apk Android Oyun Club

Oyuncular farklı hayvanları yetiştirebilir, mahsulleri hasat edebilir ve tarlaları işleyebilir. Hayvanın türüne bağlı olarak oyuncular uygun yiyeceği satın almalı veya onu uygun şekilde yetiştirmeli ve büyüdükçe uygun bir kafes inşa etmelidir. Yerel piyasa değerlerini izleyebilir, hayvanları etkili bir şekilde satabilir ve hatta tüm ürünleri doğru zamanda tasfiye edebilirler. Rahatlatıcı yaşam, balık tutmayı da içerir ve Russian Village Simulator 3D, oyuncular için en yaratıcı ve eğlenceli balık tutma mekaniklerini uygular. Neyse ki, her balığın farklı bir değeri vardır ve oyuncuların bile balıkçılıktan istikrarlı bir gelir elde etmek için tüm uygun balıkçılık alanlarını keşfetmesi gerekir. Üstelik dilediğiniz alanda balık tutma performansınızı artırmak ve balık tutmanın ihtişamını yaşamak için teknenizi ve balık tutma ekipmanınızı yükseltebilirsiniz.

Ayrıca bir araba sahibi olabilir ve diğer arkadaşlarınızla köyde dolaşarak eğlenebilir ve eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Oyun aynı zamanda oyuncuların Rus köylülerinin tarzında gülünç derecede eğlenceli arabalar inşa etmelerine olanak tanıyan bir araç özelleştirme sistemine de sahiptir. Mağazada oyuncuların kilidini açabileceği ve daha fazla çiftçilik görevi ve daha fazlası için kullanabileceği birçok yeni araç mevcut olacak.

Oyuncular Rusya’da eğlenceli ama tekrarlayan bir hayat yaşamak istiyorsa Russian Village Simulator 3D mükemmel bir seçimdir. Aynı zamanda birçok heyecan verici özelliğe ve yenilikçi oynanışa sahiptir ve oyunculara çeşitli aktiviteler aracılığıyla daha gerçekçi bir his verir. Çiftçilikle ilgili tüm içerik ve görevler oyunda gerçekçi bir şekilde temsil ediliyor ve birçok açıdan en iyi deneyimi sağlıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478