Rocket League Sideswipe Apk

Rocket League Sideswipe Apk Hile Mod 1.0 İndir

Rocket League Sideswipe APK ile Arabaları ve büyük bir topu kullanarak futbolun tadını çıkarın. Şimdi düşmanları para hilesi ile aşmaya çalışın  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Rocket League Sideswipe Apk Hile Mod 1.0 İndir

Futbol veya futbol bugün rocket league epic games‘in yaptığı dünyanın en popüler sporudur. Ama onu arabalarla birleştirdiğinizde ne olur? Şimdi bunun sayısız yinelemesi var ama hiçbir şey Rocket League’den daha popüler değil. Bildiğimiz kadarıyla birçok şeyi değiştiren oyun. Artık Rocket League Sideswipe Apk adlı bir oyunla Android‘de oynayabilirsiniz!

Bu popüler oyunun ne olduğunu bilmiyor olsanız bile, futbol veya araba hayranıysanız buna bayılacaksınız. Futbol, ​​düşman üssünde gol atmanıza izin veren zorlu bir spordur. Ama şimdi, büyük bir topu rakibin kalesine sokmaya çalışmak için arabaları kullanacaksınız! rocket league kaç gb sorusunun cevabı 900 mb’dır. sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. https://www.hilelioyunindir.com/rocket-league-sideswipe-apk-indir/ Bugün rakibinizi geride bırakmaya, atlamaya ve puan kazanmaya çalışın. Burada toplanacak çeşitli arabalar ve denenecek oyun modları var.

Hiç arkadaşlarınızla futbol oynadınız mı veya canlı maç izlediniz mi? O zaman sahada durmadan koştuktan sonra gol atmanın ne kadar heyecan verici olduğunu bilirsiniz. rocket league mobile‘de, arabaların varlığıyla futbolun tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Temel olarak, insanlar yerine, sahada büyük topları ve golleri olan arabalar olarak oynayacaksınız. Bu, tanıdığınız insanlarla oynaması inanılmaz eğlenceli olan yepyeni bir zorlu oyundur.

Psyonix Studios tarafından üretilen bu oyun, popüler PC ve konsol oyunu Rocket League’in başarısını takip ediyor. PC versiyonunun bundan tek farkı 2 boyutlu olmasıdır. Durum böyle olsa da, bu oyun mobilde oynaması daha kolay olacak şekilde optimize edildi. Sevdiğiniz her şey burada olduğu için oyunun hayranları bu mobil versiyonu çok sevecek. Birçok araba türünün kilidini açabilir ve bunları özelleştirebilirsiniz. rocket league sideswipe sistem gereksinimleri normal telefonlarda oynanabilecek özelliklerdedir.

Bir Hibrit Futbol ve Yarış – Futbol o kadar popüler ki, dünyanın her yerinde birçok yarışma ve takım var. Futbol bilmeseniz bile David Beckham, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar ve daha pek çok popüler figürü tanıyor olabilirsiniz. Bu sporu arabalarla birleştirin ve artık rocket league activate var! Mantıklı bir karışım olan bu oyun, araba gibi oynamanıza ve büyük bir top kullanarak gol atmanıza izin veriyor! Bu, başkalarıyla birlikte keyif alacağınız eşsiz bir futbol oyunudur.

Burada, bir maçta birbirinize üstün gelmeye çalışacağınız için futbol sporu mevcuttur. Ancak oyuncular yerine arabalarla ve devasa bir topla oynuyor olacaksınız. Arabanızla hızlanabilir, fren yapabilir, yavaşlayabilir ve zıplayarak gol atabilirsiniz. Ama aynı zamanda düşman arabalarıyla da çarpışarak onların kaçışını engelleyebilirsiniz! Bugün rakiplerinizi geride bırakmaya çalışın ve kazanın!

Sitemizden en çok oynanan oyunlardan biri olan Brawl Stars oyununun Nulls Brawl Apk Dosyasını indirebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478