Rent Please! Apk

Rent Please! Apk Elmas Hilesi Mod 1.11.5.2 indir

Rent Please! Apk ile Farklı tarzlarda birçok yeni ev tasarlayın, inşa edin, daha fazla kiracı çekin ve şehirdeki en zengin Kiracı olun.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Pek çok insan aynı düşünceye sahip: Ev kiralamaktan daha kolay ve daha kolay tahsil edilebilecek bir iş yok. Birisi, birçok eve sahip olan varlıklı bir ailede doğduğu için şanslı. Büyümek için, her ay para kazanmak için evi başkalarına kiralamanız yeterli. Ya da başarılı bir iş adamısınız, iyi gidiyorsunuz, sonra kiralık mülklere dönüştürmek için her türlü eve yatırım yapmaya karar veriyorsunuz. Rent Please! Apk indir ve bu harika dünyaya adım at.

Her iki durumda da, bir ev kiralama işi hala en mutlu gibi görünüyor, periyodik olarak hiçbir şey yapmak zorunda kalmamak çok büyük bir paraya sahip.

Ancak gerçek, rüya gibi değildir. Zengin, nazik ve güvenli bir ev sahibi olmak kolay değildir. Düşünecek, yatırım yapacak ve yapacak binlerce şey var. Para girişi, evet. Ama çok para ve çaba harcamanız gerekiyor. Ev sahibi olmak da şu gerçeğin güzel bir kanıtıdır: Her mesleğin zorlukları vardır, ancak gerçekten adım attığınızda anlarsınız.

Rent Please! Apk Son Sürüm

Kiralama mesleği hakkında şimdiye kadar yanlış düşündüyseniz ve ev kiralamasanız bile bir işi yapmanın zor olduğunu söylemenin neden zor olduğunu anlıyorsanız, Rent Please oyununu denemelisiniz! Bu.

Kiralamayı bir hizmet veya ürün olarak düşünün. Bir ürünün bir “alıcısı” (kiracısı) olabilmesi için, ürününüzün “alıcı”nın ihtiyaçlarını ve zevklerini karşılamasını sağlamalısınız. Bu günlerde gençler kiralık ev arıyorlar yaklaşık ne kadar yer kaplıyor? Hazır mobilyaları mı yoksa boş evleri mi tercih ederler? Genellikle hangi bütçe aralığını kabul ederler? İlk para yatırma çok fazla onları sıkar mı?

Tüm bu ihtiyaçları anlamak, başlangıçta birçok potansiyel müşteriyi çekerek kiralık ürününüzü daha çekici hale getirecektir. Kiracıların ihtiyaçlarının çok çeşitli olduğunu unutmayın, ancak onların ihtiyaçlarını karşılarsanız, pek çok beklenmedik fayda elde edersiniz. Konuk, evinizi otomatik olarak başkalarına tavsiye edecek veya evinizi daha güzel hale getirmek için odayı kendisi dekore edecektir.

Rent Please! Apk Para Hilesi

Eldeki çok sayıda konut mülküyle, kiralama sektörünün zirvesinde olma potansiyeline sahipsiniz. Sürekli olarak benzersiz kiralık ürünler sunarak yeni müşteriler çekme konusundaki ustalığınızı gösterin. Eviniz doğru ihtiyaçlara ve zevklere sahip olduğu sürece, toplumdaki diğer kiracılara göre her zaman rekabet avantajınız olacaktır.

Avantaja sahip olduğunuzda, çok daha fazla müşteriye, itibara ve iyi bir itibara sahip olacaksınız, bu da mülkünüzün hızla genişlemek için birçok fırsata sahip olmasını ve yıllar içinde daha büyük hale gelmesini sağlayacaktır. Para parayı gerçek yapar. Yavaş yavaş şehirdeki en ünlü kiralık ev sahibi olacaksınız.

Her kiracının farklı nedenleri, beklentileri ve hikayeleri vardır. Dinle, arkadaş ol, aktif iletişim kur ki kendi hikayelerine dair her şeyi seninle paylaşsınlar.

Rent Please! Apk Mod Menü

Bir ev sahibi olarak, yalnızca parayı önemseyen kalpsiz bir ev sahibi veya her zaman insanlara yardım eden nazik bir insan olmayı seçebilirsiniz. Eğer öyleyse, zor zamanlar geçiren birine kesinlikle faydalı tavsiyeler verebilirsiniz. Nasıl bir insan olacağın sana kalmış. Ancak iyi bir insan olmayı seçerseniz, dinlemek ve kiracıyla paylaşmak için biraz zamandan başka bir şey kaybetmezsiniz. Ama karşılığında, memnuniyetiniz ve iyi itibarınız hızla tüm mahalleye ve ardından büyük şehre yayılacaktır. Bu, gelecekte daha fazla müşteri çekmek için iyi bir önermedir.

Her ay toplanan kira miktarı ile şehirde daha fazla yeni mülk satın almak için daha fazla sermayeye sahip olursunuz. Ne kadar çok gelir ve itibar başarınız olursa, farklı kiralık oda ve oda türlerinin kilidini açmak için o kadar çok fırsatınız olur. Müstakil apartman dairelerinden, çift haneli evlere, deniz kenarındaki ev veya çam tepelerinin ortasındaki villa gibi gayrimenkullere kadar… Yakalamanız için fırsatlar sizi bekliyor.

Ne kadar çok gayrimenkul türü varsa, o kadar fazla müşteri çekme yeteneği vardır. Yavaş yavaş, paradan tasarruf etmeyen ve aynı zamanda kiralık mülkle ilgili hizmetleri çok cömertçe harcayan son derece zengin müşterileriniz olacak. İlk segmenti genişletmeye yatırım yapmak için çok çalışırsanız, bu çok büyük bir VIP gelir kaynağıdır.

Tüm evler, apartmanlar ve villalar size aittir, içerisinin stiline ve görünümüne karar verme hakkınız vardır. Biriken parayı özel alanlar inşa etmek, mobilya satın almak, klasik tarzda yeniden dekore etmek için kullanın. Odaların, bahçelerin, mutfakların, yüzme havuzlarının yaratıcı tasarımı.

Alandaki her titiz yatırım detayı, mevcut kiracıların memnuniyetini artırmada veya gelecekteki daha fazla kiracıyı çekmede de önemli bir faktördür.. Bu tarz oyunları seviyorsanız sitemizin simulasyon oyunları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Yemek Çılgınlığı Apk İndir ve yüksek kaliteli restoran sahnesini deneyimleyerek yemek yapmayı sevenler kesinlikle bu oyundan keyif alın.

 • Rent Please! Apk Elmas Hilesi Mod 1.11.5.2 indir Oyun Hilesi
 • +https://www.hilelioyunindir.com/?p=13543&preview=true
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478