PUBG New State 2 PUBG Mobile 2.0 Apk İndir

PUBG New State 2 oyunu ile ilgili resmi açıklamalar yayınlandı. oyun ile ilgili tüm haberler yazımızda bulabilirsiniz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiKRAFTON, Inc.
 • İşletim Sistemi Android, iOS

PUBG New State 2 PUBG Mobile 2.0 Apk İndir

Tencent, PUBG New State duyurusuyla oyun dünyasını kasıp kavurdu. 2051 yılında geçen oyun, çok sevilen Battle Royale türünü alıp, birçok yeni özellik ekleyerek oyunun görsellerini de geliştirerek genişletiyor. Şu anda New State için resmi bir fragman yayınlandı. Buna bakarak, PUBG New State 2 dahil olduğu onaylanan özelliklerin bir listesini derledik. Öncekinden farklı olarak, oyunun hızlı tempolu, yakın dörtlü dövüşü tercih edeceği açık. Yüksek kalibreli topların ve daha hızlı araçların piyasaya sürülmesiyle, bir düşmandaki boşluğu kapatmak ve onları parçalamak, yeni şehir haritasında çok daha yaygın olacak.


PUBG New State Özellikleri ve Detayları

Oyun, 2051 yılında Trio adlı kurgusal bir şehirde oynanacak. Sonuç olarak, orijinal oyundan aşina olduğunuz çoğu araç ve silah, oyunun yeni fütüristik estetiğine uyacak şekilde güncellendi. Bunun yanı sıra, oyuna, onu selefinden ayıran birçok yeni mekanik tanıtılacak.

Oyun Fiziği

Mevcut temel oyunda, oyundaki fiziğin doğru hissetmediği birçok kez deneyimlemiş olabilirsiniz. Tencent’teki geliştiriciler bunu fark etti ve New State’te gerçekçi çarpışma tabanlı sistemler uygulayacaklar.

Şimdi, bir otomobille çarpışmak kendi aracınızda gerçek fiziksel çatlaklar bırakacak ve bunun yanı sıra, çarpmanın niteliğine bağlı olarak parçaların düşmesini bekleyebilirsiniz. Dolayısıyla, sürüşü aynı anda çok daha zor ve daha gerçekçi kılan GTA-V benzeri sürüş ve çarpışma temelli mekanikler bekleyebilirsiniz.

Dahası, artık yakınınızdaki binalar ve yapılarla etkileşime girebilmelisiniz. Bu nedenle, kapıları kırmak, camları kırmak, pencereleri biçmek ve araçlarla çitleri indirmek artık mümkün olmalı.

Ultra Gerçekçi Grafikler

Geliştiricilerin Fragmanda ve harici raporlarda yaptıkları bir vurgu, oyunu olabildiğince görsel olarak zevkli hale getirmeye odaklanmalarıdır. Unreal Engine 4’e dayanan PUBG New State, mobil platformlarda bulunan görsel olarak en karmaşık oyun olmayı hedefliyor.

Gerçek zamanlı gölgeler, yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik aydınlatma, gerçek zamanlı örtüşme ve mozaikleme desteğiyle, son derece gerçekçi görünen ancak aynı zamanda çok fazla kaynak tüketen bir oyuna bakmalıyız.

Yeni Harita

PUBG New State’in haritası Troi’nin benzersiz binalar, yapılar ve konumlara sahip 8 × 8’lik bir şehir haritası olması bekleniyor. Erangel’den farklı olarak, geliştiriciler varlıkları yeniden kullanmayacaklar ve şehrin etrafında ona doğru bir vibe vermek için yeni yerler ve yapılar oluşturacaklar.

Üstelik, bir araç kullanmaktan hoşlanmıyorsanız hareket etmek için treylerin içinde bulunan karmaşık tren tabanlı taşıma sistemini kullanabilmelisiniz.

Güncellenen Animasyonlar

Gerçekçilik arayışında, animasyonlar daldırmanızı yaratabilecek veya bozabilecek bir özelliktir. Neyse ki, geliştiriciler, genel daldırmaya katkıda bulunan diğer sonlu ayrıntıların yanı sıra gerçekçi mermi fiziği, silah yükleme ve ateşleme animasyonları uyguladılar.

Dahası, karakterinizin aslında kapıları kapatıp açması, hitbox’lı bir araca binerken eğilerek ragdoll hareketindeki değişikliği hesaba katması gibi başka animasyonlar bekleyebilirsiniz.

Silah Ekleri / Cihazları

Fragmanda görüldüğü gibi Silah eklentileri PUBG New State’in ayrılmaz bir parçası olacak. Şu anda, bu belirli takıntılar için ilerleme sistemini ve bunları nasıl elde edebileceğinizi bilmiyoruz. Ancak, COD Mobile’ın Gunsmith formülünü, Silah XP’si tescilli faktör olacak şekilde takip edeceklerini varsayabiliriz.

PUBG Mobile 1.3 Çılgın Ritimler, 18. Sezon Royale Pass, Karakin Haritası

PUBG Mobile 1.3 Çılgın Ritimler, 18. Sezon Royale Geçidi, Karakin Haritası Tencent Games, yeni güncellemeyi PUBG Mobile 1.3 yama notları ve oyuna...

Ayrıca, Fragmanda Kurulabilir Kalkan ve Drone görülebilir. Bu, Apex Legends veya Warzone’da görülenlere benzer Gadget’ların oyunda kullanmanız için hazır olacağını gösterir. Daha önce de belirtildiği gibi, oyuna nasıl entegre edileceklerini hala bilmiyoruz.

Küçük bir pasaj aynı zamanda Biyonik kol giyen bir karakteri de gösterir. Cyberpunk’dakiler gibi Biyonik eklentiler sadece estetik amaçlı olsa da, bir eklentinin veya aygıtın parçası olma şansı vardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478