Pubg Mobile Oyunundaki En İyi Silahlar 2022

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pubg Mobile Oyunundaki En İyi Silahlar 2022

PlayerUnknown’s Battleground, tüm dünyada rekorlar kırıyor. Bu, Play Store’da ve ayrıca App Store’da en çok indirilen oyundur. Ve en iyi yanı, herkesin oyunda gerçekten profesyonel olmaya çalışması. Herkes oyundaki silahları ve oyunda hangi silahların en iyisi olduğunu merak ediyor. Bu yazımızda Pubg Mobile En İyi Silahlar paylaşacağız.

Bununla birlikte, oyunun kendisinde her bir silah için verilen istatistikler var, ancak bu bilgi sizin için hangisinin en iyisi olduğunu bulmanıza yardımcı olmayacak. Her silahın kendine göre avantajları + dezavantajları vardır, bu nedenle tek bir silahın hasarının yüksek ancak atış oranının daha düşük olduğuna karar veremezsiniz. Oyun ve becerilerinize göre her şey önemlidir.

Oyundaki en iyi silahlardan bazılarıyla başlayalım. Bilmeniz gereken tek şey, bu en iyi silahlar listesinin çoğu insanın becerilerine dayandığıdır. Bu, çoğu oyuncunun geri tepmeyi kontrol etmede iyi olmadığı ve hasar istedikleri + Assualt Rifle More’u sevdikleri anlamına gelir. Ne kadar hasara veya şarjör kapasitesine sahip olduğu belli sayıda silah vermeyeceğim.

Pubg En İyi Silahlar

PlayerUnknown’s Battleground’daki En İyi Silahlar

Groza

Arkadaşlarıma oyunda her zaman hangi silahın olmasını istediğinizi sorduğumda çoğu cevap Groza Groza ve Groza idi. Ve oyundaki en iyi silah olan ve Assualt Tüfeklerinde en yüksek Hasar veren Groza’nın bu silahların oyundaki en iyi silahlar listemizde 1. Sırada yer alması için ikinci bir seçenek yok.

AWM

AWM, PUBG’de en yüksek hasara sahip silahtır ancak bir keskin nişancı olduğu için ilk konumu tutamaz. AR ile bir keskin nişancı tutmayı seviyorsanız, AWM yuvanızda olmalıdır. Sadece bir atış ve nakavt mesajını alacaksınız. Ancak bu iki silah da yalnızca Hava Damlalarında bulunur. Bu yüzden, Hava Damlaları Silahlarının her zaman değerli olduğunu bildiğimizden, Havadan düşme yerine diğer en iyi silahlarla devam edelim.

DP-28

Sabit silahları seven benim gibiyseniz, o zaman DP-28 sizin için en iyi seçim olacaktır. İnsanların çoğu oyunda DP-28 almak için gerçekten ölüyor. Ve inan bana bundan daha iyi bir silah yok. Maksimum şarjör kapasitesi ve hasarı + neredeyse sıfır geri tepme ile bu silah, Airdrop silahlarını hariç tutarsak 1. pozisyonu alır. Yeniden yükleme süresinin daha uzun olduğunu söylemelisiniz, ancak bu başka bir durumdur.  Daha az atışla birini öldürmeyi başarırsanız, o zaman bu silahlar sizin için katildir.

M24 ve Kar98K

M24 burada olmazsa liste eksik olacaktır. Sniper sevenler bu m24 veya kar98k’lerden birini almalıdır. Tercihim m24 olurdu, ancak m24’ü alamayana kadar kar98k kötü bir seçim olmaz. Her zaman m24’ü alıyorum ve PUBG’de bir Assualt Tüfeği olan bir keskin nişancınızın olması gerektiğine dair hiç şüphe yok.

Scar-l

Scar-l gerçekten M416 ile karıştırılmaz. Evet, burası neredeyse hiç geri tepmesi olmadığı için Scar-l’i hak ediyor. Scar-l ile bir kompansatör ekleyin ve ateş etmeye başlayın. Tabanca neredeyse hiç geri tepme olmadan 3 kata kadar dayanabilir. geri tepmeyi kontrol edebiliyorsanız, bu tabanca ile 3 veya 6x de takabilirsiniz.

M416

Geri tepme, M416 yüksek hasara sahiptir, ancak aynı zamanda yüksek geri tepme özelliğine sahiptir ve eğer geri tepme tekrarını m416 ile kontrol edebiliyorsanız geri tepme tekrarını kontrol edebilirsiniz. Bu silah senin için katil olabilir.

UMP

Son olarak, UMP. haha, yapma. Ben şaka yapmıyorum. Evet, UMP en azından benim için katil. Oyunumda her zaman UMP alıyorum ve 6x + compenstator ekliyorum. Bu da silahı katil yapar. Evet, UMP’nin daha az hasara sahip olduğunu biliyorum. Ancak hiçbir silah 6x’i UMP’de olduğu gibi kaldıramaz. Bu, bu silahı benim favorim yapıyor. Kendinizi bir maçta deneyin ve eminim çok seveceksiniz.

Sonuç

Oyunda listede bulunan birçok silah var ama bu, o silahların iyi olmadığı anlamına gelmiyor. Pubg oyunundaki Herkes silahta iyidir ve bu nedenle her iyi silahı denemenizi ve en sevdiğiniz silahı bulmanızı tavsiye ederim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

remove.bg APK 1.1.4 Full Sürüm İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478