PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass Ödülleri

PUBG Mobile 18. Sezon
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 5

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 2

  Şaşırmış

 • e 6

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass Ödülleri

Bir sonraki PUBG Mobile Season 18 sızıntılarını mı arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. PUBG Mobile’ın 17. Sezonunun yayınlanmasından bu yana sadece iki hafta geçti ve Sezon 18 ile ilgili haberler şimdiden çıktı. Yaklaşan 18. Sezonun Royale Pass’ının tüm oyuncular için birçok yeni ödülü var ve sezon Mart ayı sonunda yayınlanacak. PUBG Mobile 18. Sezon çıkış tarihine yaklaştıkça daha fazla ayrıntıya sahip olacağız.

Yeni RP’nin harika olması gerekiyor ve epik ödüller içerecek. Oyunun beta sürümünde test edildi, ancak son sürüm düştüğünde ödüllerde bazı potansiyel değişiklikler görebiliyoruz. Bu yazıda, bir sonraki Royale Pass ve diğer bazı PUBG Mobile S18 sızıntıları için yaklaşan tüm ödülleri tartışacağız. Beta sürümü herkese açık teste çıktığında daha fazla ayrıntıya sahip olacağız. Üstelik, çıkış tarihi de sonunda belirtilecektir – bu yüzden, sonuna kadar okuduğunuzdan emin olun!

PUBG Mobile Sezon 18 Royale Pass Ödülleri

İşte tümü aşağıda listelenen PUBG Mobile Season 18 Royale Pass’in sızdırılan ödülleri. Liste, benzersiz silah görünümlerinden destansı kıyafetlere ve diğer bazı özelleştirme seçeneklerine kadar bir dizi ödül içerir.

PUBG Mobile Scar-L Skin

Pembe ve sarı renk kombinasyonuna sahip bu güzel Scar-L derisinin RP seviyesi 90’da olması bekleniyor. Ancak, başka herhangi bir seviyede de olabilir, ancak çok çekici görünmesi gerçeğini değiştirmez.

PUBG Mobile 1. Kıyafet

Yeşil ve sarı dokunuşlu sade görünümlü Sezon 18 kıyafeti. S18 Royale Pass’ın 1. Seviyesinde mevcut olması gerekiyor.

PUBG Mobile 2. Kıyafet

Bu özel kıyafet görünümünün Sezon 18 Royale Pass’in 50. seviyesinde mevcut olduğu söyleniyor, ancak% 100 onaylanmadı. RP’de veya RP kasasında olabilir. Bunu ancak yeni sezon yayınlandığında öğreneceğiz. İnanılmaz derecede iyi görünen uzaylı bir görünümü var.

PUBG Mobile Kask

Yaklaşan PUBG Mobile Sezon 18’de oyuncak temasına dayalı bir kask gelecek. Yeşil, sarı ve pembenin renk kombinasyonuna sahip olması onu oldukça çekici kılıyor. Ne yazık ki RP seviyesi henüz bilinmiyor.

PUBG Mobile Uzi

Ücretsiz Royale Pass ile gelecek olan kostümlerden biri de bu UZI görünümü. Yine, pembenin hakim olduğu, çok renkli bir oyuncak temasına dayanıyor.

PUBG Mobile Smoke Grenade Skin

Bu sis bombası derisi muhtemelen bir sonraki Royale Pass’ta çıkacak. Yalan söylemeyeceğim, gerçekten harika görünüyor!

PUBG Mobile Paraşüt Skin

Paraşütün mavi kamuflaj derisi önümüzdeki sezon yayınlanacak. Ortada herhangi bir fantezi tasarımı yoktur ve biraz resmi tutulur.

PUBG Mobile Sezon 18 Çıkış Tarihi

Yaklaşan Sezon 18 Royale Pass, muhtemelen Mart ayının ortasından sonra, 19 veya 20 civarı yayınlanacak. Mevcut sezonun bittiği zamana göre bir tarih tahmini belirleyebiliriz. PUBG Mobile için Sezon 18 RP 19 Mart’ta sona erecek, bu nedenle yenisinin oyuna girmesi çok uzun sürmeyecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • ARMYler3 yıl önce
 • RP istiyorum

 • Eren3 yıl önce
 • Abi siteni çok beğeniyorum PUBG ile ilgili her şeyi buluyorum

Sıradaki içerik:

The Elder Scrolls Online Güncellemesi 2.13

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478