PUBG AR Silah Görünümlerinin Tam Listesi 2020

pubg-ar-silah-gorunumlerinin-tam-listesi-2020
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG AR Silah Görünümlerinin Tam Listesi

PUBG AR Silah Görünümlerinin Tam Listesi, SCAR-L, M16A4, AKM, QBZ ve M416 gibi neredeyse saldırı tüfekleri için birçok görünüm içerir. Onları buradan kontrol edin.

PUBG Mobile AR silah görünümlerinin listesi, SCAR-L, M16A4, AKM, QBZ ve M416 gibi neredeyse saldırı tüfekleri için birçok görünüm içerir. Bu derileri kasalardan, şanslı dönüşlerden, etkinliklerden ve Royale Pass’tan alabilirsiniz.

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur?

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur? PUBG Mobile’da herkes Pro Oyuncu olmak istiyor. PUBG Mobile muhtemelen şimdiye kadar piyasaya sürülen Android için...

PUBG Mobile AR Gun Skins 2020

PUBG Mobile‘da birçok yükseltilebilir kaplama var. Bu derileri aldıktan sonra, daha fazla etki elde etmek için onları yükseltebilirsiniz. İşte oyunda şimdi edinebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz birçok AR silah görünümü.

Glacier M416

Bu, PUBG Mobile’daki  en çok sevilen silah görünümlerinden biridir. Ayrıca çarpıcı ve göz alıcı bir görünüme sahip efsanevi bir silah görünümü olarak tanınır. Güzel cilt, silahın buzlu gibi görünmesini sağlar. Bu silah görünümü, klasik sandıkta alınabilir.

Bu görünüm aynı zamanda şu anda bu oyunda yükseltilebilir iki AR silah görünümünden biridir. Bu görünümü açıp almak için UC harcadıktan veya klasik sandık kuponlarını kullandıktan sonra, onu yükseltmek için atölyeye gidebilirsiniz. Glacier M416 silah kaplamasının yükseltilmesi gereken yedi seviyesi vardır ve bunların her biri size farklı bir silah efekti veya görünümü sunar.

Öldürme efektini, öldürme mesajını, isabet efektini, gelişmiş ve son formları ve ayrıca etkileyici bir ganimet sandığını açabilirsiniz. Ancak, bu silah kaplamasını geliştirmek için çok sayıda boya ve malzeme kullanmanız gerekir. Bu silah görünümü geçen Noel kutlamasında tanıtıldı.

Pek çok oyuncu, bu M416 silah görünümünü almak ve seviyesini yükseltmek için UC’ye yatırım yapmaktan çekinmiyor çünkü bu gerçekten harika.

Jack-O’-Lantern AKM Gun Skin

Glacier M416 gibi, Jack-o’-lantern de PUBG Mobile‘daki  AR silah kaplamasıdır. Lucky Spin etkinliğinden alınabilir. Bu zaman sınırlı etkinlik, bu sezonun sonunda sona erecek. 27 Ekim – 16 Kasım 2020 tarihleri arasında sürecek. Bu olaydan sonra, bu silah görünümü alınabilecek silah görünümü listesinden kaldırılabilir.

Jack-O’-Lantern AKM görünümü, Cadılar Bayramı kutlamaları sırasında tanıtıldı. Bu yüzden çok sayıda Cadılar Bayramı temalı desen ve renklerle dekore edilmiştir. Ayrıca spin çekmek ve bu büyüleyici AKM görünümüne sahip olmak için UC’ye yatırım yapmanız gerekir.

Bu Cadılar Bayramı’nda Lucky Spin etkinliğinin bu ayın ortasında sona ereceğini unutmayın. Bu nedenle, acele etmeniz gerekiyor, yoksa çarpıcı ve ürkütücü bir AKM silah görünümüne sahip olmak için bu büyük şansı kaçıracaksınız. İlk tek dönüş size 10 UC’ye mal olur, ancak sonraki dönüşlerin fiyatı artar.

Büyük ödülü alma şansını artırmak için 540 UC harcayarak bir defada 10 spin çekmeniz önerilir. Üstelik, teker teker 10 tek çevirme yaptığınızdan daha ucuzdur. Daha sonra, Laboratuvarda Jack-O’-Lantern AKM silah görünümünü yükseltmek için malzeme ve boyalar da kullanacaksınız.


PUBG Mobil Taarruz Tüfeklerinin Normal Tabanca Görünümleri

Önceki bölümdeki iki harika yükseltilebilir AR silah görünümünün yanı sıra, bu normal silah görünümlerini de alabilirsiniz. Sandıklardan, royale kartından veya Redeem mağazasından elde edebileceğiniz diğer yedi normal AR görünümü vardır. Bunları aşağıdan kontrol edin:

Pink & Blue – AKM

Silah kaplaması adından da anlaşılacağı gibi, bu AKM silah kaplaması beyaz bir temel üzerine pembe ve mavi renklerle süslendi. Çok renkli ve parlak olmasa da Pink & Blue AKM hala havalı ve harika görünüyor. Bu silah görünümü, klasik sandıktan alınabilir.

Klasik sandığı açmak için, sandık kuponlarınız yoksa UC harcamanız gerekir.

Ragtag Goon – SCAR-L

Bu süslü SCAR-L tabanca görünümünü PUBG Mobile’daki Classic sandıktan da edinebilirsiniz. Bu oyunda 22 Ekim 2020’ye kadar alınabilecek.

Raging Chicken – QBZ

QBZ, Sanhok’taki özel AR’dir. Bu Raging Chicken gun görünümünü QBZ için yükseltemezsiniz, ancak yine de UC veya Classic sandık kuponlarına değer.

Samurai Ops – AKM

Bu AKM silah görünümü, Beyond A.C.E. temasıyla Royale Pass sezon 15’ten elde edilebilir.

Swordman – SCAR-L

Bu, PUBG Mobile’daki zaman sınırlı bir AR silah görünümü değildir. Klasik Sandıktan elde edebilirsiniz. Ayrıca mavi, beyaz ve gri olmak üzere üç renkli sade bir tasarıma sahiptir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Kafa Topu 2 Apk 1.530 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478