Prototype Apk

Prototype Apk Para Hilesi Mod 1.02 İndir

Prototype Apk indir ve bu aksiyon dolu video oyununu oynarken eğlenin. James Heller'ı Alex Mercer'i yok etme arayışına götürün.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Prototype Apk Para Hilesi Mod 1.02 İndir

Prototype APK, ünlü Activision oyun şirketinin çatısı altındaki birçok oyundan biridir. Activision, yıllar içinde farklı heyecan verici oyunlar yayınladı, ancak Prototype APK, oyuncuların düşkün olduğu ve viral hale geldiği bir APK. Bunun nedeni, büyüleyici hikayesi ve harika açık dünya oynanışıdır.

Prototype APK 590, New York City şehrinde geçen bir açık dünya aksiyon oyunudur ve oyun, James Haller adında bir erkek karakter ve çok sevdiği arkadaşlarını kaybettikten sonra düşmanı Alex Mercer’den intikam alma yolculuğunu konu almaktadır. & ailesi ve ayrıca tüm değerli eşyaları. Blacklight virüsü Mercer tarafından geliştirilip piyasaya sürüldü ve ailesi de dahil olmak üzere New York şehrinde birçok kişiye bulaştı.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/teacher-simulator-apk-indir/

New York şehrinin bir kısmının, virüsün geniş yayılımı ve kaç kişinin ona maruz kalması ve diğer iğrençlerin kilitli kalması nedeniyle enfekte olduğu ilan edildi. Alan artık kırmızı bölge olarak adlandırılıyor ve bu oyunda James Haller’ı bölgenin en derin yerlerinden geçiriyorsunuz.

Bu oyun, James Haller’in kontrolünü elinize aldığınız ve aksiyon dolu farklı görevlerde ilerlerken onunla oynadığınız, kaybettiklerinizin intikamını almak için isteğiniz üzerine çeşitli engeller ve düşmanlarla karşı karşıya kaldığınız tek kişilik bir oyundur.

Bu oyun başlangıçta sadece popüler konsollarda oynanmak üzere tasarlanmıştı ancak son zamanlarda Prototype APK Android 50 çıktı. Dosya indirilip kurulduktan sonra, bu ünlü oyunu mobil cihazınızın rahatlığında oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Prototip APK, Ağustos 2015’te yayınlandı ve Radical Entertainment tarafından geliştirildi. Bu oyun farklı şiddet biçimlerine ve güçlü dil kullanımına sahip olduğundan, 18+ olarak derecelendirilmiştir, yani yetişkinler ve yaştaki insanlar bu oyunu oynayabilir. Çok açık olacağından ve onları olumsuz etkileyeceğinden, çocukların veya henüz olgunlaşmamış kişilerin bu oyunu oynamaları önerilmez. Prototip APK, sezgisel bir oynanışa ve basit kontrollere sahiptir ve işlemler cihazınızın ekranında olduğu ve bunlara dokunmak işlemleri gerçekleştirdiğinden bu oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

İnsanlar karmaşık olmadığı için bu oyundan neredeyse hiç şikayet etmiyorlar, peki adam ne bekliyor? Prototype APK download 110, oyuncuların ilgisini çekecek yeterli görev ve özelliklere sahiptir.

Prototip APK oynanışı, konsollardaki sürümlerle pratik olarak aynıdır, ekran denetleyicisinin kullanımında olduğu gibi, diğer sürümlerde gerçekleştirebileceğiniz etkinliklerin ve eylemlerin hemen hemen aynısını yapabilirsiniz.

Bu oyunda farklı seviyeler ve görevler var. Yine de asıl amaç, ana karakter James Haller’ı kullanarak çeşitli görevlerde bulunmak, zorlu rakiplerle yüzleşmek ve kötü Mercer’den intikam almanın farklı yollarını keşfetmek.

Ana kampanya hikayesinin yanı sıra, oyuncuların oynayabileceği birden fazla yan görev ve görev var. Bu yan görevleri tamamlamak, oyundaki genel ilerlemenizi artırır ve ayrıca her biriyle karşılaştığınızda ödül ve bonus almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyunda ilerledikçe veya kilidini açarken toplayabileceğiniz farklı koleksiyon öğeleri mevcuttur. Bu öğeler oyun oynamanıza yardımcı olur ve oynamanızı kolaylaştırır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478