Project Playtime Apk

Project Playtime Apk Para Hilesi Mod v2 indir

Oyuncak temalı korku oyunu için Project Playtime APK indirin. Ürkütücü ortamı vurgulamak için 3D grafikler ve benzersiz arka plan şarkıları içerir.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Project Playtime APK, GearBox Games tarafından üretilen bir korku-macera oyunu olarak Google Play’de yerini aldı. Korkunç bir hava oluşturmak için tüyler ürpertici bir ortam ve müzik barındırır. Oyun, Mob Entertainment’ın tüm zamanların meşhur korku oyunu Poppy Playtime‘a dayanmaktadır. Oyun, tehlikeli oyuncakların musallat olduğu söylenen terk edilmiş bir oyuncak fabrikasında geçiyor. Ürkütücü ortamı gezerken, sizi yok etmek için farklı korkunç yaratıklarla karşılaşacaksınız.

Oyunda devam etmek için, her ne olursa olsun tehlikeden uzak durmanız için zekanızı ve becerinizi kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca yerleşim yerlerinde yeni alanların kilidini açmak için ipuçları araştırmalı ve zorlu bulmacaları halletmelisiniz. Tüyler ürperten korku ve çılgın eğlenceyle dolu bir rollercoaster oyunu sizlerle birlikte.

Project Playtime APK Son Sürüm

Korku oyunlarını seviyorsanız, Android için Project Playtime APK hemen indirin. Korkunç bir aksiyon ve harika ödüllendirici bir deneyim sunacak. Ena iyisi, çok yer kaplamaz ve mobil cihazlar için uygun yapılmıştır, gecikmesiz ve kusursuz bir oyun oynamanıza yardımcı olacak. Project Playtime APK, çevikliğinizi, el-göz koordinasyonunuzu ve stratejik fikirlerinizi test eden oynaması ücretsiz bir çok oyunculu bir oyundur. Oyundaki farklı zorluklardan kurtulmak için takım arkadaşlarınızla koordineli olarak oynamalısınız.

Oyun çok dinamik ve hızlı tempolu, her tarafta çok sayıda aksiyon ve korku var. Karanlık, ürkütücü bir ortam ve önsezili bir hava ile karakterize edilen korkunç bir oyuncak fabrikasında başlıyorsunuz. Bölgeyi keşfederken sizi öldürmek isteyen farklı tüyler ürpertici canavarlarla karşılaşacaksınız.

Project Playtime APK Mobile

Neyse ki, bu oyunu hiç bir zaman tek başına oynamayacaksın. Hayatta kalmanıza ve binaların arkasındaki gizemi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak altı takım arkadaşınız daha sizlerle beraber oynayacak. Görevleriniz aşağıdaki gibi olacaktır: Bir Büyük Oyuncak Yaratın. Çeşitli oyuncak parçalarını birleştirerek dev bir oyuncak oluşturmak için takım arkadaşlarınızla birlikte hareket edin. Bu, planınızın olumsuz olmaması için dikkatli bir koordinasyon ve iletişim gerektirir.

Büyük Bir yaratıktan Kaçının. Fabrika, sizi ve takım arkadaşlarınızı öldürmeye çalışan korkunç bir canavara sahiptir. Canavarı kontrol etmesi ve onu rakiplerinize yönlendirmesi için bir oyuncu atayabilirsiniz. www.hilelioyunindir.com sitemizden indireceğiniz oyunda İpuçlarını Bulun ve Bulmacaları Çözün. Fabrika, tesisteki yeni alanların kilidini açmanıza yardımcı olabilecek gizli ipuçları ve bulmacalarla dolu. Bu ipuçlarını bulmak için eleştirel düşünme becerilerinizi kullanmalı, ardından ilerlemek için bulmacaları çözmelisiniz.

Oyunun ilerlemesini kolaylaştırmak için ekibinizin her zaman büyük, ölümcül bir oyuncak yaptığından emin olun. Hatta onu tren istasyonuna götürebilir ve düşmanlarınızın üzerine salabilirsiniz! Bu şekilde, onları sorunsuz bir şekilde yok edecek ve bir sonraki mücadeleye geçeceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478