Pokemon GO’da Bedava Pokecoin Nasıl Elde Edilir

Bedava Pokecoin Nasıl Elde Edilir
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokecoins, Pokemon Go’nun eşya mağazası için çok uzun süredir sabit para birimi olmuştur. Mağazadaki hemen hemen tüm eşyalar, seçmeniz için bir miktar Pokecoin gerektiriyor. Bu para birimi ödeyerek elde edilebilirken, aynı zamanda oyunda Pokecoins’i ücretsiz olarak da alabilirsiniz. Tabii yöntemi özellikle verimli olmasa da, oyunu biraz daha fazla eziyetle oynaması ücretsiz bir oyuncu olarak rahatça oynayabilirsiniz. Bedava Pokecoin Nasıl Elde Edilir yazımızda.

Şu anda Spor Salonu, Pokemon GO’da ücretsiz Pokecoins kazanmanın tek yoludur. Spor salonları, Dünya’da bulunan ve Team Valor, Mystic veya Valor tarafından kontrol edilen fiziksel yerlerdir. Her durumda, ondan Pokecoin kazanmak için rakip takım tarafından kontrol edilen bir Spor Salonu bulmanız gerekecektir. Tüm detayları öğrenmek için okumaya devam edin.

Spor Salonundan Günlük Bedava Pokecoin

Daha önce de belirtildiği gibi, bir rakip takım tarafından kontrol edilen bir Spor Salonu bulmanız gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, Spor Salonunda 6v6 bir savaşın gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. İçinde bulunan Pokemon zaten zayıflamadıysa, onları devirmek ve spor salonunun kontrolünü ele geçirmek için onlarla üç kez savaşmanız gerekecek. Mücadele ederken, her iki taraftan diğer takım üyeleri katılabilir ve Pokemon’u iyileştirebilir, bu da kimin daha fazla desteğe sahip olduğuna bağlı olarak süreci önemli ölçüde daha kısa veya daha hızlı hale getirir.Peki, bu noktada, şimdi yeni Spor Salonunuzu stratejik olarak savaşabilecek Pokemon ile doldurmayı düşünmelisiniz. En akıllıca fikir, genellikle yüksek HP ve savunma istatistiklerine sahip karakterler koymak olacaktır. İşte Spor Salonuna koymanız gereken bazı Pokemonlar:

 • Blissey
 • Söndürme
 • Snorlax
 • Rhyperior

Tüm bu Pokemonlar, doğası gereği oldukça dayanıklı olmanın yanı sıra bir kavga çıkardı. Pokemon’unuzu seçip Spor Salonuna koyduktan sonra, pasif olarak Pokecoin kazanmaya başlarlar. Bir Pokemon, nakavt edilmeden Spor Salonunda ne kadar uzun süre kalırsa, o kadar çok kazanırsınız.

Günde en fazla 50 Pokecoin kazanabilirsiniz. Yani, özünde, herhangi bir noktada bir Spor Salonundan yalnızca 50 jeton alabilirsiniz. Pokemon’unuz elendikten sonra pasif gelirinizi kaybedersiniz. Yani, Spor Salonuna daha güçlü Pokemon koymak mutlak bir zorunluluktur.

50 Pokecoin çok gibi görünmese de, kesinlikle hiç yoktan iyidir. Daha önce belirtildiği gibi, büyük liglerde rekabet etmek için ücretsiz bir oyuncu olarak çok daha fazla zaman ayırmanız gerekecek. Bununla birlikte, özellikle elinizde iyi bir tank Pokemonunuz varsa, bu tamamen mümkündür. Oyunla ilgili başka ipuçlarınız varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

COD Mobile Apk 5. Sezon (2022) Android İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478