e
sv

Plants vs Zombies 2 Mod Apk İndir

Plants vs Zombies 2 mod apk mobil cihazlardaki en iyi ve en klasik savunma strateji oyunudur. Oyunu sınırsız taş hileli indirebilirsiniz
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçe
 • ÜreticiELECTRONIC ARTS
 • İşletim Sistemi AndroidiOS

Plants vs Zombies 2 Sınırsız Taş Hilesi

Plants vs Zombies 2 mod apk, son 20 yılın en popüler oyunlarından biridir. Akıllı telefonlar hala güçlü olmasa da, şu anda her bilgisayarda gerekli bir çevrimdışı oyun olarak PvZ yüklü. İnsanlar boş zamanlarında eğlence için çok kullanırlar. Akıllı telefonlar güçlendikçe, bu oyunlar da teker teker yüklenir. Plants vs Zombies 2, akıllı telefonunuz için özel olarak üretilmiş bir üründür. Bu, bu oyunu PC’nizde oynayamayacağınız anlamına gelir, bu tamamen akıllı telefonlar için bir üründür. Bu oyun bölümü, görünmesini beklediğiniz pek çok özelliğe sahip 1. bölümün devamı niteliğindedir.

Plants vs Zombies 2 Yeni Sürüm indir

Bu oyunun oynanış özelliği, oyuncuya getirdiği karakter çeşitliliğidir. Kahramanlar, efendilerini korumaya çalışan ağaçlardır. Ve kötü adam, kötü Zombi. Bu 2. bölümde oyuncular, gücü eski sürümle aynı olmayan birçok yeni Bitkinin tadını çıkaracaklar. Size yeni stratejiler oluşturmanın benzersizliğini verecekler. Zombiler ayrıca karşılaşılması gereken birçok yeni zorluk yaratır. Sunflower ve Peashooter, orijinaline kıyasla tamamen yeni hissettiğiniz varyasyonlara sahip olacak. Lava Guava ve Laser Bean gibi yeni çeşitler de mevcut ve oyun boyunca sizinle savaşıyor. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp, Zombie Chickens,… Hepsi yüzleşmeniz gereken zorluklar.


Plants vs Zombies 2 [Sınırsız Taşlar] Mod Apk

Bu oyuna geldiğinizde, sahibinizi korumak için tüm Zombileri yok etmeniz gerekiyor. İlk olarak oyunda SUN adında geçici bir para birimi olacak. Bu para birimini alabilmek için ayçiçeği içinde olmanız gerekecek. Daha sonra oyuncu, evini korumak için bitkileri çağırmak için kullanacaktır. Kısa bir süre sonra birçok Zombie, sahibinin beynini yok etmek ve yemek için evinize girecek. Bu bitkiler zombileri kötü niyetle koruyacak ve yok edecek. Çeşitli mermileri ateşleyecekler ve türlerine bağlı olarak farklı etkileri olacaklar. Tohum Paketleri, yalnızca Plants vs Zombies 2’de bulunan yeni bir elementtir. Oyuncu, onu güçlü bitkilerinizi beslemek için kullanabilir.

Plants vs Zombies 2 Son Sürüm Apk

Bu öğeyi kullandığınız an, bitkilerin maksimum potansiyeli etkinleştirilecek, böylece saldırılarınızı en üst düzeye çıkarabilir, savunmaları ikiye katlayabilir, ekim süresini hızlandırabilir ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanabilirsiniz. Genel olarak, paketlerin oyunun hızını etkileyen farklı efektler vermesi oyuncuların kullandığı aşamalara bağlıdır. Kesin olan bir şey var, bu eşyayı kullanırsanız, Zombie’yi 1 saniye içinde yok edebilecek.

Plants vs Zombies 2 Sınırsız Para Mod Apk

Bu oyuna aşina olan birçok oyuncu ile, gerçekten eğlence için çevrimdışı bir oyundur. Şimdiye kadar, Plants vs Zombies 2 üzerinden birçok farklı oyuncuyla bağlantı kurabilirsiniz. Sistem, sizinle aynı seviyedeki oyuncuları bulacak ve onları ayrı bir arenaya yerleştirecektir. Her ikisi de bahçeyi zombi saldırılarından korumak için birlikte savaşacak. Bu moddaki zombiler daha güçlü ve daha çok sayıda olacak. Ayrıca büyük bir sıklıkla daha erken ortaya çıkarlar. İşiniz, olabildiğince çok Zombiyi yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak. Her iki oyuncunun skorları hesaplanacak ve 1 çubuk ile ölçülecektir. Daha fazla Zombiyi yok ettiğiniz sürece, bu maçı kazanacaksınız.

Plants vs Zombies 2 Hileli Oyna

Bu Çevrimiçi modda, en iyi oyuncular için ayrı bir sıralama olacaktır. Her kazandığınızda, liderlik tablosundaki konumunuzu geliştireceksiniz. Liderlik tablosundaki konumunuz ne kadar yüksekse, alacağınız daha iyi ödüller. Hepsi savaşta harcadığınız çabaya değer. Altın para, piyatası ve daha fazlası gibi ödüller, hesabınıza sürekli olarak yatırılacaktır.

Bu oyunun benzersizliği, birçok farklı dünyaya olan yolculuğa dahil olacak olmanızdır. Hiç eski Mısır dünyasına serüveniniz oldu mu? Burası tüm mumyalar zombiye dönüşüyor. Oyunda Antik Mısır’dan Uzak Geleceğe ve ötesine kadar 11 çılgın dünya beliriyor, böylece oyuncular ufuklarını keşfedip genişletebilirler. Taktiklere meydan okumak ve oyuncunun düşüncesini çeşitlendirmek için 300 farklı seviye.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur buradaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478