Oil Era Apk

Oil Era Apk Mod Para Hilesi İndir 1.12.5

Oil Era Mod APK Sınırsız para Son sürümünü indirin ve Daqing Petrol Sahasını keşfeden bir iş adamı olun.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 218 Mb
 • ÜreticiSOFISH GAMES
 • İşletim Sistemi Android

Oil Era APK, sorunlu Daqing Petrol Sahasını yeniden canlandırmanız ve yeniden karlı hale getirmeniz için sizi zorlayan iş temalı bir oyundur. Hükümet, petrol endüstrisinde devrim yapmak ve onu daha verimli hale getirmek için uzmanlığınıza güveniyor. Doğru kararları vermek, işinizi büyütmek ve karınızı artırmak için iş zekanızı kullanmanız gerekir. Kolay değil ama eğer yapabilirsen şampiyon olarak selamlanacaksın.

Ayrıca çok para kazanacak ve dünyanın en zengin insanlarından biri olacaksınız. Bu, birçok kişinin Oil Era APK’sını denemesi için yeterli bir motivasyon. Daqing Petrol Sahası, 1959’da keşfedilen Çin’deki en büyük petrol sahasıdır. Petrol sahasının yıllar süren bakımsızlıktan dolayı düşüşe geçtiği bir zamanda geliyorsunuz. Görev göz korkutucu ama bu mücadeleye hazırsınız.

Oil Era Apk Son Sürüm

Yapmanız gereken ilk şey durumu değerlendirmek ve bir plan oluşturmaktır. O halde petrol sahasını tekrar kârlı hale getirmek için planınızı mükemmel bir şekilde uygulamanız gerekir. Kolay değil ama mümkün. Kârınızı en üst düzeye çıkarmak için faaliyetlerinize yeterli teknolojiyi entegre ettiğinizden emin olun. Ölümcül kazalardan kaçınmak için güvenliğe de odaklanmalısınız. İyi bir yönetimle sektörünüzü tekrar rayına oturtabilir ve yeniden performans gösterebilirsiniz. Hükümet mutlu olacak, Çin halkı da öyle. Zengin olacaksın!

Bir petrol sahasını araştırmak için bir ihaleyi kazandığınızda, orada ne kadar ham petrol bulunduğunu belirlemek için sahayı incelemelisiniz. Keşif için çok para yatırabileceğiniz ve karşılığında hiçbir şey alamayacağınız için bu riskli bir tekliftir. Devam etmeden önce riskleri ve faydaları tartmalısınız. Devam etmeye karar verirseniz, başarı şansınızı artırmak için en son teknolojileri kullanmalısınız.

Oil Era Apk Android Oyun Club

Petrolü bulduğunuzda, delmeye başlamak için delicileri ve makaraları getireceksiniz. Bu kritik bir aşamadır çünkü yanlış yapılırsa ham petrolü kaybedebilirsiniz.

Bir petrol kuyusunu başarıyla açtıktan sonra ham petrolü merkezi bir konuma pompalamak için bir boru hattı kurmanız gerekecektir. Petrol sızıntısını önlemek için depolama mekanizmanız sağlam olmalıdır. Basınca dayanabilecek depolama tanklarına ve hatlarına yatırım yapmalısınız. Ayrıca bir kaza meydana gelmesi durumunda çevreye verilecek zararı en aza indirmek için bir dökülme önleme planı geliştirmelisiniz.

İşin eğlenceli kısmı burası çünkü paranızı burada kazanıyorsunuz. Ham petrolün şişelenip ilgilenen alıcılara satılması gerekiyor. Yerel veya uluslararası satış yapmayı seçebilirsiniz. Uluslararası pazarlar daha karlı ama yerel pazarları baltalamamaya dikkat etmek gerekiyor. Para kazanıp zengin olduğunuzda halkınıza yardım etmeyi unutmamalısınız. Bu iki yönlü bir yaklaşımdır çünkü sizi hükümet ve halk nezdinde popüler hale getirecektir. Hükümet ekonominin büyümesine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. İnsanlar mutlu olacak çünkü onların yaşam standartlarını iyileştiriyorsunuz.

Oil Era, petrol kralları gibi yaşamanıza olanak tanıyan eşsiz bir oyundur. Ancak uygulama içi satın almalar içeriyor ve bu da oyunu zorlaştırabiliyor. Bu sorunun üstesinden gelmek için Oil Era MOD APK’yı indirerek sınırsız para kazanın. Bu MOD APK, oyunda kullanabileceğiniz sınırsız kaynak sağlayacak ve bu parayı, başarı şansınızı artırmak için en iyi ekipmanı ve teknolojiyi satın almak için kullanabilirsiniz. Açık artırmalarda rakiplerinize karşı üstünlük sağlamak için de kullanabilirsiniz. Bu size onlara karşı çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.

“Petrol Çağı” sizi unutulmaz bir petrol arama yolculuğuna çıkaracak mükemmel bir oyundur. Bu, stratejik düşünmenizi ve doğru kararlar vermenizi sağlar.

Oyundan en iyi şekilde yararlanmak için Android için Oil Era MOD APK’sını indirmeniz gerekiyor. Bu sürüm size sınırsız para verecek şekilde değiştirildi. Bu parayı daha iyi ekipman ve teknoloji satın almak için kullanabilirsiniz. Açık artırmalarda rakiplerinize karşı üstünlük sağlamak için de kullanabilirsiniz. Bu size onlara karşı çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.

 • Oil Era Apk Mod Para Hilesi İndir 1.12.5 Oyun Hilesi
 • +Sınırsız PARA
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478