Nulls Brawl Yeni Brawler Meg İpuçları

Brawl Stars Meg
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 8

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 4

  Kızgın

 • e 2

  Üzgün

Nulls Brawl Yeni Brawler Meg İpuçları

Meg, yüksek hareket hızına ve uzun menzile sahip ancak çok düşük sağlık ve hasara sahip bir Efsanevi Kavgacıdır. Meg, düşmanlara düşük hasar veren art arda iki ok atarak saldırır. Süper’i onu, sağlığını anlık olarak artıran ve Meg’in saldırısını ve Süper’i değiştiren Rob adında bir robota dönüştürür. Rob’un saldırısı iki paralel ok akışı ateşlerken, Süper’si geniş bir yayda yüksek hasar verir ve kendi kendine yüklenir. Gadget’ı Jolting Volts, robotunu anlık olarak iyileştirir. Yıldız Gücü, Kuvvet Alanı, robotu yok edildikten sonra ona uzun süreli, hasar azaltma kalkanı verir. Nulls Brawl Meg Apk 38.218 versiyonu ile sizlerle.Meg saldırılar

Temel: Elde Edilen Hedef

“Meg, düşmanların sabrını yitirmesine neden olan kısa bir patlama yapar.”
Meg’in saldırısı, düşmanlara düşük hasar veren iki uzun menzilli ok atar.

Gelişmiş: Kalabalık Kontrolü

“Hiç iz bırakmayan ve kalabalıkları dağıtmanın en hızlı yolu olan devasa bir mermi yağmuru!”
Rob’un saldırısı, iki paralel akış halinde düzenlenmiş 8 ok ateşler. Saldırı, 1 karo genişliğindeki engeller arasında ateşlenecek kadar geniştir, ancak Rob’s Super’i şarj etmez.

Meg Süperler

Temel: Meka Makinesi

“Meg, devasa hasar vermek için robotunun kontrolünü ele alıyor!”
Meg’s Super, 1 saniyelik bir gecikmeden sonra Rob adında bir robot kostümü yaratır. Robotun kendi sağlığı vardır ve Meg’in saldırısını ve Süper’i değiştirir. Ancak, Meg, Rob’u kontrol ederken hareket hızı ve yeniden yükleme hızı azalır. Rob’un sağlığı, saniyede maksimum sağlığının %2’si kadar azalır ve Rob bir kez ortadan kaldırıldığında, bu Süper’nin etkinleştirildiği sırada sağlığını ve cephanesini koruyarak Meg’i geri dönüştürecektir. Meg’in dönüşümü iptal edilebilir.

Gelişmiş: Çeliği Hissedin

“Meg’in robotu yakındaki düşmanları koluyla acımasızca kesiyor.”
Rob’s Super, Bibi’nin saldırısına benzer şekilde, bir gecikmeden sonra geniş bir yayda yüksek hasar veren geniş, delici bir vuruştur. 5 saniye sonra otomatik olarak kendini şarj eder, ancak hasar veren düşmanlardan kendini şarj edemez ve Süper’i şarj edilirken Rob çıkarılırsa, zaten şarj edilmemişse Meg Süper’sine sahip olmaz.

Gadget: Sarsıcı Voltlar

“Meg’in robotu 5 saniye boyunca saniyede 450 sağlık puanı iyileştirir.”
Bu Gadget, Rob’u herhangi bir ek iyileştirme yeteneği, iyileştirme buff’ları veya iyileştirme debuff’ları olmadan toplam 2250 sağlık için 5 saniye boyunca 450 sağlık için iyileştirir. Rob aktif değilse bu Gadget etkinleştirilemez.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/indir.php?id=3317″ text=” Nulls Brawl Meg İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Yıldız Gücü: Kuvvet Alanı

“Meg, robotu yok edildikten sonra 30 saniye boyunca %35 koruma alır.”
Bu Yıldız Gücü, Rob öldürüldükten sonra Meg’e 30 saniye boyunca %35 kalkan sağlar. Meg tekrar Süper gücünü kullanırsa kalkan süresi kısalır.

Meg İpuçları

Meg, temel formunda daha hızlı yeniden yüklenir. Rob ile saldırıları çok daha güçlü hale geldiğinden, form değiştirmeden önce tüm cephanenizi yeniden doldurmak faydalı bir stratejidir. Meg, hızlı hareket hızı ve hızlı boşaltma hızı nedeniyle Rob’suz çevik bir pokerdir, ancak Rob ile, saldırısı ve ikincil Süper’i ile geniş alanlarda yüksek hasar verebildiği için yıkıcı bir savaşçı ve kontrol varlığı haline gelir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478