Nulls Brawl Yeni Brawler Lola İpuçları

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl Yeni Brawler Lola İpuçları

Lola, Sezon 9’da Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 9 Brawl Pass’ta Seviye 30’a ulaştıktan sonra Brawl Box’lardan edinilebilen bir Kromatik Kavgacıdır. Saldırısı için Nulls Brawl Lola, uzun bir mesafeden altı mücevher fırlatır. Süper, Megalomaniac, Lola hareket ettiğinde hareket eden ve Lola saldırdığında saldıran bir klon olan Ego’sunu çağırır. Gadget’ı Freeze Frame, önemli bir hasar azaltma kalkanı karşılığında klonunu anlık olarak hareketsiz hale getirecek. Yıldız Gücü Doğaçlama, yalnızca bir cephanesi varsa Lola’nın saldırı hasarını arttırır.Saldırı: Elmas Gözler

“Lola’nın en sevdiği aksesuarı aynı zamanda en sevdiği silahı! Kısa patlamalarla ve bolca gösterişle gözlerden ateş ediyor.”
Lola, koni şeklinde yayılan uzun bir mesafeden tilkisinden 6 mücevher fırlatır.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/indir.php?id=3317″ text=” Nulls Brawl Lola İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”20″]

Süper: Megaloman

“Lola, her hareketini taklit eden Ego’sunu serbest bırakır.”
Lola’nın Süper’i, Nulls Brawl Lola ile tamamen aynı özelliklere sahip olan kendisinin bir klonunu (Ego’sunu) çağırır ve aynı anda Lola ile aynı yönde hareket eder ve saldırır. Ego’su Lola ile aynı miktarda hasar verir, ancak Lola’nın sahip olduğu toplam sağlığın yarısına sahiptir. Egosu, Gem Grab’deki mücevherler gibi eşyaları alamaz veya Hot Zone’da takım puanlarını veremez.

Gadget: Çerçeveyi Dondur

“Lola’nın Ego’su poz vermek için hareket etmeyi bırakır! 4 saniyeliğine %75 kalkan kazanır.”
Lola bu Gadget’ı kullandığında, Ego’su 4 saniye boyunca hareketsiz kalır, ancak aynı süre boyunca onu tüm hasarın %75’inden koruyan bir kalkan alır. Hala düşman Kavgacılar tarafından geri savrulabilecek ve yine de saldırabilecek.

Yıldız Gücü: Doğaçlama

“Lola, son raunduna indiğinde fazladan %30 hasar verir.”
Lola’nın sadece bir cephanesi olduğunda, bir sonraki saldırısından çıkan her mermi %30 daha fazla hasar verir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Apk Alpha 54.298 Elmas Hileli İndirin

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478