MT Manager Apk

MT Manager Apk Pro Vip Mod 2.10.0 İndir

MT Manager Mod APK - Pro kilidi açıkken, herhangi bir APK dosyasını kolayca yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz! Uygulamaları değiştirmenin, metin düzenlemenin vb. keyfini çıkarın.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

MT Manager Apk Pro Vip Mod 2.10.0 İndir

Google Play Store’dan bugün pek çok uygulamanın keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Mevcut çok sayıda uygulama ile iş, okul ve evde çok fazla şey yapabiliyoruz. Oyunlar, haritalar, yardımcı program, kaynaklar ve çok daha fazlası gibi çeşitli uygulamalar mevcuttur. Ancak MT Manager Apk gibi diğer uygulamaları düzenlemenize izin verecek benzersiz uygulamalar da var! Bu uygulama, telefonunuzu bugün maksimum düzeyde düzenlemenizi sağlar!

Bu uygulama, Android telefonunuzda bulunan herhangi bir uygulamayı değiştirmenize ve özelleştirmenize olanak tanır. https://www.hilelioyunindir.com/mt-manager-apk-indir/  MT Manager ile ZIP dosyasını kolayca açabilir, silebilir, yeniden adlandırabilir, taşıyabilir, ekleyebilir, dosyaları değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ardından uygulama logosunu, metni, sesleri, fotoğrafları, videoları, uygulama sınırlamalarını vb. de değiştirebilirsiniz.

arsc düzenleyici, xml düzenleyici, dex düzenleyici ve daha pek çok güçlü uygulama düzenleme aracına buradan erişebilirsiniz. Bugün herhangi bir uygulamayı özgürce düzenleyebileceksiniz!

Şu anda indirmek için ücretsiz olan pek çok harika uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uygulama indirmeyi seven biriyseniz, Google Play Store’da pek çok ücretsiz uygulama var.

TED, Pinterest, Adobe Lightroom, Sketchbook, Wattpad, Airbnb, Cookpad ve daha pek çok mevcut uygulama. Şu anda telefonunuz için farklı kullanımlar için her türlü uygulamayı bulacaksınız. Ancak uygulamaları hızlı bir şekilde düzenlemek istiyorsanız, ücretsiz bir uygulama olan MT Manager’ı indirmeniz gerekir!

Bu uygulamayla, bugün Android’deki hemen hemen her uygulamayı özelleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Burada, sistem dizininize erişebilmesi için uygulamaya kök ayrıcalığı verebilir ve herhangi bir uygulama değişikliği yapabilirsiniz.

Kurulduğunda, MT Manager önce dosyaları ve cihazın tüm yapısını etkileyen verimli ve hızlı bir yönetim aracı haline gelecektir. Bir PC’deki sezgisel işlem gibi, tüm klasörleri sınırsızca özgürce kopyalayabilir, işleyebilirsiniz.

Cihazınızdaki varsayılan dosya yöneticisinin yerini alan bir dosya yöneticisi olarak, MT Yöneticisi size daha önce sınırlı olan çeşitli içeriklerle etkileşim kurmanız için birçok fırsat verecektir. Multimedya dosyaları, uygulamalar ve özel dosya türleri olabilirler.

MT Manager ayrıca, özellikle yüksek kullanım sıklığına sahip dosyaları adlandırmak için kısayollar oluşturmak ve sıralamak gibi tüm dosya biçimlerini mümkün olduğunca basit ve kullanışlı hale getiren yeni işlevler içerir.

Herhangi bir uygulamanın metinlerini, resimlerini, müzik çalarını, yazı tipini ve daha fazlasını düzenlemekte özgürsünüz. Metin kontrastını ve arka plan, yer imi ve çok daha fazlası gibi diğer işlevleri değiştirebilirsiniz. Bu uygulama ile herhangi bir uygulamayı beğeninize göre özelleştirebileceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478