Modern Warships Apk

Modern Warships Apk Mermi Hilesi Mod 0.55 İndir

 
Hileli Oyun İndir

4708 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Modern Warships Apk Mermi Hilesi Mod 0.55 İndir

Gemiler insanlık için değerli bir icattır. İnsan ve kargo taşımacılığı gibi her türlü şey için kullanılırlar. Ayrıca, tüm dünyada hükümet birlikleri tarafından kullanılan çok sayıda savaş gemisi var. Bu gemiler savaşlarda ve çatışmalarda kullanıldığı için çok sayıda silahla donatılmışlardır. Bu konuda şansınızı denemek istiyorsanız, bugün Modern Warships oynayın. Bu oyun, çeşitli savaş gemilerini kullanan vahşi deniz savaşlarını içeriyor! Modern Warships Apk Gerçek zamanlı PVP savaşlarında başkalarıyla savaşabilmek için geminizi en yeni silahlar ve füzelerle donatın. Ayrıca düşmanlarla savaşırken kendinizi korumak için bomba atıcıları, torpidoları ve daha fazlasını donatabilirsiniz. Daha fazla kazandıkça filonuzu geliştirmeye devam edebilir ve oyun içinde bugün gerçek deniz savaşlarının tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda bugün gemileri batırın!

Daha önce bir gemiye bindiniz mi veya bir gemi gördünüz mü? Bunu yaparsanız, bu şeylerin çok büyük olduğunu ve çok ağır olduklarını bilirsiniz. Ancak Donanmanın kullandığı savaş gemileri, en son teknolojiler ve silahlarla donatıldıkları için başka bir seviyede. Savaş için kullanılıyorlar, bu yüzden batmaz olmaları ve çok fazla ateş gücüne sahip olmaları mantıklı. Her zaman gemilere hayran kaldıysanız, Modern Savaş Gemileri bugün oynamak için en iyi oyundur.

Cube Software tarafından yayınlanan bu, çevrimiçi olarak diğer gemilerle savaşmanızı sağlayan yeni bir oyundur! PVP maçlarına katılın ve bugün havalı geminizi gösterin. Füzeler, torpidolar, makineli tüfekler, bomba atıcılar ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok silah kullanarak düşmanlarla savaşın. Bugün oyunda son derece gerçekçi grafiklerle kesintisiz bir aksiyonun tadını çıkarabilirsiniz. Geminizi özgürce hareket ettirebilir ve topyekün bir saldırı başlatabilirsiniz.

Çevrimiçi Deniz Savaşı – Filmlerde ve şovlarda savaşlarda savaşan gemileri gördünüz mü? Filmde gemiler olduğunda her zaman bir baş belası sahne olur! Gemi savaşı, günümüzün filmi ve hikayesi ne olursa olsun harika bir saat. Gemilerle çok ilgileniyorsanız, bugün Modern Warships oynamalısınız. Bu, savaş gemilerini kullanarak başkalarıyla savaşmanıza izin veren çevrimiçi bir oyundur.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/dream-league-soccer-2022-apk-indir/

Heyecan verici çok oyunculu deniz savaşlarına katılın

Bu oyunda düşman istilasına uğramış sularda yol alacağımız bir savaş gemisinin dümenine geçeceğiz. Aldığımız rotadan bağımsız olarak, aynı anda tüm olası yönlere bakarken, bir dümen imleci kullanarak gemiyi kontrol edeceğiz. Tıpkı bir nişancı oyununda olduğu gibi.

Bu oyun, kontrol edilmesi çok kolay olduğu için oynanabilirliğinin yanı sıra çok gerçekçi bir ayara sahip grafikleri ve tabii ki aksiyon, simülasyon ve strateji oyunlarından unsurları bir araya getirmesi ile öne çıkıyor. Bunlar ana özelliklerdir:

Çevrimiçi çok oyunculu savaşlar.
Gerçek gemilere dayalı savaş gemileri alın.
Oynama şeklinize en uygun gemiyi seçin.
Her türlü silahı kullanın: füzeler, makineli tüfekler, mayınlar, torpidolar…
Filonuzu geliştirin ve yükseltin.
Farklı oyun modları.
Günlük görevleri ve zorlukları gerçekleştirin.
Öne çıkan grafik tasarım.

Mevcut tüm çevrimiçi atış oyunlarını oynadığınızı düşündüğünüzde, bu farklı. Öncelikle makineli tüfekler, füzeler, torpidolar ve hatta saldırı helikopterleri gibi çeşitli silahlarla donatabileceğiniz büyük gemiler kullanacaksınız! Bugün bu oyunda savaşabileceğiniz çok sayıda düşman ve tadını çıkarabileceğiniz savaşlar var. Bugün her şeyin olduğu yerde denizde yarışın ve vurulmaktan kaçınmalısınız. Taktiksel üstünlüğünüzü ve becerilerinizi bugün gösterin ve savaşta büyük bir gemiye komuta edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478