Mobile Legends Yılbaşı Güncellemesi

Mobile Legends Apk Son Sürüm İndir
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends Yılbaşı Güncellemesi

Mobile Legends: Adventure, bu ay büyük bir güncellemeyle tatil sezonunu kutluyor ve sizin için tüm ayrıntıları burada paylaştık. Bu destansı boşta RPG’ye aşina değilseniz, doğrudan dalmak için bol miktarda içerik olacağı için atlamak için harika bir zaman.

Bu, 31 Aralık’a kadar sürecek bir dizi oyun içi etkinliği içerecek. İlk olarak, güçlü Noel Patronu Yeti’ye karşı savaşacağınız Icy Brawl’a katılabileceksiniz. Onlarla günde bir kez daha büyük ödüllerle savaşabilirsiniz, vermeyi başardığınız daha fazla hasar sunar.

Mobile Legends Kartopu Savaşı

Bunun ötesinde, festival sezonu boyunca Kartopu Savaşına da katılabileceksiniz. Bu, size yüzlerce ödül ve Alice, Kagura, Gusion ve Badang gibi 13’ten fazla farklı kahramanı netleştirebilecek hazine avlarını tamamlamanın yanı sıra etkinlik boyunca kartopu toplamayı içerecek.

Noel aynı zamanda Noel Hygge etkinliğinde yapabileceğiniz birtakım şeyler vardır. Bu, kapama ödülleri talep ettiğiniz ve görevleri geçtiğiniz için hediye kutusu eldiven kazandığınızı görecek. Cömert hissediyorsanız, bu eldivenler daha sonra diğer oyunculara verilebilir.

Sadece her gün giriş yaptığınız için 25-31 Aralık arasında ek hediyeler talep edilebilir ve yedinci gün Vaxana, Freya, Harry, Claude ve Nana kahramanları arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak ondan önce, görevleri kontrol etmek ve tamamlamak için yeni bir ren geyiği görünümüne sahip olan destansı kahraman Lunox’u elde edebileceğiniz Goddess’s Blessing adlı başka bir oturum açma etkinliği daha var.

Mobile Legends Yılbaşı Güncellemesi

Mobile Legends: Adventure’a aşina değilseniz, çevrimdışıyken bile çok sayıda ödül kazanacağınız sıradan bir boşta RPG’dir. Ne kadar çok Kampanya Aşaması temizlerseniz, o kadar çok ödül kazanırsınız, bu kadar basit. Ek olarak, daha doğrudan dahil olmayı tercih ederseniz, tam otomatik savaşları kapatabilir ve galip çıkmak için kendi taktiklerinizi kullanabilirsiniz.

Her iki durumda da, çeşitli farklı ödül havuzlarından çeşitli ödüller alacaksınız. Belirli bir gruptan rastgele kahramanları çekmeyi seçebilir veya hatta İstek Listesi ve diğer 5 Yıldızlı Kahraman Seçim Kartları aracılığıyla koleksiyonunuza davet etmek istediğiniz belirli bir kahramana bakabilirsiniz.

Oyunun Harekatı, Akashic’in hafıza sarayına gireceğiniz ve unutulmuş ikizler, isimsiz tanrılar ve aynadaki şeytan gibi birçok gizemli şeyle karşılaşacağınız ilgi çekici bir hikayeye sahiptir. Yedi Türde toplayabileceğiniz 70’den fazla farklı kahramanla ekibiniz için de birçok seçenek var.

Oyun, detaylara ve çekici renklere olağanüstü özen gösteren güzel bir manga sanatı stiline sahiptir. Kahramanların Nihai animasyonları uygun şekilde muhteşemken, daha yaygın savaş efektleri aynı derecede görsel olarak etkileyicidir. Her karakter tasarımı, etkileyici şekilde canlandırılmış portreleri sayesinde bir öncekinden farklı hissediyor.

Mobile Legends: Adventure artık App Store ve Google Play‘de mevcut. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

Mobile Legends Yeni Başlayanlar İçin İpuçları

Mobile Legends Yeni Başlayanlar İçin Taktikler Mobile Legends’ı yeni indirdiniz ve anında bu oyunun oldukça fazla zamanınızı alacağını hissettiniz. Nasıl hissettiğini biliyorum,...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Everest ön koltukta yolculuk 4K POV @ 60 fps Disney Hayvan Krallığı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478