Minecraft’s Caves ve Cliffs güncellemesinin ilk bölümü 8 Haziran’da geliyor

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft’s Caves ve Cliffs güncellemesinin ilk bölümü 8 Haziran’da geliyor

Mojang, gelecek hafta 8 Haziran’da Minecraft için büyük Caves and Cliffs güncellemesinin ilk aşamasını başlatıyor. Güncelleme, iOS ve Android’deki mobil sürümlerin yanı sıra Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac ve Linux’u içeren Bedrock ve Java olmak üzere Minecraft’ın tüm sürümlerine gelecek. . Nisan ayında, Caves and Cliffs güncellemesinin, geliştiricinin piyasaya sürülmesinden bu yana on yıl içinde oyun için çıkardığı en büyük güncelleme olması nedeniyle iki bölüme ayrılacağı açıklandı.Çoğu Minecraft güncellemesinde olduğu gibi, oyuna çeşitli yeni çeteler, bloklar ve öğeler ekler ve ayrıca dünyada başka büyük değişiklikler de yapar. Mağaralar ve Uçurumlar, yeraltı keşiflerini daha ilginç hale getirmek için yeni yeraltı mağara biyomları da dahil olmak üzere dünya neslinin çalışma şeklini de değiştiriyor.

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir Bu noktada, size hala bilmediğiniz mükemmel açık dünya oyunu hakkında söylenecek neredeyse hiçbir şey kalmadı. Başlangıçta Mojang...

Bu güncellemenin birinci bölümü, Goat, Axolotl, Crystals, Spyglass, Geodes, Tinted Glass, Copper, Lightning Rod, Glow Squid, Glow Ink, Powder Snow, Lush Cave Blocks, Dripstone Cave Blocks, Deepslate, Cevher Varyantları, Glow Liken. Bu arada, Caves and Cliffs güncellemesinin ikinci bölümünün bu yıl içinde geleceği doğrulandı, “tatil sezonu” için planlandı ve muhtemelen tüm yeni dünya ve biyom nesil değişikliklerini içerecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Subway Surfers kodları Ücretsiz jetonlar ve anahtarlar (Haziran 2021)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478