Metal Soldiers 2 Apk

Metal Soldiers 2 Apk Sınırsız Para MOD 2.82 İndir

Metal Soldiers 2 Sınırsız Para sürümünde bulunan parayla silahları yükseltin ve en iyi tankları satın alın (Sınırsız Para ve Can)  
Hileli Oyun İndir

850 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Metal Soldiers 2 Apk Sınırsız Para MOD 2.82 İndir

Play365, ünlü oyun geliştiricilerinden biridir. Oyunları sadece PC platformunda değil aynı zamanda Android’de de başarılı. Birçok hit ürünleri var. Bunların arasında en önemlisi Metal Soldiers 2’dir. Bu oyun “Contra” oyununa oldukça benzer. Bir kez daha çocukluğunuzun anılarıyla hayata dönüyorsunuz, Metal Soldiers 2 Apk Sınırsız Para ile bir asker olarak oynuyorsunuz ve savaş alanında tüm düşmanları alt ediyorsunuz.

Metal Soldiers 2 MOD APK Nasıl Oynanıyor?

Metal Soldiers 2, bir askerin işgale karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Takım arkadaşları düştü ve şimdi yalnız. Cesaretle, ele geçirilen üsleri geri kazanacak ve tüm düşmanları ülkesinden kovacak. Oynanıştan bahsetmişken, Metal Soldiers 2 seviyelere göre zorluklar organize ediyor. Her seviye, oyuncunun geri kazanmak için tüm düşmanları yenmesi gereken bir temeldir. Çoğunlukla, her seviyenin görevi tüm düşmanları yenmektir. Zaman sınırlı olduğunda bazı seviyeler daha özeldir veya kaçırılan rehineleri kurtarmanızı gerektirir. Görevi tamamlamak için sistem, karaktere varsayılan olarak bir tabanca sağlar. Ateş gücü yüksek olmasa da ilk zorluklar için uygundu. Sadece birkaç manga tipi düşman var, onları alt etmek ve kazanmak sizin için zor değil.

Metal Soldiers 2 Sınırsız Para

Metal Soldiers 2, zorluk derecesi giderek artan 120 seviyeye sahiptir. Öngörülemez hale gelen saldırı yöntemleri ile yeni düşmanlar ortaya çıkar. Örneğin paraşütçüler çapraz bir yönde mermi ateşleyebilir ve çok uzağa ateş edebilir. Onları erken yok etmezseniz, tehlikeli bir durumda olacaksınız. Ayrıca bombardıman uçakları, el bombası paraşütleri ve ağır tanklar ve zırhlı araçlar. Yalnızca tabancanız ve MP5 silahlarınız olduğunda tüm bunlar gerçek bir korkudur.

Metal Soldiers 2 MOD APK Son Sürüm

Oyun zorluğu daha da yükselttiğinde, kendinizi en güçlü silahlarla donatmanız da gerekiyor. Bunlar havan, roket ve bombadır. Hasarları çok yüksek, ancak cephaneleri sınırlı ve haritada pek görünmüyorlar. Ancak, mağazadan bazı silahlar satın alabilir, hatta düşmanlarla savaşmak için zırhlı bir araç veya bir Mech Robot satın alabilirsiniz.

Ek olarak, oyun ayrıca bazı rastgele donanımlar da sunuyor. Varillerde gizlidirler ve onları yolda bulabilirsiniz. Bu yüzden yol boyunca karşılaştığınız tüm namluları yok etmeye çalışın, belki güçlü silahlar elde edersiniz.

Metal Soldiers 2 Güçlendirmeler

Shield, Super Jump, Fast Fire, Super Speed ​​ve Money Maker dahil olmak üzere beş tür Booster ve Powerups vardır. Seviye 4’e yükseltilebilirler. Sonuç olarak, karakter savaşta daha fazla avantaj elde edecek.

120 seviye ile muhtemelen bu özelliğe dikkat etmeniz gerekecek. Düzgün kontrol, zaferinizin bir parçasıdır, ancak karakter yeterince hızlı veya yeterince güçlü değilse, düşman mermilerinin yağmurundan kurtulmakta çok zorlanacaksınız.

Metal Soldiers 2 MOD APK Karakterler

Varsayılan karakterin sıkıcı hale geldiğini düşünüyorsanız, oyun mağazasını ziyaret ederken başka bir karaktere geçebilirsiniz. Oyun size çok özel görünümlü 10’dan fazla karakter tipi sunuyor. Chuck gibi bir paralı asker, keskin nişancı benzeri bir Jackie, Taked gibi bir tanker veya Sabre J. gibi kadınsı bir suikastçı olarak deneyimleyin.

Hikaye deneyimine ek olarak, eklenen drama için sonsuz modu deneyimleyebilirsiniz. Bu modda sınırlı olan tek şey zamandır. Ancak, öğeler sürekli olarak zaman katıyor gibi göründüklerinden (genellikle 20 saniye) bu gerçek bir sorun değildir.

İlgilenmeniz gereken asıl mesele, karşılaştığınız düşmanların çok çeşitli olmasıdır. Sayı ve savaş becerilerinde artış eğilimindedirler. Ve zorluk bir seviye yükseltildiğinde sistem her yeni düşman türünün artılarını ve eksilerini size bildirecektir.

Metal Soldiers 2 Hile

 • Sınırsız para
 • Sınırsız Can

Sunduğumuz MOD sürümündeki iki MOD özelliği ile karakter alışverişi yapabilir, Güçlendirici ve Güçlendirmeleri yükseltebilir, ürün alışverişi yapabilir ve savaşta sonsuza kadar canlanabilirsiniz.

 • Metal Soldiers 2 Apk Sınırsız Para MOD 2.82 İndir Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
 • +Sınırsız Can
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478