Masketeers Apk

Masketeers Apk Güçlü Gardiyan Mod 3.5.1 İndir

Karanlık ruhlar insan dünyasında dolaşıyor. Masketeers APK (Arttırılmış Muhafız Bonusu) oyununda seçilen kahraman Caine ile birlikte onlara karşı savaşır.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • İşletim Sistemi Android

Masketeers Apk Güçlü Gardiyan Mod 3.5.1 İndir

Masketeers Apk bir rol oyunudur. Basit oyun oynamayı seven ama yine de rol yapma oyunlarını koruyanlar için tasarlanmıştır. Oyunculardan gelen girdiler sayesinde geliştirici, yeni bir bağlam ve hikaye ile benzersiz bir oyun yarattı. Masketeers ayrıca toplam 18.000 reyting üzerinden 5 üzerinden 4.6 ile oldukça yüksek bir reyting elde etti.

Maskeers, gizemli maskelerin hikayesi etrafında dönüyor. Bir olayda, genç Caine yanlışlıkla bir maske aldı. Onu aldığında yüzüne yapıştı, aynı zamanda ona güçlü bir enerji kaynağı verdi. Şeytanların dikkatini çeken bu enerjidir. Caine’in etrafında belirdiler ve Caine’in maskeyi teslim etmesini sağlamaya çalışırken şehirde kaos yarattılar. Ama sonra gizemli bir kişi ona bu maskenin kökenini anlattı. Sen insan hayatından karanlığı ve zulmü kovmak olan seçilmiş kişisin.

İblislere liderlik eden Boss Wraith. Gücünü artırmak için maskeler toplamaya çalışırken, aynı zamanda dünyaya hükmetmeyi planlıyor. Wrai, sizi yenmek için sürekli olarak yardım ekleyecektir. Güçlerinizi düşman dalgalarıyla savaşmak için kullanmanız gerekiyor, adım adım iblislerin insan dünyasını yok etmesini engellemelisiniz. Çile başladığında, Caine kötülükle savaşmak için kılıcı ve gizemli maskenin gücünü kullanacak. Otomatik olarak savaşacak. Beceri simgesi dolduğunda, Caine’e ekstra güç ve savaş hızı vermek için becerilere dokunabilirsiniz.

Gerçek şu ki, gizemli bir maskeye sahip olan tek kahraman Caine değil. Başkaları da var ve Caine birkaç özel etap geçtiğinde ortaya çıkacaklar. Caine’in ilk destekçisi Pixe oldu. Onun sloganı: “Haydi oynayalım, ama kibar ol!”. Pixie’nin maskesi ona bir mizah duygusu kazandırdı ve iyi kalpli doğasını insanları kötü öfkeden koruyabilecek bir kalkan haline getirdi.

Sırada Coro var. Elinde arp olan bir savaşçı tanrıça. Maskesi ölen babası tarafından geride bırakılmıştı. Melodileriyle dünyayı güzelleştirme umudunu her zaman içinde taşır, umutsuzluğu umudun zirvesine dönüştürür. Coro, tüm müttefiklerin sağlığını iyileştirebildiği ve bir grup düşmana elektrik kıvılcımlarıyla saldırabildiği zaman çok güçlü bir iç güce sahiptir.

Bunun dışında birçok karakter daha var. Oyunun özel ilerlemesini tamamlarken Caine’e eşlik edecekler. Maskeciler size karanlık dünyadan bir sürü kötü adam getirdi. Düşmandan birkaç dalga geçtiğinizde, bir iblis türünün lideriyle yüzleşmelisiniz.

Patronlar olağanüstü güce sahip olanlardır. Kahraman ekibiniz muhtemelen onu yenmek için çok çaba ve zaman alacaktır. Ancak, 8. seviyeye ulaşana kadar patronlar artık bir endişe kaynağı olmamalıdır. O anda, Guardian’ın kilidi açılır. Dört efsanevi çağrılan canavarın bir koleksiyonudur: Phoenix (Güç), Kaplumbağa (Zenginlik), Ejderha (Dinç), Kaplan (Fortunes). Grubun tüm üyelerine son derece güçlü bir enerji kaynağı getirirler.

Phoenix beliren ilk Muhafızdır. İlk seviyeden itibaren partiniz %2500 daha fazla saldırı gücü kazanır. Sırada %2500 savunma ile Kaplumbağa var. Çağrılan canavarların kilidi açılabilir ve yükseltilebilir. Karakterler yükseltilebilir. Ancak, parayı savaştan değil, deneyim satın almak için kullanırlar.

Masketeers Apk ile Karakterler seviye atladıkça beceri puanları kazanırlar. Bu nokta, beceri yükseltmeleri için kullanılır. Becerileriniz birbiri ardına geliştikçe bunları düzenli olarak yükseltmeniz gerekecek. Spicial Delivery’yi öğrenmeden Pixe’in Mousy Momentum’unun kilidini açamazsınız.

Ayrıca Masketeers’a rün özelliği eklendi. Savaş sırasında veya görevlerde efsanevi taşları elde etme şansınız var. Üç şekilde gelirler: kare, yuvarlak ve üçgen. Ek özellikler eklemek için karşılık gelen her tür, karakterin kostümüne mozaiklenebilir. Genel olarak, kayalar çağrılan dört canavar kadar çok özellik getirmez. Fakat bu özellik, yüksek seviyede oynadığınızda size bir çok avantaj sağlıyor.

 • Masketeers Apk Güçlü Gardiyan Mod 3.5.1 İndir Oyun Hilesi
 • +Arttırılmış Muhafız Bonusu
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478