Marvel Realm of Champions Android’e geliyor

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marvel Realm of Champions Android’e geliyor

Marvel Contest of Champions’ın devamı olacak olan Marvel Realm of Champions 2020 yılının son ayları gelmesi bekleniyor.

Beklendiği gibi, Marvel Realm of Champions için oyunun duyuru fragmanında herhangi bir oynanış ile ilgili bilgi göstermiyor. Bu nedenle oyunun nasıl oynanacağını hakkında bir şey söylemek yanlış olur. Oyunun açıklamasında , çeşitli Marvel haritalarında PvE ve PvP maçlarında düşmanlarla karşılaşacağımız gerçek zamanlı bir RPG olacağı söyleniyor. Onları eşyalarla donatmak için şampiyonunuzu seçerek başlayacaksınız. Sonra ardından maksimum güç için her savaşta karakterinizin özelliklerini stratejik olarak kullanmanız gerekecek. Oyunda en az dört ayrı bölüm olacağı anlaşılıyor ve fraksiyonunuz seçildikten sonra, bu Evi zafere götürmek için diğer oyuncularla birlikte iş birliği yapmanız gerekecek.

Oyunun Özellikleri Özellikleri

Şimdiye kadar, Realm of Champions‘ı gösteren  ayrıntılar hala hafif, bu yüzden oyunun nasıl para kazanılacağını hakkında bilgimiz yok, fakat bu oyun, ücretsiz olarak oynanabilen ve oyun içi satın alımlarla dolu oynamak için oyun olacağı düşünülüyor. Şu anda hazırda herhangi bir ekran görüntüsü bile yok, ancak bu 2020’de piyasaya sürülmesi planlanan bir oyun olduğu için, sanırım bu alışılmadık bir şey değil.

Sampiyonlar Neler?

Birçok değişik silah ve ekipmanın bulunduğu Realm of Champions, ayrıca oyunculara güçlü karakter özelleştirme seçenekleri veriyor. Böylece oyuncular, kullanılabilir 6 şampiyon içinden seçim yapabilecek. Bu şampiyonlar içinde Iron Legionnaire, Web Warrior, Black Panther, Hulk, Storm ve Sorcerer Supreme bulunuyor

Marvel Oyun nerden indirebilirim?

Oyunu oynamayı istiyorsanız, ön kayıtları başlayan Marvel Realm of Champions‘a oyunun web sitesi ve Google Play üzerinden ön kayıt yapabilirsiniz. Oyuna ön kayıt yapan kullanıcılar, daha rahat bir oyuna başlamalarına yardımcı olmak için 100 kristal ve 300 altın verilecek. Ayrıca Iron Legionnaire ve Hulk ekipmanı hediye olarak verilecek.

Diğer Oyunlar Hakkında bilgi almak için Oyunlar Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile 1.1 güncellemesi Metro Exodus teması

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478