Make More Apk indir

Make More Apk Para Hilesi Mod 3.5.12 İndir

Make More Apk indir ve sınırsız para ve altın hilesi ile bu harika oyunun keyfini çıkarmaya başla. Fabrikanı kur ve yönetmeye başla  
Hileli Oyun İndir

1058 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Make More Apk Para Hilesi Mod 3.5.12 İndir

Bir fabrika inşa etmek, işletmek, yönetmek ve geliştirmek muhtemelen çok zor değildir. Her neyse, günlük haberler aracılığıyla fabrika modelleri hakkında çok şey duydunuz. Bizi temel ihtiyaçlardan diğer benzersiz ürünlere getiriyorlar. Make More apk oyun indir ile fabrika sahibi veya yönetici iseniz işler çok farklı olacaktır. Daha fazla yap! sahneyi böyle kurun. Hem garip hem de tanıdık geliyor. İlk bakışta kolay sanıyorsunuz ama oynadığınızda sandığınızdan daha zor. Bu işle ilgili tüm düşüncelerinizi ve ön yargılarınızı gözden geçirmeniz gerekecek.

Make More!’da sadece bir işçi ile küçük bir fabrika ile başlayacaksınız. Bu çalışkandan, elbette küçük miktarlarda birkaç küçük şey yapabilirsiniz. Ama aynı zamanda birkaç kişiye satıyorsunuz. Sonra para sırayla size gelir. Daha fazla işçi çalıştıracak, ürün sayısını artıracak, ürün için daha fazla çıktı bulacaksınız. O zaman yeni fabrikalar açmak, fabrikaları yükseltmek için daha fazla paranız var. Çok müşteriniz olduğunda ve çok para kazandığınızda, fırsatı çabucak değerlendirir ve süreci hızlandırırsınız. Küçük fabrikayı modern makinelerle dev bir fabrikaya dönüştürün, Make More para ve altın hilesi ile küresel bir imparatorluk haline gelin.

Make More Apk Son Sürüm

Ancak, bu sadece plan. Oyun hayat gibidir, oyuncuların işini zorlaştırmak için yapılmıştır. Her şey hiç bu kadar basit ve pürüzsüz olmamıştı. Yukarıda yazdığım her kısa cümle, bunu yapabilmek için çok çalışmanız gerekiyor, bazen deli gibi telefonu çöpe atmak istiyorsunuz. Nasıl bir yönetici olmak istiyorsun? Make More Apk indir ve İşçiler arasındaki anlaşmazlık ve gerginlik durumlarında, oyun size stresi azaltmak için disko müziği çalmak, çalışanlar için maaşları artırmak ve çalışanlar için destek politikaları gibi nasıl çözüleceğine dair çeşitli seçenekler sunacaktır. personel, böylece çalışmak için daha motive olabilirler.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/nulls-brawl-stars-mod-apk-son-surum/

Make More Altın ve Para Hilesi

Yoksa orada oturup “daha ​​fazlasını yap, daha fazlasını yap” diye bağırmak, dağınık bir şekilde çalışan insanları görmek mi istiyorsunuz? Benim düşünceme göre bunlar, çok az simülasyon oyununun bu kadar derin bir seviyeye geldiği gerçeğe çok yakın deneyimler. Sınıftaki zor derslerden ziyade, değil mi? Bir sonraki aşamada, birkaç düzine işçiyi işe alırken. Neyle karşılaşacaksın? Maaş, ikramiye, sigorta poliçesi, ikramiye, insan kaynakları departmanı, idari bölüm. Ve bu sadece insan kaynakları ile ilgili işler.

Ama hedeflediğiniz şey insan kaynakları değil. İşin özünü unutamazsınız, uzun vadeli kâr için gerçekten kaliteli ürünlere sahip olmalısınız. Bu nedenle, yeni ürün geliştirme planı, mevcut bir ürünün kalitesini koruma ve iyileştirme planı, yeni pazarlar keşfetme, üretkenlik çıktı politikasını sağlama, üretim sürecini sürdürme, SKU’lar arasındaki denge gibi yapacak çok işiniz var. Aynı ürün grubu…

Ve bu, bir iş adamı olma yolunda sadece bir aşamayı listelediğim. İşçi ve çalışan sayısı yüzlerceye ulaştığında, iş dağınızın her gün ne kadar yükseğe çıkması gerektiğini hayal edin.

 • Make More Apk Para Hilesi Mod 3.5.12 İndir Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478