Lensa Ai Apk

Lensa Ai Premium Apk Mod 4.2.16.677 indir

Lensa Ai Apk, resimlerde tatlı bir özçekim elde etmek, bulanık arka planı kaldırmak veya gerekli diğer düzenlemeleri yapmak için birçok filtreye sahiptir  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Lensa Ai Apk, yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojisi kullanarak, kullanıcıların yüklediği fotoğrafları ve görüntüleri tarama ve anlamlandırma işlemlerini gerçekleştirir. Uygulama, fotoğraflardaki nesneleri, insanları ve yerleri tanımlayabilir ve bunlar hakkında bilgi verilebilir. Ayrıca, uygulama, fotoğrafları sınıflandırma ve etiketleme gibi işlemler yaparak, kullanıcıların resimlerini daha da iyileştirmeye yardımcı olabilir. Örneğin, Lensa AI, kullanıcıların yüklediği bir fotoğrafı tarayarak, fotoğrafın içinde bulunan nesneleri ve insanları tanımlayabilir ve bunlar hakkında bilgi verilebilir. Bu sayede, kullanıcılar daha fazla bilgi edinerek, fotoğraflarını daha iyi anlayabilir ve düzenleyebilirler.

Lensa Ai Apk indir

Lensa Mod APK, amacı tüm fotoğrafın ana odağı olurken her özçekimi veya karakteri muhteşem kılmak olan profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir. Ayrıca, sizi yürekten desteklemek ve beklentilerinizin ötesinde sonuçlar sunmak için etkileyici ve potansiyel otomatik özelleştirme yeteneklerine sahiptir.

Uygulamanın en iyi özelliği, tüm yüzü rötuşlamak, iskelet yapısını düzenlemek ve sizi daha güzel hale getirmek için kusurları silmek. Kendinizi öne çıkaracak yeni kombinasyonlar keşfetmek için gözlerinizin, saçınızın, kirpiklerinizin ve daha fazlasının rengini de değiştirebilirsiniz. Pek çok ekstra olanak aynı zamanda zengin bir potansiyele sahiptir ve sizi her zaman hayalini kurduğunuz şekle sokup tamamlamanızı veya teknoloji aracılığıyla gizli güzellikleri ortaya çıkarmanızı vaat eder.

Lensa Ai Apk Son Sürüm

Uygulamadaki araç sistemi, güzelliğinizi olabildiğince mükemmel ve gerçekçi bir şekilde düzeltmenize yardımcı olacak üstün yeteneklere sahip, çeşitli ve derindir. Her araç ayrıca derinlemesine özelleştirmeye sahiptir ve yeteneklerini zengin sonuçlar için dönüştürebilir ve fotoğrafları daha düzenli bir şekilde işleyebilirsiniz. Araçtaki birçok değişiklik her zaman iyi bir izlenim bırakacaktır ve her durum veya stil için rahatça kullanmak üzere çok yönlü bir özelleştirme araçları seti oluşturabilirsiniz.

Uygulama, yüzdeki kusurları güzelleştirme ve giderme yeteneğinin yanı sıra, arka planı düzenleme ve her şeyi ön plana çıkarma konusunda da profesyoneldir. Ayrıca, kendinizi etkilemeden arka planları özgürce düzenlemeniz için temel hedefleri otomatik olarak belirleme becerisine sahip üstün bir yapay zeka ile bütünleşir. Fotoğrafı daha dikkat çekici hale getirmek için bulanıklık, bozulma ve tarama gibi arka plan efektleri ekleyebilir, sizi her fotoğrafın merkezi haline getirebilirsiniz. www.hilelioyunindir.com sitemizden tüm uygulamaların premium mod apk dosyalarını indirebilirsiniz. En çok indirilen Dawn Ai Premium Apk için linki tıklayıp indirin.

Uygulama yalnızca düzenleme öğelerine odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda kamerayı geliştirebilir ve fotoğraf çekerken birçok etkileyici sonuç getirebilir. Harika olan şey, kameranın derinlemesine özelleştirme ile gelmesi ve sanatsal sonuçlar yaratmak için ön ayarlar, filtreler veya daha fazlasını uygulayabilmenizdir. Kamera sistemi ayrıca her çekim için ışık kalitesini otomatik olarak ayarlar ve gelişmiş rötuş için fotoğrafları işleme zamanından tasarruf etmenizi sağlamak için her şeyi beyazla mükemmel bir şekilde dengeler.

Uygulama şimdi otomatik olarak cesur kişisel kimliklere sahip sayısız komik fotoğraf oluşturmanıza izin veren Sihirli Avatar özelliğini sunuyor. Sonuçları da yenilikçidir ve çok çeşitli sosyal medya profillerinden yararlanmanıza ve belirli ayrıntıları kendiniz özelleştirmenize olanak tanır. Avatar oluşturucu aracılığıyla, istediğiniz çeşitli sonuçları oluşturmak için benzersiz yapınıza göre ana renklerinizi, yaratıcı kıyafetlerinizi ve en komik yüz ifadelerinizi seçebilirsiniz.

 • Lensa Ai Premium Apk Mod 4.2.16.677 indir Oyun Hilesi
 • +Tam Sürüm
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478