League of Legends: Rogue Sentinel Akshan Kimdir?

League of Legends Akshan
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

League of Legends: Rogue Sentinel Akshan Kimdir?

League of Legends geliştiricisi Riot Games, yaz etkinliği Sentinels of Light‘ı başlattı ve League of Legends’ın yanı sıra Wild Rift, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra ve VALORANT’a yeni içerik getirdi. Sentinels of Light, her oyuna benzersiz görünümler, özellikler ve etkinliklerin yanı sıra oyunculara Riot Games Sosyal Etki Fonu aracılığıyla hayır kurumlarına bağış yapma fırsatı getiriyor. Ayrıca oyuncuların eğlenmesi için League of Legends Akshan piyasaya sürecek, bir etkinlik sırasında dört League of Legends oyununun tamamında piyasaya sürülen ilk şampiyon.

Rogue Sentinel olarak da bilinen Akshan, yepyeni bir League of Legends şampiyonu. Sokakta yetim olarak büyüdü ve sonunda adalet için savaşabilmek için Sentinellere katılmak için eğitim aldı. Ancak akıl hocası öldürüldüğünde intikam almak için çıkmaza girdi. Sentinels’in bir üyesi olmasına rağmen, haydut bir çekiciliğini koruyor ve kendi kurallarına göre oynuyor. Akshan, dünyayı yok etmeye kararlı mahvolmuş kral Viego’ya bir engel olacak şekilde tasarlanmıştır.Rogue Sentinel, 14 Temmuz’da Legends of Runeterra’ya, 21 Temmuz’da Teamfight Tactics’e, 22 Temmuz’da League of Legends’a ve 27 Temmuz’da League of Legends: Wild Rift’e gelecek. alet, bir kanca ile modifiye edilmiş güçlü bir Sentinel silahıdır. Riot Games’teki geliştiriciler, Akshan‘ı hem tek koridorda hem de onu şampiyon olarak seçen oyuncular için benzersiz ve arzu edilen becerilerle donatılmış güçlü bir takım arkadaşı olarak işlev görecek şekilde tasarladı.

Grand Theft Auto 7 Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto 7 Ne Zaman Çıkacak? Çoğu hayran, Grand Theft Auto 5’in PS5 ve Xbox Series X’te yeniden başlatılmasına veya Grand...

League Of Legends Akshan Ne Yapabilir?

Nişancı bir suikastçı olarak Askhan en iyi orta koridorda kullanılır. Birincil silahı, kancalı bir silahtır ve pasif saldırısı, her üç vuruştan sonra bir patlama hasarı verir. Ayrıca hasar veren ve çarptığı düşmanları ortaya çıkaran bir bumerang kullanır ve tabancasını havada ateşlerken çengelli kancasını sallayabilir. Comeuppance adlı son yeteneği, Akshan’ın gücü silahına yönlendirmesine ve kilitli bir düşmana bir yığın depolanmış mermi salmasına izin verir. Akshan, çengelinden sallanırken telafi kullanılabilir, League of Legends’ta bir şampiyonun aynı anda iki özel yeteneği kullanabildiği birkaç seferden biri.

League of Legends‘daki çoğu suikastçının aksine, Akshan’da herhangi bir kalabalık kontrolü veya yavaşlatma yok. Bu beceriler, Rogue Sentinel’e takım arkadaşlarını diriltme gücü vermek için feda edildi ve müttefikleri aşırı güçlü bir rakip tarafından katledildiğinde onu daha güçlü hale getirdi. Bu onun Going Rogue özel yeteneğidir – Akshan‘ın takım arkadaşları düştüğünde, rakipleri bir alçak olarak işaretlenir. O alçağı öldürdüğünde, Akshan ek altın kazanır ve düşen takım arkadaşları dirilir. Akshan’ın League of Legends oyununu ve bilgisini sarsacağından eminiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478