Krew Eats Apk

Krew Eats Apk Para Hilesi MOD 29.5 İndir

Krew Eats Mod APK, bu eğlenceli oyunda Rainbow, Funneh, Gold, Draco ve Lunar olarak oynayacaksınız! Şimdi yiyebildiğin kadar çok yemek ye ve kazan.  
Hileli Oyun İndir

242 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Krew Eats Apk Para Hilesi MOD 29.5 İndir

Şu anda kelimenin tam anlamıyla milyonlarca içerik oluşturucu olduğu için bugün çok sayıda YouTuber izliyoruz. Platformun yıllar önce popüler hale gelmesinden bu yana YouTube’da izleyebileceğimiz birçok video var. Artık çok sayıda videonun ve farklı içerik oluşturucuların keyfini çıkarabilirsiniz. Krew’u izlemeyi seviyorsanız, onlara dayalı bir oyun olan Krew Eats Apk oynayabileceğiniz için bir zevk içindesiniz. Broadband TV Corp tarafından yayınlanan bu oyun, istediğiniz kadar yemenizi sağlar.

Bu, oyunda olabildiğince çok yemek yemeniz için sizi zorlayan basit ama eğlenceli bir dokunma oyunudur. Ne kadar çok yiyecek yerseniz, o kadar çok jeton kazanabilirsiniz, bu da farklı yiyecekleri yükseltmenize ve daha fazlasının kilidini açmanıza olanak tanır. Bu oyunda, bugün daha fazla yemek yemenizi sağlayan 25’ten fazla evcil hayvanın kilidini de açabilirsiniz. Bugün bu oyunda birçok seviyeyi tamamlayabilir misin? Favori YouTuber’larınız olarak oynayabilirsiniz!

Hepimiz hayatta kalmak için yemek yeriz. Yemek olmadan açlıktan ölürdük, bu yüzden günde 3 defadan fazla yeriz. Bugün, popüler bir Kore trendi olan Mukbang’ı yapan çok sayıda YouTuber görüyoruz. Burada insanlar aynı anda çok fazla yemek yerken, bunu aboneleri için yaparken kendilerini kaydederler. Yani, bir oyunda en sevdiğiniz YouTuber’ları görmeyi seviyorsanız ve yemek yemeyi seviyorsanız, o zaman Krew Eats tam size göre! Oyun, popüler YouTuber’lar olan 5 kardeşi içeriyor.

Bu oyunda Rainbow, Funneh, Draco, Lunar ve Gold gibi favori karakterleriniz olarak oynayabilirsiniz. Bu karakterlerin her biri, hayranların oyundan daha fazla keyif alabilmesi için gerçek hayattaki benzerlerine dayanıyordu. Oyunun temeli de basittir, bu da sadece yiyebildiğin kadar yemektir! Burada ekrana art arda dokunarak farklı türde yiyecekleri yemeniz gerekiyor. Bu oyunda ne kadar çok yerseniz o kadar çok jeton kazanabilirsiniz.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/earth-super-wallpaper-apk-indir/

Daha sonra daha fazla yemek yemenize yardımcı olacak evcil hayvanların kilidini açmak için jetonlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni yiyeceklerin kilidini açabilir ve onları seviyelendirebilirsiniz! Ayrıca birçok karakter ve kıyafetin kilidini açabilirsiniz!

Yemek ye ve tadını çıkar – Yemekten hoşlansan da hoşlanmasan da, ayrılmak için hepimizin yapması gerekiyor. Bugün yemek yemek o kadar büyük bir konu ki, birçok içerik oluşturucu sayesinde YouTube’da da trend bir konu. Yani, yemek içeriğini ve en sevdiğiniz YouTuber’ları tek bir oyunda görmeyi seviyorsanız, hemen şimdi Krew Eats oynayabilirsiniz! Bu, ekrana tekrar tekrar dokunarak istediğiniz kadar yemenizi sağlayan bir oyundur. Burada Funneh, Rainbow, Draco, Gold ve Lunar gibi favori karakterleriniz olarak oynayabilirsiniz.

Ayrıca, mümkün olduğu kadar çok seviyeyi bitirmek için bugün çeşitli yerlerde yemek yiyebilirsiniz. Farklı karakterlerle oynamanın keyfini çıkarabilir ve hatta yeni evcil hayvanların kilidini açabilirsiniz! Bu evcil hayvanlar daha eğlenceli yemenize yardımcı olacak ve böylece daha fazla para kazanabilirsiniz. Ardından, paranızı daha fazla yiyeceğin kilidini açmak ve daha fazla kıyafete sahip olmak için kullanacaksınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478