Jetpack Joyride Apk

Jetpack Joyride Apk Mod Para Hilesi İndir 1.86.1

Eski okulu sevenler için Jetpack Joyride Apk Sınırsız Para Hilesi ile tonlarca engel, düşman ve ateşten kaçarken jetpack'i kontrol edin.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiHalfbrick Studios
 • İşletim Sistemi Android

Jetpack Joyride Apk Mod Para Hilesi İndir 1.86.1

Bir oyunda görülen en havalı jetpack’lere binin. Yarım milyardan fazla indirme ile en bağımlılık yaratan ve eğlenceli mobil platform oyunlarından birini oynamak için şimdi Android için Jetpack Joyride Apk Sınırsız Para Hilesi indirin! Jetpack Joyride, eski okulu seven, ancak bazı yeni ve etkileyici grafikler ve sürükleyici oynanış isteyenler için bir oyundur. Oyunun amacı, tonlarca engel, düşman ve ateşten kaçarken jetpack’i kontrol etmek ve paraları toplamaktır. Ne gerekiyorsa aldın mı? Hadi bulalım!

Jetpack Joyride Apk Nasıl Oynanıyor?

Oyuncunuz için çılgın kıyafetlerin ve güçlendiricilerin kilidini açabilirsiniz ya da laboratuarlarda fırtına estirebilir ve harika teknoloji ve yeni jetpack’ler bulabilirsiniz – çılgın ejderhalara binebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu, helluva dönüşlü bir platform oyunudur. Jetpack’inizin seviyesini yükseltin ve teknoloji dünyasının gerçekten neler yapabileceğini öğrenin.

Jetpack Joyride Mod Apk

Bu oldukça basit bir oyundur: ateş ışınlarını, lazerleri, rakipleri ve daha fazlasını atlatmak için jetpack’inizi patlatmak için dokunmanız yeterlidir. Bununla birlikte, oyunda daha başarılı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak bazı profesyonel ipuçları var. Android’de Jetpack Joyride Apk oynamak için en sevdiğimiz ipuçlarından bazıları.

Jetpack Joyride Sınırsız Para Özellikleri

Önden başlamaları kullanın – ancak süper hızlı başlangıçları kullanmayın. Bazı oyun içi paralarla kafa yıldızları satın alabilirsiniz (bunların beşi için 3.000). Bunlar, raundun ilk 750 metresinde çok daha hızlı uçmanıza olanak tanır ve hareket halindeyken sahip olmak için gerçekten bir destek sağlar. Bununla birlikte, turun ilk 1.500 metresinde uçmanıza izin veren süper kafa başlangıçları, genellikle yatırıma daha az değer olarak kabul edilir.

Araçlara dikkat edin. Bir Bad Ass Hog veya Lil ’Stomper uçururken, sert veya çok uzun süre dokunmanın oldukça feci sonuçlar doğurabileceğini göreceksiniz. Bu araçlardan birini kontrol ederken nazikçe dokunmaya çalışın, çünkü çok hassaslar – aynı zamanda hızlı bir düşüş oranına sahipler, bu yüzden bunlardan tamamen kaçınmaya çalışmak aslında daha iyi olabilir!

Jetpack Joyride Apk Son Sürüm

Güçlendirmelerden yararlanın. Bu oyundaki bazı güçlendiriciler aslında oldukça kullanışsız. Bunu söyledikten sonra, bazıları – özellikle madeni para mıknatısı ve yerçekimi kemeri – son derece kullanışlıdır. Fırsat bulduğunuzda güçlendiricilerden yararlanın ve zor bir seviyede ölmeden para toplamak için daha kolay bir zamanınız olacak.

Mücadele mi? Müziği kapatmayı deneyin. Bu oyundaki müzik en iyi ihtimalle oldukça rahatsız edici. Kesinlikle eğlenceli ve ilginç olsa da, oyun sırasında bazı oyuncuları tamamen oyundan atmak yeterli olabilir. Zorlanıyorsanız müziksiz çalmayı deneyin ve ekrana yaklaşırken engelleri tespit etmek için daha fazla odaklanacağınızı garanti ederiz.

Jetpack Joyride Android için İndir

Görevlerden kaçınmayın. Oyunda size daha fazla destek elde etmek için kullanabileceğiniz belirli bonuslar – çoğunlukla madeni para – verecek bazı görevler var. Tamamlanması oldukça kolaydır, ancak bunların farkında değilseniz, bazılarını gözden kaçırabilirsiniz. Oyun sırasında görevleri ihmal etmemek için görevler sekmesine göz kulak olmayı unutmayın.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Jetpack Joyride Mod APK – Sınırsız Para

Jetpack Joyride Mod APK ile Sınırsız jeton moduyla hareket halindeyken kullanabileceğiniz en harika bonuslardan ve güçlendirmelerden bazılarıyla jetpack’inizi bir tur atın. Bu, oyun oynamayı çok daha kolay hale getirir çünkü jeton toplama konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz ve bunun yerine hayatta kalmaya odaklanabilirsiniz. Zevk almak!

Nulls Brawl Stars Alpha Apk İndirin 41.150 Son Sürüm ile bu harika oyunu sınırsız elmas hileli olarak oynayın. Tüm yeni savaşçılar açık.

 • Jetpack Joyride Apk Mod Para Hilesi İndir 1.86.1 Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478