Idle Museum Tycoon Apk

Idle Museum Tycoon Apk Para Hilesi Mod 1.11.8 İndir

Müzeleri, sanatı ve para kazanmayı seviyor musunuz? Ardından, kendi müzenizi oluşturup yönetebilmeniz ve pis zengin olabilmeniz için Idle Museum Tycoon Apk indir.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Idle Museum Tycoon Apk Para Hilesi Mod 1.11.8 İndir

Boş oyunlarda çok eğlenceli şeyler var. Bu mobil oyunlar genellikle en ilgi çekici konulara sahiptir ve oynamadığınız zamanlarda bile sürekli koşarak zengin olmanızı sağlar. Bu nedenle, bugün benzersiz bir boşta oyun arıyorsanız, Idle Museum Tycoon Apk en iyi seçimdir! Pixodust Games tarafından yapılan bu oyunla eğlenceli vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu oyunda müzenizi yenileyecek, inşa edecek ve onaracaksınız! https://www.hilelioyunindir.com/idle-museum-tycoon-apk-indir/ İlk başta, yalnızca ortak sanat eserleri yaratabilirsiniz, ancak daha fazla para kazandıkça daha fazlasının kilidini açabileceksiniz! Cazibeye bağlı olarak binlerce ziyaretçi çekebilir, böylece uyurken bile para kazanabilirsiniz. Resimler, galeriler ve daha pek çok şey gibi toplayabileceğiniz her türden sanat eseri var! Burada yönetmekten keyif alacağınız farklı sanat kategorileri var!

Çocukken hiç müzeye gittiniz mi? Ne olduğu önemli değil, sadece güzel bir şey, değil mi? Sanat bağımlıları için müzeler harikalar, yaratıcılık ve saf cennetlerdir. Ama yönetmek ve para kazanmak için koca bir müzeniz olsaydı ne hissederdiniz? Bunun olmasını istiyorsanız, şimdi Idle Museum Tycoon’u indirin.

idle museum tycoon apk hile

Bu boşta oyunda, boşta kar elde etmek için bütün bir müzeyi yönetmekten sorumlusunuz. Bunu yapmak için farklı türde sanat galerileri ve parçalar dikmeniz gerekir. Mısır, Uzay, Jura, Rönesans, Çağdaş sanat, Yeşil ve Roma sanatı, Modern sanat, Afrika, İskandinav tarihi, Pop sanatı ve daha pek çok şey gibi yöneteceğiniz bir sürü sergi var. Daha fazla serginin kilidini açtıkça, daha fazla ziyaretçi alacak ve daha fazla para kazanacaksınız! Yeni parçalar dikerken ve müzede heyecan verici ziyaretçiler edinirken müzenin gerçek zamanlı olarak geliştiğini görün. Ayrıca bekleme sırası, rehberler ve altın biletler gibi çeşitli şeyleri de yükseltebilirsiniz!

Farklı sergileri yönetin – Daha önce bir müzeye gittiyseniz, muhtemelen bu oyunu seveceksiniz. Idle Museum Tycoon, oyuncuların müzelerini yönetmelerine ve boşta kâr elde etmelerine olanak tanır. Diğer tüm boş oyunlarda olduğu gibi, amaç sürekli olarak yeni şeylerin kilidini açarak ve genel deneyimi müşteriler için daha iyi hale getirmek için yükseltme yaparak sürdürülebilir para kazanmaktır. Bu yüzden burada yönetilecek çok sayıda sergi var. Bunlar Jurassic, Mısır, Uzay, Modern sanat, Asya, Afrika, Pop art, İskandinav Tarihi, Rönesans, Çağdaş sanat, Mezoamerika, Yunan ve Roma sanatı ve daha fazlasını içerir. Dinozor fosilleri, sanat resimleri, müzik aletleri, heykeller ve daha birçok eser gibi kurulacak çok şey var.

Çevrimdışıyken bile para kazanın – Bu oyunun en güzel yanı boşta olmasıdır. Bu, çevrimdışı olsanız bile sürekli para kazanacağınız anlamına gelir! Bunun nedeni, müzenin her zaman açık olmasıdır, bu nedenle tüm gün ziyaretçi alırsınız. Bu, bir gün oynamasanız bile geri gelip tüm kazancınızı alabileceğiniz anlamına gelir. Ancak çok kazanmak istiyorsanız, parayı yönetmek için eşyaların kilidini açmalı ve yükseltmelisiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478