Hunting Simulator 4x4 Apk

Hunting Simulator 4×4 Apk Mod Para Hilesi İndir 6.94

Hunting Simulator 4x4 Apk, birinci şahıs atış oyunlarının unsurlarını arazi aracı oyunlarıyla karıştıran, bir av simülatörü uygulamasıdır.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiOppana Games
 • İşletim Sistemi Android

Hunting Simulator 4×4 Apk Mod Para Hilesi İndir 6.94

Oppana Games stüdyosundaki adamlar bize her yerde testosteron yayan o aksiyon oyunlarından birini sunuyorlar. Bu simülatörün APK dosyasını indirerek masum hayvanları avlayabilir, birçok silah toplayabilir ve arazi aracında zorlu arazilerde seyahat edebiliriz. Hunting Simulator 4×4 Apk, erkeksi bir avcı olacağımız cep telefonları için bir avlanma ve sürüş simülatörüdür. Görevleri kabul edebileceğiz veya yolumuza çıkan tüm savunmasız hayvanları doğrudan öldürmek için maceraya atlayabileceğiz.

Hunting Simulator 4×4 Apkpure ilgili en ilginç şey, üç senaryoya sahip olmasıdır: orman, kış ormanı ve savan. Ayrıca gece ve gündüz oynayabileceğiz ve her birinde farklı hayvanlar bulacağız. Avcıysanız 4×4 aracınızı çalıştırın, römorku kurun, tüfeğinizi ve mühimmatınızı alın ve farklı türde hayvanları avlamaya başlayın.

Avcı atış savaşı, oyuncular av simülatörü oyunları dünyasına girerken resmen başlar. Eşsiz bir av simülatörü kullanarak çeşitli engebeli arazide yürüyüş yolculuğuna çıkın. Artık birden fazla atış hedefiyle atış poligonunu özgürce ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, oyuncunun keskin nişancılık ihtiyaçlarını karşılamak için her tür silah ve mermi de dahil olmak üzere zorlu silahlar edinme fırsatı da vardır.

Oyuncunun önünde büyük bir silah koleksiyonu belirecek. İlk olarak, 8/16/12g/12v/12semi Auto gibi farklı parametrelerle Shotguns sayaçlarını kullanabilirsiniz. Sadece bu da değil, oyunculara en iyi silahla atış deneyimini sunuyor. Ayrıca silahlara ek olarak, özel el bombalarına daldığınızda unutulmaz anlar yaratmanıza yardımcı olacak benzersiz yaylar ve yaylar da alacaksınız.

Hunting Simulator 4×4 Hile Apk

Hunting Simulator 4×4 Apk Son Sürüm, ayrıntılara önem veren oyunculara hitap eder. Oyuncular, bu keskin nişancı savaşında rüzgarın yönüne çok dikkat etmelidir. Çarpıntınızı etkili bir şekilde destekleyebilecek bir faktör olabilir, ancak bazen başarınızı da engelleyebilir. Bu kozun yardımıyla bu kadar uzaktan atış yapmak gibisi yoktur.

Ek olarak, Avcılık Simülatörü Oyunu, oyunculara çeşitli mermi seçenekleri sunar. Her mühimmat türü, belirli bir atış menzili için uygundur. Ek olarak, ateşlenen silahın türünü büyük ölçüde etkileyen belirli hedeflere uyarlanmıştır. Dürbün, bu dövüşte kullanışlı bir sağ el haline gelir ve oyuncuların mesafeleri kapatmasına veya ayrıntılı hız ve mesafe hesaplamaları yapmasına olanak tanır.

Bu şekilde, oyuncular daha fazla oyun aksesuarıyla savaşların keyfini çıkarabilir. Bunlar arasında, hedefinizin ortaya çıkmasından kaçınabilmeniz ve nişan alıp ateş edebilmeniz için kendinizi en iyi şekilde gizlemenize yardımcı olan kostümlerden bahsetmeliyiz, böylece güneş battığında oyuncunun bloke olmasın. Arazi araçları ve kar motosikletleri de önemli katkı sağladı.

Üstelik Avcılık Simülatörü Oyunu, hayal gücünüzün ötesinde inanılmaz yardımlar sunar. Bu tazılar korkutucu ve sadece sahiplerine itaat ediyor. Notta verilen komutu itaatkar bir şekilde yürütün. Profesyonel bir av gezisinde olduğunuzu hissedin.

Hunting Simulator 4×4 Apk Son Sürüm

Hunting Simulator 4×4 Apk oyununda Kontroller oldukça basit. Yürürken sanal bir joystick, silah görüşü ve ateş düğmesi var. Aracımıza binersek, sürüş türünü (oklar, direksiyon simidi ve ivmeölçer), ayrıca fren pedalı ve gaz pedalını seçebiliriz.

Ayrıca yeni araçlar ve treylerlerin yanı sıra farklı silahlar da edinebileceğiz. Ayrıca, kontroller biraz daha gösterişli olsa da, bize harika efektlere sahip oldukça iyi 3D grafikler sunuyor. Daha fazla aksiyon oyunu için Aksiyon oyunları bölümünüzü ziyaret edebilirsiniz.  Sitemizde en çok indirilen oyunlardan biri olan Nulls Brawl Stars oyununu da kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyoruz. Oyunda sınırsız elmas hilesi mevcuttur. Diğer tüm oyunların hileleri için Hileli Oyun İndir ana sayfamıza bakabilirsiniz.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478