Hay Day APK 1.52.130 Son Sürüm İndir

Hay Day APK 1.52.130 Son Sürüm İndir en popüler Android tarım simülasyon oyununu edinmek için ücretsiz. Yaşayın, büyütün ve hasat edin.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • 3.7
 • 3 ratings
3 ratingsX
Apk Hile Çalışmıyor Oyunu İndiremedim Apk Çalışıyor Hile Çalışıyor Hileyi beğendim
33.3% 0% 0% 0% 66.7%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
3 ratingsX
Apk Hile Çalışmıyor Oyunu İndiremedim Apk Çalışıyor Hile Çalışıyor Hileyi beğendim
33.3% 0% 0% 0% 66.7%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
1

Hay Day APK 1.52.130 Son Sürüm İndir

Kendi çiftliğinize sahip olma hayalinizi gerçekleştirin. Şu anda mobil cihazdaki en büyük ve en başarılı tarım simülatörü oyununa dahil olmak için Android için Hay Day APK Son Sürüm şimdi indirin. Size Clash of Clans’ı getiren aynı adamlar olan Supercell tarafından geliştirilen Hay Day APK, yağmur yağmasa bile mahsullerin asla ölmediği göz alıcı bir simülasyondur. Hay Day APK 1.52.130 Son Sürüm İndir ve oynamaya başlayın.Yetiştirip ekinlerinizle ilgilenebilecek, hayvan yetiştirebilecek, balık tutabilecek ve arkadaşlarınızla ticaret yapabileceksiniz. Bu büyüleyici çiftçilik oyununda eğlence asla bitmez. 3D grafiklere bakmak harika ve oyun karmaşık ve derin.

FarmVille 2 Apk Ücretsiz Alışveriş Mod 19.9.7733 İndir

FarmVille 2 Apk Ücretsiz Alışveriş Mod 19.9.7733 İndir Android telefonlar olmadan önce Facebook’da oynadığımız bu çiftlik oyununu zamanının en popüler oyunlarından biriydi....

Hay Day APK 1.52.130

Kırsal bölgeye taşınmayı ve kendi çiftliğinizi yönetmeyi seven biriyseniz, Hay Day APK tam size göre. Mutlu çiftlik her zaman güneşlidir ve her zaman meşgulsünüz. Çiftliğinizden mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışın ve işlerin sorunsuz yürümesini sağlayın. Siz uzaktayken mahsulleriniz yine de büyüyecek, bu yüzden onlara tohum ekip çiftliğe hazırlanalım!

Mutluluk paylaşıldığında en iyisidir, böylece tüm arkadaşlarınızı gelip muhteşem çiftliğinizi görmeye davet edebilirsiniz! Arkadaşlarınızla hayvan, ürün ve fikir ticareti yapın ve onları çiftliğinize bakmaya ve karşılaştırmaya davet edin.

Hay Day Apk 2021 indir

Kendi çiftliğinizi yönetmek çok eğlencelidir, ancak bunu doğru yapmak kolay değildir. Çiftliğinizi başarılı bir şekilde işletmek ve Hay Day APK‘da çok para kazanmak istiyorsanız, bu basit ipuçlarını izleyin ve başarılı olacağınızdan emin olun. Oldukça basit bir şekilde, en uzun süre büyüyen mahsulün tohumlarını oyundan en uzun süre uzakta olduğunuzda ekmek isteyeceksiniz, bu şekilde oyunu her açtığınızda her zaman bir şeyin geleceğini garanti edeceksiniz.

Candy Crush Saga Hile Mod APK 1.204.0.2 İndir

Candy Crush Saga Hile Mod APK 1.204.0.2 İndir Candy Crush Mod APK oyununu oynamaya hazır mısınız. Oyunda aynı renkte şeker toplarını bir...

Hay Day Nasıl Hızlı Gelişilir?

Bazen bir müşteriden tohum siparişi alırsınız ve müşteriyi memnun etmek için hepsini vermek cazip olabilir. Kendinize tohum saklamak isteyeceğiniz için bu iyi bir fikir değildir. Önce tohumlarınızı ekmeye odaklanın, ardından daha sonra ürünler yapmak için biraz yedek tohum bulundurun.

Her zaman satmak cazip gelebilir, ancak yukarıda belirtildiği gibi, ilk önceliğiniz kendi tohumlarınızı yetiştirmek ve deneyim kazanmaktır. Ekipman satmaya hazır olsanız bile, alıcılara her zaman evet demenize gerek yoktur. Yine de, ürettiğiniz şeyden iyi para kazandığınızdan emin olmak istiyorsunuz, bu yüzden ucuz teklifleri reddedin. Ucuz tekliflere hayır deyin, çünkü insanlar bunu size karşı tutmayacaktır, ancak daha sonra daha iyi bir teklifle geri gelebilirler.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde bulunmaz.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Orjinal Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.hayday&showAllReviews=true

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • memoli1 sene önce
 • merhaba ben hay day oyununu indirdim çalışıyor çok teşekkürler

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478