Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir

Harry Potter Hogwarts Mystery Mod Apk 3.7.1 İndir

Harry Potter karakterini seviyor musunuz Harry Potter: Hogwarts Mystery Apk İndir ile oyunu sınırsız enerji hilesi ile birlikte oynayın.  
Hileli Oyun İndir

1828 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Harry Potter Hogwarts Mystery Mod Apk 3.7.1 İndir

Harry Potter yalnızca bir kitaptaki karakter değil aynı anda telefon oyunların yapımcılarına 2019 yılından itibaren sabırsızlık ile beklenen en sevilen telefon oyunlardan biri olan Harry Potter: Hogwarts Mystery’yi yapmak için esin kaynağı. Bu oyun Jam City ve Warner Bros’tan büyük takviye almaktadır. Firma, Game of Thrones oyununun çıkış tarihibi bildirdikten sonra Harry Poter’ın bu oyununa yönelmişlerdi. Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir ve oyunun gizemine katıl.Bundan böyle Harry Potter ile ilgili hiçbirşeye konuşmaya gerek yok. Çünkü kendi alanında çok harika bir mobil oyun olmayı başarmıştır. Bu oyunun hikayesini anlatan kitaplar birden fazla kez okudum. Artık yeni çıkan Harry Potter oyunlarını oynamamak için hiç bir neden bulunmamaktadır. Piyasada bir çok Harry Potter oyunu olduğunun farkındayım.

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyun sadece bir oyun değil bir yaşam şekli olmayı başarmıştır. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu içerisinde Harry Potterile birlikte eğitim görmek için bu okula kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Oyunun konusu fazlaca enteresan ve detaylı, Bu harika okulda bir büyücü olmanız için size fırsat vermektedir.

Oyunda 4 tane ev bulunmaktadır. Bu evlerin isimleri Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff, Ravenclaw’dir. Bu okulda en yeni büyüleri keşfetmek ve büyücülük hakkında kendinizi geliştirmeniz için öncelikle oyunun arka planındaki gizemi keşfetmeniz gerekmektedir. Bu oyunun farklı yönlerinden biride oyunda herhangi bir film karakteri olamıyorsunuz. Kendi karakterinizi kendiniz yapıp onunla oynuyorsunuz.

Harry Potter Hogwarts Mystery Türkçe Apk

Bu makaleyi sizin ile paylaşırken, sizlerin oyun hakkında çok bilginizin olmadığınızın farkındayım. Oyun ile ilgili size anlatmam gereken Oldukça kesin detaylar var. Bu oyun sizleri okuldaki bir karakterlere götürecek. Oyunda açtığınız karakter ile Hogwarts’ta derslere girecek, Black Hawk Defense, Potion’da farklı büyü güçleri edineceksiniz. Okulda diğer öğrenciler ile tanışacak ve kanka olacaksınız veya onlarla birlikte rakip olabileceksiniz. Bildiğiniz gibi normalde bile Harry Potter’dan nefret eden bir çok kişi bulunmaktadır. Bu oyunda sizin başarılarınızı kıskanacak kişiler olacaktır. Oyunda kiminle arkadaş kiminle düşman olacanığınız tamamen size ait. Oyunun hikayesini siz belirliyorsunuz

Harry Potter Hogwarts Mystery Türkçe Dil

Harry Potter: Hogwarts Mystery, diğer oyunlar gibi kavga sistemine dayanmıyor. Oyunda sizler normal bir okulda okur gibi 7 sene okuyacaksınız. Filmi izlerken gördüğünüz sahneleri burada da rahatlıkla görebilirsiniz. Oyunda sadece yapmanız gereken görevleri yapmak ve okulda yanınızdaki dostlar ve düşmanlarınız ile birlikte bu 7 seneyi geçirmektir. Tabi ki oyun bununla sınırlı değil. sizi bekleyen çok şey var.

Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hilesi

Oyunun Grafik özellikleri çok iyi. 3D grafik motoru sayesinde oyundaki her şey gerçeğe yakın olarak tasarlanmıştır. Oyunda filmlde olan karakterler bire bir tasarlanmıştır. Ve büyüler çok gerçekçi olarak yapılmıştır. Oyunda bulunan Dumbledore, Snape, Voldemort ve Ron Weasley sizi oldukta tatmin edeceksiniz

Harry Potter Hogwarts Mystery Oyununda sizler daha rahat oynamanız için oyunun hileli modunu paylaştık. Bu hileli mod apk ile sizlere ne geliyor bundan bahsedeceğim. Oyuna girdip oynamaya başladığınızda görevler yaparken oyunda bir enerji harcamanız gerekmektedir. Bu enerjiyi ücretsiz olarak doldurmanız mümkündür. Oyunu artık daha keyifli bir şekilde oynayıp oyunun hikayesini istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk Son Sürüm

Oyunu Hileli oynamak için Sitemizde bulunan Hemen indir seçeneği ile oyunun sınırsız enerji hileli versiyonunu telefonunuza indirebilirsiniz.

 • Harry Potter Hogwarts Mystery Mod Apk 3.7.1 İndir Oyun Hilesi
 • +Sınırsız enerji (ücretsiz satın alma)
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478