GTA Vice City Apk

Grand Theft Auto Vice City Apk Para Hilesi Mod İndir 1.12

GTA Vice City Apk trajik kaderi olan bir Mafya etrafında dönen bir komplo ve tehlike ve gerilim dolu görevlere sahip bir macera oyunudur.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiRockstar Games
 • İşletim Sistemi Android

GTA Vice City Apk bir açık dünya aksiyon-aventüre video oyunudur. Bu oyun, Rockstar North tarafından geliştirilmiştir ve Rockstar Games tarafından yayımlanmıştır. GTA: Vice City, birinci kişi veya üçüncü kişi perspektifinden oynanabilir.

Oyun, 1980’lerin Miami’sine yerleştirilmiştir ve oyuncu, karakteri Tommy Vercetti’yi kontrol eder. Oyuncu, suç dünyasında yükselmek isteyen bir gangster olan Tommy Vercetti’yi yönetir ve oyun sırasında, karakteri Tommy Vercetti’yi güçlendirir ve yeni beceriler öğrenir.

Oyun, apk dosyasını indirip, Android cihazınızda oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun, Google Play Store veya başka bir resmi dağıtım platformundan indirilebilir. Oyunu oynamak için, cihazınızda apk dosyasını indirin ve kurun ve daha sonra oyunu açın. Oyun içinde yer alan talimatları izleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

Grand Theft Auto Vice City Apk Hile

GTA Vice City Apk Hileli Son Sürüm, açık dünya bir oyun olduğundan, oyuncu karakteri Tommy Vercetti’yi istediği yöne yönlendirebilir ve oyun içinde çeşitli görevler yapabilir. Oyun sırasında, karakteri Tommy Vercetti’yi güçlendirebilir ve yeni beceriler öğrenebilirsiniz. Oyun, çeşitli silahlar ve araçlar içerir ve oyuncu bunları kullanarak görevleri tamamlayabilir. www.hilelioyunindir.com olarak sitemizde bir çok oyunun hileli son sürümünü sizler ile paylaşıyoruz. Arama bölümünden istediğiniz oyunun ismini yazarak oyunlara ulaşabilirsiniz.

Grand Theft Auto: Vice City (GTA: Vice City) oyununda, birçok farklı karakter vardır. Oyunun ana karakteri, Tommy Vercetti’dir. Tommy Vercetti, suç dünyasında yükselmek isteyen bir gangsterdir ve oyun sırasında oyuncu tarafından kontrol edilir.

Diğer önemli karakterler arasında, oyunun kötü karakterleri arasında bulunan Sonny Forelli, Victor Vance, Lance Vance, Umberto Robina ve Jerry Martinez bulunur. Bu karakterler, oyun sırasında oyuncuya karşı düşman olarak karşımıza çıkar.

GTA Apk Son Sürüm

Oyun içinde, diğer çeşitli karakterler de bulunur. Bunlar arasında, oyunun iyi karakterleri arasında bulunan Diaz, Love Fist, Phil Cassidy, Kent Paul ve Ken Rosenberg bulunur. Ayrıca oyun içinde, Tommy Vercetti ile çalışan ve ona yardım eden diğer karakterler de vardır.

Oyun sırasında, oyuncu bu karakterlerle etkileşim kurabilir ve onlarla görevler tamamlayabilir. Ayrıca, oyuncu, oyunun açık dünyasında çeşitli yerlerde rastgele yaratılmış NPC (özel olmayan karakter) karakterlerle de etkileşim kurabilir.

GTA Para Hilesi Apk oyununda, oyun sırasında kullanılabilecek birçok hile bulunur. Bu hileler, oyunun daha eğlenceli hale getirilmesi veya daha kolay hale getirilmesi amacıyla kullanılabilir. Ancak, lütfen dikkat: Oyun hilelerini kullanmak, oyun deneyiminizi olumsuz etkileyebilir ve oyunun eğlencesini azaltabilir. Ayrıca, hileleri kullanarak oyunu tamamlamak, oyunun gerçek amacını atlatır ve oyun deneyimini bozar.

Grand Theft Auto: Vice City (GTA: Vice City), 2002 yılında yayımlanmış bir video oyunudur. Bu oyun, Rockstar North tarafından geliştirilmiştir ve Rockstar Games tarafından yayımlanmıştır. GTA: Vice City, Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox ve Android gibi birçok farklı platformda oynanabilir.

GTA Apk Para Hilesi indir

GTA: Vice City, Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyunudur ve Grand Theft Auto III ile birlikte, serinin ilk iki oyunudur. Bu oyun, 1980’lerin Miami’sine yerleştirilmiştir ve oyuncu, karakteri Tommy Vercetti’yi kontrol eder. Oyun, açık dünya bir oyun olduğundan, oyuncu karakteri Tommy Vercetti’yi istediği yöne yönlendirebilir ve oyun içinde çeşitli görevler yapabilir.

GTA: Vice City, apk dosyasını indirip, Android cihazınızda oynayabileceğiniz bir oyundur. Bu oyun, Google Play Store veya başka bir resmi dağıtım platformundan indirilebilir. Bu oyun, 2002 yılında yayımlanmış olsa da, hala popüler bir oyun olarak kalmıştır ve birçok kişi tarafından oynanmaya devam edilmektedir.

Bu yazımızda, yeni nesil GTA 3D’nin selefi olan GTA Vice City Apk tanıtacağız. Ayrıca, GTA serisinde 3D grafikleri kullanan ve etkileşimli bir açık dünya sunan ikinci oyundur. Oyunun harika yanı, oynanış ve yeraltı dünyasında dönen ilgi çekici bir hikaye ve oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için görevler var.

GTA: Vice City’nin temel oynanışı, dünya ve oyun içeriği ile sonsuz eğlence yaratan macera ile birleştirilmiş bir sanal alan. Bu nedenle oyuncular dayatma olmadan dünyada istediklerini yapmanın keyfini çıkarabilirler. Ancak oyuncu, görevlere başladıktan sonra görevleri ve görevleri ciddi bir şekilde tamamlamalıdır. Buna ek olarak, oyuncular şehri isyan ettirebilir, arabalarla yarışabilir, zorlukları tamamlayabilir ve şehri veya komşu bir şehri keşfedebilir. Oyunun dünyası canlı ve çeşitlidir, 80’lerden kalma bir kıyı kenti stilini taşır. Bu nedenle, oyunun oynanışı sürükleyici ve etkileyici, oyuncuların özel mekanikleri ile birlikte keşfedebilecekleri zengin içeriğe sahip.

GTA Vice City Para Hilesi Apk

GTA Vice City Apk, önde gelen sandbox oyun oyunlarından biridir, bu nedenle eğlencesi ve yaratıcılığı, oyunculara harika deneyimler sunmak için neredeyse sınırsızdır. Bununla birlikte, hepsi bu kadar değil, ancak şiddetli hikaye, oyunculara yeraltı dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran bir mafya olan Tommy’nin etrafında dönüyor. Tommy, kural tabanlı bir kişidir ve oyun, karakteri çeşitli durumlar ve zaman dilimlerinde geliştirecektir. Bu, oyuncuya özel hayatı ve ilişkisi de dahil olmak üzere Tommy hakkında farklı düşünceler ve duygular verecektir. Oyun, hikayeyi oynanışla mükemmel bir şekilde harmanlayacak ve oyunculara mutlu, üzgün, kızgın, memnun, nefret gibi birçok farklı durumda birçok yoğun duygu yaşatacak.

Vice City, PC, konsol ve mobil gibi platformlar arası bir oyundur; Her platformun kendi kontrol mekanizması vardır, ancak deneyimleri benzerdir. Mobil platformlar için, kontrol mekanizması esnek ve arkadaşçadır, oyuncuların dünyayla etkileşime girmesine yardımcı olacak faydalı işlevlerle birlikte gelir. Dahası, oyunun kontrol mekanikleri araçla veya yürüyerek çeşitlidir; hepsinin farklı arayüzleri var ve oyunculara daha fazla alan ve görüş sağlayan samimi bir tasarımla geliyorlar. Oyun, oyuncuların arayüzü kişiselleştirmesine ve özelleştirmesine izin vererek, oyuncuların en iyi deneyimi bulmalarına yardımcı olur.

 • Grand Theft Auto Vice City Apk Para Hilesi Mod İndir 1.12 Oyun Hilesi
 • +Para Hilesi
 • +Sınırsız mermi
 • +Full Oyun
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478