Google Play Store Apk

Google Play Store Apk Son Sürüm Mod 30.5.18 İndir

İlginç filmleri keşfetmek için Google Play Store APK Son Sürüm yükleyin, en yeni oyunları Android telefonunuz için ücretsiz indirin.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Google Play Store Apk Son Sürüm Mod 30.5.18 İndir

Google Play Store Apk, Android işletim sistemi için en büyük uygulama pazarı olarak bilinir. Burada, en popüler filmlerden, TV şovlarından, kitaplardan, dergilerden, oyunlardan ve uygulamalardan telif hakkıyla korunan herhangi bir içeriği indirmek için arayabilirsiniz.

Google’a ait uygulama. Çoğu Android cihazında varsayılan olarak yüklenir. Ancak, Red Mi Note gibi bazı telefonlarda bazı sorunlar var, bu nedenle kullanıcıların bu uygulamayı manuel olarak yüklemeleri gerekiyor. Google Play Store’un APK dosyasını herkes için tamamen ücretsiz olarak sağlar. İndirebilir, kurabilir ve keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Evet, Google Play Store, oyun geliştiricilerin bu pazarda telif hakkıyla korunan ürünleri piyasaya sürmeyi amaçladığı resmi uygulamadır. Burada, Android’de bulunan çoğu oyun ve uygulamayı bulabilirsiniz. Uygulama, kategorileri böldü ve ilgili filtreleri ekledi. Bu sayede, istediğinizi hızlı ve basit bir şekilde arayabilirsiniz. Kategoriye, yayıncı adına veya anahtar kelime öbeğine göre yeni içerik keşfedebilirsiniz. Google Play Store sonuçları getirecek ve ayrıca popülerliğe ve aynı kategoriye göre sıralayacaktır.

Google Play Store günlük olarak güncellenir. Ana arayüzünde popüler oyun önerileri, trendler ve yeni bildirim güncellemeleri yer alacak. Bu sayede ilgi çekici ürünler her zaman ilk önce kullanıcıya gösterilir.

Ve bunun nedeni, uygulamaların Android’deki tüm oyunlarda değil, yalnızca çoğuna sahip olduğunu söylüyorum çünkü bazı istisnalar var, örneğin Fortnite. Geliştirici, o oyunu uzun süre Google Play Store’a getirmeden piyasaya sürdü. Hilelioyunindir.com’un daha önce tanıttığı Titanium TV de bir örnek. Google Play Store aslında insanın dijital eğlence ihtiyaçlarının çoğunu içinde barındıran bir uygulamadır. Sadece oyunlar ve uygulamalarla değil, en popüler film ve dizilere de ev sahipliği yaptı.

Uygulama tarafından sağlanan tüm içeriğin telif hakkı saklıdır. Ancak, bu multimedya eğlence kategorisinde, çoğu stüdyolar tarafından yetkilendirilmiş ücretli içeriktir. Google ayrıca düzenli olarak kullanıcılar için indirimler veya geri ödeme politikaları gibi teşvikler oluşturur.

Filmler ve şovlar ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Banner fotoğraflarını, içerikle ilgili özetleri, altyazı dillerini ve diğerlerinin derecelendirmelerini görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcıların yorumları oldukça faydalı, muhtemelen en sevdiğiniz filmi almak için ödeme yapmadan önce danışmalısınız. Ayrıca Google Play Store’daki filmlerin çoğu yüksek çözünürlüklü, 2K ve hatta 4K’dır. Elbette 4K film ile satın almak için daha fazla ödemeniz gerekiyor.

Google, geliştiricilerin Google Play Store’a ne koyduğuyla her zaman ilgilenir. Katı bir politikaları vardır ve bu nedenle uygunsuz içeriği filtrelerler. Ve bununla birlikte, Google’ın bir editör ekibi var. Kullanıcı incelemeleri ve deneyimi ile birlikte uygulama bilgilerini toplarlar, ardından bir araya getirirler ve kullanıcılar için en iyi uygulamaları ve oyunları bulurlar.

Bu özellik sayesinde Google tarafından incelenen ve önerilen en ilgi çekici içerikleri kolayca keşfedebilirsiniz.Size tanıttığım iki ana kategori var, bunlar oyunlar/uygulamalar ve filmler/TV şovları. Google Play Store her zaman en yeni filmler/oyunlarla güncellenir ve sizi onları deneyimlemeye teşvik eder. Bu içerikleri birçok farklı kritere göre ayırmışlar ve daha sonra ana sayfaya yerleştirirken kullanıcılara önermişlerdir.Yeni oyunlar, popüler oyunlar, en çok satanlar, öneriler, yeni filmler, türe göre filmler… ve gerçek zamanlı bir skor tablosunu kolayca bulabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478