Garten of Banban 3 Apk

Garten of Banban 3 Mobile Apk Mod İndir 1.1

Korku oyunlarını seviyorsanız sitemizden Garten of Banban 3 Apk oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 350 Mb
 • ÜreticiEuphoric Brothers Games
 • İşletim Sistemi Android

Garten of Banban 3 Mobile APK çok popüler bir çiftlik türü oyundur, bu yüzden bu oyun çok uygundur. Garten of Banban 3 Mobile APK, ünlü LytoMobi oyununun en son güncellenmiş versiyonudur. Güzel bir bahçe gibi doğayla bütünleşmenin keyfini oyuncular yaşasın.

Oyuncu çeşitli meyve ve sebzeleri manuel olarak ektiği, bakımını yaptığı ve hasat ettiği için çiftçiliği seven kullanıcılar için burası çok kullanışlıdır. , ziyaret edilecek en güzel yer olabilir. En sevdiğiniz bitkileri bulun ve büyütün. Garten of Banban 3 Mobile APK, tüm platformlar için kullanıma sunulmuştur, böylece bu ilginç oyunu deneyimleyebilirsiniz.

Garten of Banban 3 Android APK, oyuncuların yetiştirmek için mahsul seçerken sevecekleri çeşitli oyunlarda benzersiz bir deneyim sunuyor. Oyun güzel bir bahçe oluşturmanıza yardımcı olur ve meyveler, sebzeler ve ekinler gibi farklı ekinler içerir. Kaju ağaçlarının ödül kazanmak için farklı gereksinimleri vardır. Böylece oyuncu, bahçesini daha çeşitli hale getirmek istiyorsa belirli bir ağaç dikebilir veya başka birçok meyve ağacı ekleyebilir.

Garten of Banban 3 Mod APK ile sadece ekin yetiştirmekle kalmayıp arı, süt ve hayvan gibi kaynakları da yetiştirerek gelirinizi artırabilirsiniz. Bu kaynakları topladıktan sonra, bunları peynir ve reçel gibi başka ürünler yapmak için kullanabilir ve bunları dışarıda satarak madeni para alabilir ve belirli görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

Sadece bu da değil, Garden of Banban 3 Mobile APK Oyun aynı zamanda oyuncuların canlılıklarını artırmak için mobilya, araç ve dekorasyonlar oluşturmasına olanak tanır. Mağazada bağışlanan veya satın alınan görevler, etkinlikler yoluyla elde edilebilecek kaynakları ve inşaat çizimlerini talep edebilir.

Garden of Banban 3 mobile APK ayrıca tek bir yerde başka önemli noktalara da sahiptir, çünkü cüretkar zorlukları ve ödülleri sağlayan biziz. Belirli bir konuda bir etkinlik düzenliyorsanız. B. Bir festivali veya belirli bir ürünü yetiştirirken amaç genellikle oyuncunun bir ödül kazanmak için bir mücadeleyi tamamlamasını sağlamaktır.

Garten of Banban 3 Apk Android Oyun Club

Garten of Banban 3 Mobile APK, kullanıcılara en ilgi çekici deneyimi sunar. Kişiliğinizden en iyi şekilde yararlanan güzel bir bahçe sunacağız. Eşsiz bir bahçeye sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca görevleri tamamlayabilir ve etkinliklerden değerli ödüller kazanabilirsiniz. Daha da iyisi, arkadaşlarınıza bahçenizi gösterebilir ve birbirinizle etkileşime geçebilirsiniz. Oyun, kullanıcı destek özelliklerini öğrenmenin eğlenceli bir yoludur.

Garten of Banban 3 mobile APK, oyuncunun en otantik deneyimi yaşamasını istediğimiz için mum görüntüsünü çok canlı hale getirmek için 3D grafikler uyguladı. Sanki oyuncunun önünde güzel bir bahçe varmış gibi. Güzellik dalmak zorundadır. Bahçedeki gökyüzünden

Oyunun ritmini korumak için ses çok önemlidir. Her ayrıntı, oyuncuların arka plan müziği tarafından dikkati dağılmadan oyuna başlamasını sağlar.

Garten of Banban 3‘ün benzersiz özelliklerinden biri, oyuncuların yetiştirebileceği çeşitli mahsullerdir. Oyun, her biri kendi gereksinimlerine ve ödüllerine sahip çok çeşitli meyveler, sebzeler ve çiçekler sunar. Oyuncular, belirli mahsulleri yetiştirmeye odaklanmayı seçebilir veya farklı bitkilerin bir karışımını içerecek şekilde bahçelerini çeşitlendirebilir.

Garten of Banban 3 Apk Oyun İndir

Oyuncular ekin yetiştirmenin yanı sıra hayvan yetiştirebilir ve bal ve süt gibi kaynakları toplayabilir. Bu kaynaklar peynir ve reçel gibi madeni para karşılığında satılabilen veya görevleri yerine getirmek için kullanılabilen çeşitli ürünler yapmak için kullanılabilir.

Oyun ayrıca oyuncuların mobilya, dekorasyon ve aletler gibi çeşitli öğeler yaratmasına olanak tanıyan bir zanaat sistemine sahiptir. Üretim, görevler, etkinlikler yoluyla elde edilebilen veya oyun içi mağazadan satın alınabilen kaynaklar ve taslaklar gerektirir.

Eşsiz zorluklar ve ödüller sundukları için oyunun etkinlikleri bir başka öne çıkan özelliktir. Etkinliklerin genellikle tatil veya belirli bir ürün gibi bir teması vardır ve oyuncuların ödül kazanmak için görevleri tamamlamasını gerektirir. Etkinlikler ayrıca normal oyunda bulunmayan sınırlı süreli öğeler sunar, bu da onları oyundaki tüm öğeleri toplamak isteyen oyuncular için mutlaka oynanması gereken bir hale getirir.

 • Garten of Banban 3 Mobile Apk Mod İndir 1.1 Oyun Hilesi
 • +Ücretsiz
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478