Game Of Sultans Birlik Tecrübesi Etkinliği Püf Noktaları

Game Of Sultans Birlik Tecrübesi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Birlik Tecrübesi Etkinliği Püf Noktaları

Bugün sizlere Game Of Sultans oyununda Birlik etkinliğinde sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecek yöntemlerden bahsedeceğim. Çoğunuzun bu anlatacaklarımdan haberi olduğunu biliyorum fakat bilmeyen arkadaşlar için Game Of Sultans Birlik Tecrübesi etkinliğinde nasıl bir adım öne geçeceklerini anlatacağım.

Birlik Tecrübesi etkinliği birlik üyelerinin yaptığı katkılar ile birlik tecrübe sandıkları ve açılan birlik seferlerinin getirdiği puanlar toplanarak sıralamanın oluşturulduğu bir etkinlik.  Etkinlik bu 3 uygulama üzerine kurulu ise bunlara yakında bakıp püf noktalarından bahsedelim

Game Of Sultans  Tecrübe Sandıkları

Bu sandıklar birlik üyeleri tarafından açıldıktan sonra birlik katkısına etki eder ve Birlik Tecrübe etkinliğinde size rakiplerinizden karşı öne geçmenizi sağlar.

Birlik Sandıklarının getirdiği puanlar aşağıdaki gibidir.

 • Basit birlik sandığı – 100 Katkı
 • İyi Birlik sandığı – 300 Katkı
 • Efsane Birlik sandığı – 500 Katkı

Game Of Sultans Birlik Katkısı ve özel Eşyaları

Birlik katkısı günlük olarak bütün birlik üyelerinin yapabileceği gereken katkıdır. Etkinlik zamanı tüm birlik üyelerinin en az 200 katkı yapması gerekmektedir. En az neden dedim çünkü bazı katkı eşyaları var. Bu katkı eşyaları kullanıldığı zaman daha fazla katkı yapabiliyorsunuz. Katkı Eşyalarının neler olduğunu bakalım

 • Eşya Katkısı – 400 Katkı
 • Lüks Eşya Katkısı 1200 Katkı

Bu katkı eşyalarının kullanılması sizi rakiplerinizde bir adım daha öne geçirecek şeylerden biri olacaktır. Birlik üyelerinin hepsinin katkı yaptığından emin olun. 1 günde Birlik üyesi sayısı kadar kişinin katkı yapabileceği için aktif olmayan bir kişiyi çıkartıp  onun yerine yan hesap alıp çıkartarak birlikte katkı yapmayan kişi sayısı kadar hesap ile katkı yapabilirsiniz.

Game Of Sultans Seferler

Game Of Sultans Seyr-ü Seferler tamamlandığında size birlik puanı getirecek bir etkinliktir. Birlik başkanları yada yardımcılarının açabildiği şuan 9 adet bulunan seferler ile ilgili çok önemli bir sır paylaşacağım. Bunu yaptığınız zaman rakiplerinize fark atmış olmakla kalmayıp onların kazanmasına engel olacaksınız.

Birlik Tecrübesi Etkinliğinde sizi kazanmanızı sağlayacak taktik

Etkinlikten 1 gün önce gece Saat 23:30 da bütün seferleri açıyorsunuz ve hepsini 23:55′ e kadar kapatıyorsunuz. Seferlerden gelen puanlar Birlik Tecrübesi Etkinliğinin olduğu gün 00:00 dan sonra geleceği için puanlar direk haznenize yansıyacak. Rakiplerinizden 1 gün fazla puana sahip olacaksınız. Bu taktiği bilmeyen serverdaysanız her zaman kazanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among US V2020.10.22 Mod APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478